Divizia I

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Du 08/09/19 Tekstilshchik 1 - 5 Baltika Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 08/09/19 Torpedo Moskva 1 - 0 Khimki Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Luch Vladivostok 0 - 0 Nizhny Novgorod Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Yenisey 2 - 2 Baltika Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Tom Tomsk 2 - 2 Spartak Moskva II Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Tekstilshchik 3 - 1 SKA Khabarovsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Neftekhimik 2 - 2 Shinnik Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Avangard Kursk 2 - 2 Mordovia Saransk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Rotor Volgograd 2 - 0 Fakel Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Khimki 1 - 0 Chayka Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/09/19 Torpedo Moskva 2 - 1 Krasnodar II Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/09/19 Armavir 1 - 1 Chertanovo Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 20/09/19 SKA Khabarovsk 11 : 00 Yenisey Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Nizhny Novgorod 14 : 00 Avangard Kursk Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Spartak Moskva II 15 : 00 Neftekhimik Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Mordovia Saransk 16 : 00 Tekstilshchik Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Chayka 16 : 00 Krasnodar II Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Torpedo Moskva 16 : 00 Tom Tomsk Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Armavir 17 : 00 Luch Vladivostok Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Baltika 17 : 00 Rotor Volgograd Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Fakel 17 : 00 Khimki Mai multe informaţii
Sb 21/09/19 Chertanovo 17 : 00 Shinnik Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Luch Vladivostok - Chertanovo Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Yenisey - Mordovia Saransk Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Khimki - Baltika Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Tom Tomsk - Chayka Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Neftekhimik - Torpedo Moskva Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Shinnik 14 : 00 Spartak Moskva II Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Avangard Kursk 15 : 00 Armavir Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Tekstilshchik 15 : 00 Nizhny Novgorod Mai multe informaţii
Du 29/09/19 Rotor Volgograd 16 : 00 SKA Khabarovsk Mai multe informaţii
Lu 30/09/19 Krasnodar II - Fakel Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 5 +11 15
2 5 +10 10
3 5 +5 8
4 5 +4 8
5 5 +2 8
18+ GambleAware