Cupa

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Sb 20/07/19 Kamenica nad C… 1 - 0 Snina Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Sečovská Polianka P 4 - 4 P Tatran Bystré Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Jasenov 3 - 4 Strážske Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Agrifop Stakcin 2 - 1 Slovan Belá na… Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Ptava NV Ptičie 0 - 5 Spartak Medzil… Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Tatran Kračúnovce 3 - 2 Slovan Giraltovce Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Budkovce 3 - 5 Mladosť Kalša Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Hornád Ždaňa 4 - 2 Čaňa Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Košická Nová Ves 1 - 3 Kechnec Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Družstevník Če… 2 - 6 Ťahanovce Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Slovan Poproč 0 - 2 Spartak Medzev Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Geča 1 - 4 Slávia TU Košice Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Rožňava P 0 - 0 P Krásnohorské P… Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Gelnica P 0 - 0 P Tatran Spišsk… Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Levoča 3 - 4 Spišské Podhradie Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Harichovce 1 - 3 Rudňany Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Štart Hrabušice 5 - 0 Veľká Lomnica Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Tatran Ľubica 0 - 4 Stará Ľubovňa Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Slavoj Spišsk… 0 - 2 Lipany Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Slovan Sabinov 0 - 5 MSK Tesla Stropkov Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Široké 2 - 5 Šarišské Michaľany Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Demjata 8 - 1 Fintice Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Sačurov 0 - 10 Vranov nad Topľou Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Pivovar Veľký … 2 - 1 Gerlachov Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Slovan Brvnište 0 - 2 Beluša Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Družstevník Zv… 2 - 1 Vrbové Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Spartak Kvašov 0 - 2 Trenčianske St… Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Častkovce 2 - 1 Spartak Myjava Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Spartak Bánovc… 0 - 3 Nové Mesto na… Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Hurbanovo 0 - 2 Marcelová Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Kovarce P 1 - 1 P Solčany Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Podkonice 2 - 1 Dynamo Diviaky Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Báb 0 - 1 Šoporňa Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Družstevník Tr… P 2 - 2 P Kostolné Kračany Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Brezno P 1 - 1 P Partizán Čiern… Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Považan Pruské 1 - 8 Partizán Domaniža Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Plevník-Drienové 3 - 1 Partizán Prečín Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Dolné Vestenice 3 - 2 Baník Prievidza Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Kanianka P 1 - 1 P Zemianske Kost… Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Baník Handlová 1 - 4 Baník Lehota … Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Tatran Uhrovec 2 - 1 TEMPO Partizánske Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Agro Zemné 2 - 6 Družstevník Be… Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Dvory nad Žitavou 3 - 10 Nové Zámky Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Salka 1 - 3 Slovan Levice Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Veľké Kosihy P 2 - 2 P Kolárovo Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Kmeťovo 0 - 2 Šurany Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Komjatice 1 - 2 Veľké Lovce Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Podlužany P 1 - 1 P Veľký Ďur Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Piešťany P 3 - 3 P Družstevník Ja… Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Veľké Zálužie 1 - 4 Alekšince Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Veľké Ripňany P 3 - 3 P Slovan Krušovce Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Pata ANUL Slovan Hlohovec Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Družstevník Šp… 1 - 2 Horná Krupá Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Jelka 0 - 3 Galanta Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Družstevník Ma… 6 - 2 Voderady Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Baník Brodské 0 - 2 Družstevník Ra… Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Slav. Moravsk… 0 - 3 Nafta Gbely Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Mokrý Háj 0 - 2 Boleráz Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Slovan Skalité 0 - 2 Tatran Krásno Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Tatran Turzovka 0 - 2 Kysucké Nové Mesto Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Pokrok Stará B… 2 - 1 Čierne Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Tatran Oščadnica 0 - 3 Spartak V. na… Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Kotešová 1 - 4 Javorník Makov Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Predmier 3 - 1 Višňové Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Slovan Vavrečka 0 - 2 Oravské Veselé Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Oravan 0 - 2 Námestovo Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Fatran Varín 0 - 2 Stráňavy Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Družstevník Dl… 1 - 6 Fomat Martin Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Trstená 1 - 5 Liptovská Štia… Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Bešeňová 2 - 3 Tatran Chlebnice Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Gbeľany 1 - 3 Oravská Poruba Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Dobrá Niva 1 - 12 Lokomotíva Zvolen Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Likavka 1 - 2 Závažná Poruba Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Belá 3 - 1 Dolný Kubín Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Attack Vrútky 1 - 4 Strečno Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Nižná 0 - 4 Tvrdošín Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Lovča 0 - 6 Kováčová Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Bacúch 1 - 3 Sokol Medzibrod Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Strojár Krupina 2 - 3 Tatran VLM Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Ladomerská Vieska 1 - 2 Rakytovce Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Hontianske Nemce 1 - 0 Banská Štiavnica Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Selce 3 - 0 Badín Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Hrochoť P 1 - 1 P Šalková Mai multe informaţii
Du 28/07/19 OŠK Lieskovec 3 - 1 Hriňová Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Revúca 0 - 3 MŠK Tisovec Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Iskra Hnúšťa 0 - 2 Hajnáčka Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Baník Veľký Krtíš 1 - 3 Novohrad Lučenec Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Radzovce 2 - 5 Príbelce Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Vinohrad Čebovce 0 - 1 Ďarmoty Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Jesenské 1 - 5 Fiľakovo Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Dubovany 1 - 8 Malženice Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Švošov P 2 - 2 P Slovan Žabokreky Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Nevidzany 2 - 3 Veľký Lapáš Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Lokomotíva DNV 3 - 0 Láb Mai multe informaţii
Du 04/08/19 Dunajská Lužná 5 - 0 Domino Mai multe informaţii
Du 04/08/19 Slovenský Grob P 0 - 0 P Báhoň Mai multe informaţii
Du 04/08/19 Kalinkovo 2 - 3 Pezinok Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Kalná nad Hronom 3 - 2 Blava 1928 Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 8 +14 24
2 9 +20 19
3 9 +8 17
4 9 +5 17
5 8 +2 15
18+ GambleAware