Premier League

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Mi 16/01/19 Niger Tornadoes 1 - 1 Rivers United Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 MFM 2 - 0 Kwara United Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 Katsina United AMAN Enugu Rangers Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 Sunshine Stars AMAN Lobi Stars Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 Bendel Insurance AMAN Enyimba Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 Remo Stars AMAN Wikki Tourist Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 Abia Warriors 1 - 2 Go Round Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 Kada City AMAN Yobe Stars Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 Ifeanyi Uba 1 - 0 Nasarawa United Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 Heartland 3 - 0 Plateau United Mai multe informaţii
Mi 16/01/19 Gombe United AMAN Akwa United Mai multe informaţii
Jo 17/01/19 El Kanemi Warriors 2 - 1 Kano Pillars Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Wikki Tourist 2 - 1 Niger Tornadoes Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Rivers United AMAN Katsina United Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Enugu Rangers AMAN Sunshine Stars Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Lobi Stars AMAN MFM Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Kwara United 3 - 2 Enyimba Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Remo Stars 1 - 1 Bendel Insurance Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Yobe Stars AMAN Abia Warriors Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Go Round 0 - 0 Ifeanyi Uba Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Nasarawa United 0 - 1 Heartland Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Plateau United 2 - 0 El Kanemi Warriors Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Kano Pillars 1 - 1 Akwa United Mai multe informaţii
Du 20/01/19 Kada City 2 - 1 Gombe United Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Katsina United 16 : 00 Wikki Tourist Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Sunshine Stars 16 : 00 Rivers United Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 MFM 16 : 00 Enugu Rangers Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Enyimba 16 : 00 Lobi Stars Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Bendel Insurance 16 : 00 Kwara United Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Niger Tornadoes 16 : 00 Remo Stars Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Ifeanyi Uba 16 : 00 Yobe Stars Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Heartland 16 : 00 Go Round Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 El Kanemi Warriors 16 : 00 Nasarawa United Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Akwa United 16 : 00 Plateau United Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Gombe United 16 : 00 Kano Pillars Mai multe informaţii
Mi 23/01/19 Abia Warriors 16 : 00 Kada City Mai multe informaţii

Grupa A

#   Echipa MJ V E Î GM GP GV P Ultimele 5 meciuri H2H
1 Locul anterior: 5 3 1 1 1 4 5 -1 4 W L D
2 Locul anterior: 3 2 1 0 1 4 3 +1 3 L W
3 Locul anterior: 12 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
4 Locul anterior: 7 2 1 0 1 2 2 +0 3 W L
5 Locul anterior: 1 1 0 1 0 1 1 +0 1 D
6 Locul anterior: 9 1 0 1 0 1 1 +0 1 D
7 Locul anterior: 10 1 0 1 0 1 1 +0 1 D
8 Locul anterior: 11 1 0 1 0 1 1 +0 1 D
9 Locul anterior: 8 2 0 1 1 2 3 -1 1 L D
10 Locul anterior: 2 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Locul anterior: 4 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Locul anterior: 6 0 0 0 0 0 0 +0 0
Championship Round
Relegation

Grupa B

#   Echipa MJ V E Î GM GP GV P Ultimele 5 meciuri H2H
1 Locul anterior: 6 3 2 0 1 4 1 +3 6 W W L
2 Locul anterior: 3 3 2 0 1 3 3 +0 6 L W W
3 Locul anterior: 7 3 1 2 0 1 0 +1 5 D W D
4 2 1 1 0 2 1 +1 4 D W
5 Locul anterior: 9 3 1 1 1 3 3 +0 4 D L W
6 Locul anterior: 11 3 1 1 1 2 3 -1 4 W L D
7 Locul anterior: 8 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
8 Locul anterior: 10 3 1 0 2 1 2 -1 3 L L W
9 Locul anterior: 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 D L
10 Locul anterior: 12 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Locul anterior: 5 1 0 0 1 1 2 -1 0 L
12 Locul anterior: 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 L L
Championship Round
Relegation

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 23 +41 60
2 23 +45 56
3 22 +24 48
4 23 +21 47
5 23 +16 44
18+ GambleAware