Linafoot

Republica Democrată Congo

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Jo 03/10/19 TP Mazembe 1 - 0 Lubumbashi Sport Mai multe informaţii
Jo 03/10/19 Motema Pembe 5 - 1 Nyuki Mai multe informaţii
Sb 05/10/19 Renaissance 1 - 0 Don Bosco Mai multe informaţii
Sb 05/10/19 Nyuki AMAN Bukavu Dawa Mai multe informaţii
Du 06/10/19 Vita Club 1 - 1 Rangers Mai multe informaţii
Du 06/10/19 Lubumbashi Sport 1 - 0 Saint Eloi Lupopo Mai multe informaţii
Du 06/10/19 Motema Pembe 1 - 0 Dauphins Noirs Mai multe informaţii
Mi 09/10/19 RCK 1 - 0 Dauphins Noirs Mai multe informaţii
Mi 09/10/19 Groupe Bazano 2 - 1 Motema Pembe Mai multe informaţii
Mi 09/10/19 Rangers 2 - 0 Simba Mai multe informaţii
Mi 09/10/19 Renaissance 3 - 0 Nyuki Mai multe informaţii
Jo 10/10/19 Nyuki AMAN Simba Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 RCK 2 - 0 Simba Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 TP Mazembe 15 : 30 Don Bosco Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Rangers 3 - 1 Nyuki Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Renaissance 3 - 0 Dauphins Noirs Mai multe informaţii
Du 13/10/19 Saint Eloi Lupopo 1 - 1 Motema Pembe Mai multe informaţii
Du 13/10/19 Sanga Balende 0 - 2 Vita Club Mai multe informaţii
Du 13/10/19 Bukavu Dawa AMAN Simba Mai multe informaţii
Du 13/10/19 Vita Club AMAN Maniema Union Mai multe informaţii
Ma 15/10/19 Renaissance 1 - 2 Simba Mai multe informaţii
Mi 16/10/19 Don Bosco 15 : 30 Saint Eloi Lupopo Mai multe informaţii
Mi 16/10/19 Sanga Balende 15 : 30 Dauphins Noirs Mai multe informaţii
Jo 17/10/19 Motema Pembe 16 : 30 Bukavu Dawa Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Bukavu Dawa 15 : 30 RCK Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Sanga Balende 15 : 30 Nyuki Mai multe informaţii
Du 20/10/19 Maniema Union 15 : 30 Rangers Mai multe informaţii
Du 20/10/19 Vita Club 16 : 30 Renaissance Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Bukavu Dawa AMAN Renaissance Mai multe informaţii
Jo 24/10/19 Maniema Union 15 : 30 RCK Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 8 +14 24
2 8 +18 16
3 8 +2 15
4 8 +7 14
5 8 +4 14
18+ GambleAware