Cupa

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Sb 27/07/19 Spartak Vladikavkaz P 2 - 2 P Spartak Nal'chik Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Volga Ulyanovsk 6 - 1 Khimik Vurnary Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Ararat Moskva 1 - 0 Kolomna Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Dolgoprudny 0 - 4 Zorkiy Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Dinamo Barnaul G 2 - 1 G Novosibirsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Zvezda Perm 6 - 0 Zenit Izhevsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Chelyabinsk G 0 - 1 G Tyumen Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Metallurg Magnitogorsk 1 - 3 Nosta Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Salyut-Belgorod 3 - 2 Metallurg Lipetsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Krasnyy-SGAFKST 5 - 0 Zvezda St. Petersburg Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Pskov 747 0 - 1 Luki-Energiya Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Ryazan 3 - 0 Znamya Truda Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Rodina Moskva 0 - 2 Veles Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Mashuk-KMV 0 - 1 Inter Cherkessk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Delin Izhevsk 0 - 4 KAMAZ Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Dinamo Bryansk 0 - 1 Kaluga Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Alaniya Vladikavkaz 1 - 0 Anzhi Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Biolog 3 - 1 Kuban Kholding Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Akron 3 - 1 Sokol Saratov Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Torpedo Vladimir 0 - 1 Murom Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Elektron VN 0 - 1 Leningradets Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Volgar Astrakhan 3 - 0 Legion Dynamo Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Druzhba G 0 - 1 G Chernomorets Vezi evenimente Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 27 +47 79
2 27 +39 57
3 27 +27 50
4 27 +8 44
5 27 +12 41
18+ GambleAware