Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
sâmbătă | ||||
FT
|
CSKA Moskva | 3 - 0 | Spartak Moskva |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | ||
---|---|---|---|---|---|
miercuri | |||||
FT
|
CSKA Moskva | 1 - 0 | Zenit | ||
miercuri | |||||
FT
|
Zenit | 0 - 3 | CSKA Moskva | ||
Gen. | Zenit | 0 - 4 | CSKA Moskva | ||
miercuri | |||||
FT
|
Spartak Moskva | 1 - 1 | Saturn Ramenskoye | ||
miercuri | |||||
FT
|
Saturn Ramenskoye | 1 - 3 | Spartak Moskva | ||
Gen. | Saturn Ramenskoye | 2 - 4 | Spartak Moskva |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | ||
---|---|---|---|---|---|
miercuri | |||||
FT
|
Rubin Kazan | 1 - 1 | CSKA Moskva | ||
miercuri | |||||
FT
|
CSKA Moskva | 4 - 1 | Rubin Kazan | ||
Gen. | CSKA Moskva | 5 - 2 | Rubin Kazan | ||
miercuri | |||||
FT
|
Zenit | 2 - 0 | Torpedo Moskva | ||
miercuri | |||||
FT
|
Torpedo Moskva | 2 - 3 | Zenit | ||
Gen. | Torpedo Moskva | 2 - 5 | Zenit | ||
miercuri | |||||
FT
|
Saturn Ramenskoye | 3 - 0 | Dinamo Moskva | ||
miercuri | |||||
FT
|
Dinamo Moskva | 3 - 1 | Saturn Ramenskoye | ||
Gen. | Dinamo Moskva | 3 - 4 | Saturn Ramenskoye | ||
miercuri | |||||
FT
|
Spartak Moskva | 2 - 2 | Lokomotiv Moskva | ||
miercuri | |||||
FT
|
Lokomotiv Moskva | 1 - 2 | Spartak Moskva | ||
Gen. | Lokomotiv Moskva | 3 - 4 | Spartak Moskva |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
miercuri | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 5 - 1 | Dinamo St. Petersburg | |
miercuri | ||||
FT
|
Spartak Kostroma | 3 - 2 | Khimki | |
miercuri | ||||
FT
|
Oryol | 0 - 1 | Metallurg Lipetsk | |
miercuri | ||||
FT
|
Vityaz Podolsk | 4 - 0 | Avangard Kursk | |
miercuri | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 1 - 3 | Kuban Krasnodar | |
miercuri | ||||
FT
|
Spartak Nal'chik | 1 - 1 | Fakel | |
miercuri | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 2 - 0 | Anzhi | |
miercuri | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 0 - 2 | Dynamo Makhachkala II | |
miercuri | ||||
FT
|
Saturn Yegoryevsk | 3 - 2 | KAMAZ | |
miercuri | ||||
FT
|
Yelets | 1 - 2 | Dinamo Bryansk | |
miercuri | ||||
FT
|
Ural | 1 - 1 | Spartak Ch | |
miercuri | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 1 - 1 | Yenisey | |
miercuri | ||||
FT
|
Lokomotiv Ch | 3 - 3 | Chkalovets 1936 | |
miercuri | ||||
FT
|
Okean | 3 - 1 | Amur-2010 | |
miercuri | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 1 - 0 | SKA Khabarovsk | |
sâmbătă | ||||
FT
|
Nosta | 2 - 2 | Lada Tolyatti |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
duminică | ||||
FT
|
Rotor Volgograd II | 0 - 1 | Olimpia Volgograd | |
luni | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 1 - 0 | Spartak UGP Anapa | |
marți | ||||
FT
|
Okean | 1 - 0 | Zvezda Irkutsk | |
marți | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 3 - 0 | Chkalovets Ns | |
duminică | ||||
FT
|
Lada Tolyatti | 5 - 0 | Energetik Uren | |
duminică | ||||
FT
|
Nosta | 2 - 1 | Sodovik Sterlitamak | |
duminică | ||||
FT
|
Spartak Kostroma | 3 - 2 | Baltika | |
duminică | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 2 - 1 | Volga Tver | |
duminică | ||||
FT
|
Vityaz Podolsk | 2 - 1 | Presnya | |
duminică | ||||
FT
|
Yelets | 2 - 1 | FK Lobnya Alla | |
duminică | ||||
FT
|
Saturn Yegoryevsk | 1 - 0 | Mordovia Saransk |