Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
sâmbătă | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 2 - 2 | Amkar Perm |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
miercuri | ||||
FT
|
Amkar Perm | 1 - 0 | Ural | |
miercuri | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 2 - 1 | Tom Tomsk |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
duminică | ||||
FT
|
Ural | 2 - 1 | Saturn Ramenskoye | |
duminică | ||||
FT
|
Amkar Perm | 2 - 1 | Moskva | |
miercuri | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 2 - 1 | Spartak Nal'chik | |
miercuri | ||||
FT
|
Zenit | 0 - 0 | Tom Tomsk |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
miercuri | ||||
FT
|
Amkar Perm | 3 - 1 | Akhmat Grozny | |
miercuri | ||||
FT
|
Saturn Ramenskoye | 2 - 1 | Yenisey | |
miercuri | ||||
FT
|
KAMAZ | 0 - 1 | Moskva | |
miercuri | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 2 - 0 | Khimki | |
miercuri | ||||
FT
|
Rostov | 0 - 1 | Tom Tomsk | |
miercuri | ||||
FT
|
Zenit | 9 - 3 | Dinamo Moskva | |
miercuri | ||||
FT
|
Spartak Nal'chik | 3 - 2 | Rubin Kazan | |
miercuri | ||||
FT
|
Kuban Krasnodar | 2 - 3 | Ural |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
miercuri | ||||
FT
|
Baltika | 0 - 1 | CSKA Moskva | |
miercuri | ||||
FT
|
Torpedo Moskva | 1 - 2 | Khimki | |
miercuri | ||||
FT
|
Lukhovitsy | 1 - 2 | Rubin Kazan | |
miercuri | ||||
FT
|
Shinnik | 1 - 2 | Spartak Nal'chik | |
miercuri | ||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 1 - 4 | Zenit | |
miercuri | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 0 - 3 | Dinamo Moskva | |
miercuri | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 0 - 0 | Tom Tomsk | |
miercuri | ||||
FT
|
SKA Rostov | 0 - 3 | Rostov | |
miercuri | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 1 - 1 | Spartak Moskva | |
miercuri | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 1 - 4 | Amkar Perm | |
miercuri | ||||
FT
|
Nosta | 1 - 1 | Moskva | |
miercuri | ||||
FT
|
KAMAZ | 1 - 0 | Krylya Sovetov | |
miercuri | ||||
FT
|
Ural | 1 - 0 | Lokomotiv Moskva | |
miercuri | ||||
FT
|
Novokuznetsk | 1 - 2 | Kuban Krasnodar | |
miercuri | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 0 | Luch Vladivostok | |
miercuri | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 1 - 2 | Saturn Ramenskoye |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
marți | ||||
FT
|
Volga Tver | 0 - 0 | Torpedo Moskva | |
miercuri | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 2 | Zvezda Irkutsk | |
miercuri | ||||
FT
|
Novokuznetsk | 2 - 1 | Sibir | |
miercuri | ||||
FT
|
Yenisey | 3 - 1 | Smena Komsomolsk | |
miercuri | ||||
FT
|
Zenit Penza | 1 - 2 | Avangard Kursk | |
miercuri | ||||
FT
|
Lukhovitsy | 6 - 0 | Mordovia Saransk | |
miercuri | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 2 - 0 | FK Spartak Vladikavkaz | |
miercuri | ||||
FT
|
Shinnik | 1 - 1 | Tekstilshchik | |
miercuri | ||||
FT
|
Orenburg | 0 - 2 | Ural | |
miercuri | ||||
FT
|
Sodovik Sterlitamak | 0 - 1 | Nosta | |
miercuri | ||||
FT
|
Alnas Almetyevsk | 1 - 3 | KAMAZ | |
miercuri | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 0 - 0 | Baltika | |
miercuri | ||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 1 - 0 | Spartak MZK Ryazan | |
miercuri | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 2 - 1 | Anzhi | |
miercuri | ||||
FT
|
SKA Rostov | 1 - 0 | Mashuk-KMV | |
miercuri | ||||
FT
|
Chernomorets | 2 - 3 | Salyut Belgorod |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
vineri | ||||
FT
|
FK Lobnya Alla | 3 - 3 | Lukhovitsy | |
vineri | ||||
FT
|
Lokomotiv Liski | 0 - 0 | Zenit Penza | |
sâmbătă | ||||
FT
|
Volga Tver | 1 - 0 | Volochanin | |
sâmbătă | ||||
FT
|
Nara-ShBFR | 1 - 1 | Torpedo Vladimir | |
luni | ||||
FT
|
Smena Komsomolsk | 3 - 2 | Amur-2010 | |
marți | ||||
FT
|
Volga Ulyanovsk | 2 - 3 | Alnas Almetyevsk | |
marți | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Tyumen | |
duminică | ||||
FT
|
Chernomorets | 4 - 0 | Bataisk 2007 | |
duminică | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 1 - 1 | Dinamo Stavropol | |
sâmbătă | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 0 - 0 | Yenisey |