Divizia II

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Du 01/09/19 Värmbols 4 - 2 Södertälje Mai multe informaţii
Lu 02/09/19 Newroz 1 - 1 Stockholm Inte… Mai multe informaţii
Sb 07/09/19 Stockholm Inte… 2 - 2 Motala Mai multe informaţii
Sb 07/09/19 AFK Linköping 1 - 4 Huddinge Mai multe informaţii
Sb 07/09/19 Enskede 3 - 0 Värmbols Mai multe informaţii
Sb 07/09/19 Assyriska IF 2 - 1 Arameiska / Sy… Mai multe informaţii
Sb 07/09/19 Aspudden-Tellus 2 - 1 Tyresö Mai multe informaţii
Du 08/09/19 Södertälje 1 - 4 Newroz Mai multe informaţii
Du 08/09/19 Assyriska 1 - 1 Haninge Mai multe informaţii
Vi 13/09/19 Aspudden-Tellus 1 - 2 Newroz Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Enskede 1 - 3 Motala Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Stockholm Inte… 2 - 0 Haninge Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Arameiska / Sy… 0 - 1 Huddinge Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Assyriska IF 0 - 2 Tyresö Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 AFK Linköping 2 - 3 Värmbols Mai multe informaţii
Du 15/09/19 Södertälje 1 - 5 Assyriska Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Motala 14 : 00 Södertälje Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Tyresö 14 : 00 AFK Linköping Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Huddinge 14 : 00 Assyriska IF Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Haninge 14 : 00 Arameiska / Sy… Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Assyriska 16 : 00 Stockholm Inte… Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Värmbols 16 : 00 Aspudden-Tellus Mai multe informaţii
Lu 23/09/19 Newroz 19 : 30 Enskede Mai multe informaţii
Sb 28/09/19 Stockholm Inte… 14 : 00 Aspudden-Tellus Mai multe informaţii
Sb 28/09/19 Motala 14 : 00 Assyriska IF Mai multe informaţii
Sb 28/09/19 Haninge 14 : 00 Tyresö Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Södertälje 15 : 00 Enskede Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Assyriska 16 : 00 AFK Linköping Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Värmbols 16 : 00 Huddinge Mai multe informaţii
Lu 30/09/19 Newroz 19 : 30 Arameiska / Sy… Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 5 +11 15
2 5 +10 10
3 5 +5 8
4 5 +4 8
5 5 +2 8
18+ GambleAware