Divizia I

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Sb 12/10/19 Tom Tomsk 0 - 0 Baltika Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Spartak Moskva II 2 - 3 Torpedo Moskva Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Yenisey 1 - 1 Armavir Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Tekstilshchik 4 - 3 Luch Vladivostok Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Rotor Volgograd 2 - 1 Nizhny Novgorod Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Khimki 4 - 0 Mordovia Saransk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Krasnodar II 2 - 2 SKA Khabarovsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Shinnik 2 - 3 Chayka Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Avangard Kursk 0 - 1 Chertanovo Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Neftekhimik 1 - 0 Fakel Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Luch Vladivostok 0 - 1 Yenisey Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 SKA Khabarovsk 1 - 1 Tom Tomsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Avangard Kursk 2 - 1 Tekstilshchik Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Nizhny Novgorod 1 - 0 Khimki Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Mordovia Saransk 0 - 3 Krasnodar II Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Armavir 0 - 0 Rotor Volgograd Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Fakel 0 - 4 Shinnik Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Chayka 2 - 1 Spartak Moskva II Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Baltika 1 - 0 Neftekhimik Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Torpedo Moskva 0 - 1 Chertanovo Vezi evenimente Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Tom Tomsk 13 : 30 Mordovia Saransk Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Yenisey 14 : 00 Avangard Kursk Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Spartak Moskva II 14 : 00 Fakel Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Krasnodar II 15 : 00 Nizhny Novgorod Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Rotor Volgograd 17 : 00 Luch Vladivostok Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Neftekhimik 17 : 00 SKA Khabarovsk Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Khimki 17 : 30 Armavir Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Shinnik 17 : 30 Baltika Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Torpedo Moskva 18 : 00 Chayka Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Chertanovo 18 : 00 Tekstilshchik Mai multe informaţii
Du 27/10/19 SKA Khabarovsk 06 : 00 Spartak Moskva II Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Luch Vladivostok 07 : 00 Krasnodar II Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Yenisey 09 : 00 Chertanovo Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Tekstilshchik 11 : 00 Rotor Volgograd Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Mordovia Saransk 13 : 00 Shinnik Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Nizhny Novgorod 13 : 00 Neftekhimik Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Avangard Kursk 13 : 00 Khimki Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Chayka 14 : 00 Fakel Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Baltika 15 : 00 Torpedo Moskva Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Armavir 15 : 00 Tom Tomsk Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 8 +14 24
2 9 +20 19
3 9 +8 17
4 9 +5 17
5 8 +2 15
18+ GambleAware