Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
miercuri | ||||
FT
|
Teteks | 1 - 2 | Rabotnički | Vezi evenimente |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | ||
---|---|---|---|---|---|
miercuri | |||||
FT
|
Teteks | 2 - 1 | Turnovo | Vezi evenimente | |
miercuri | |||||
FT
|
Turnovo | 2 - 1 | Teteks | Vezi evenimente | |
Gen. | Turnovo | 3 - 3 | Teteks | ||
miercuri | |||||
FT
|
Rabotnički | 2 - 1 | Renova | Vezi evenimente | |
miercuri | |||||
FT
|
Renova | 1 - 1 | Rabotnički | Vezi evenimente | |
Gen. | Renova | 2 - 3 | Rabotnički |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | ||
---|---|---|---|---|---|
marți | |||||
FT
|
Turnovo | 5 - 0 | Drita | Vezi evenimente | |
joi | |||||
FT
|
Drita | 0 - 1 | Turnovo | Vezi evenimente | |
Gen. | Drita | 0 - 6 | Turnovo | ||
marți | |||||
FT
|
Kozhuf Gevgelija | 1 - 0 | Teteks | Vezi evenimente | |
joi | |||||
FT
|
Teteks | 5 - 0 | Kozhuf Gevgelija | Vezi evenimente | |
Gen. | Teteks | 5 - 1 | Kozhuf Gevgelija | ||
marți | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 3 - 1 | Renova | Vezi evenimente | |
sâmbătă | |||||
FT
|
Renova | 2 - 0 | Vardar Skopje | Vezi evenimente | |
Gen. | Renova | 3 - 3 | Vardar Skopje | ||
miercuri | |||||
FT
|
Gorno Lisiče | 3 - 2 | Rabotnički | Vezi evenimente | |
sâmbătă | |||||
FT
|
Rabotnički | 3 - 1 | Gorno Lisiče | Vezi evenimente | |
Gen. | Rabotnički | 5 - 4 | Gorno Lisiče |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | ||
---|---|---|---|---|---|
miercuri | |||||
FT
|
KF Gostivari | 1 - 4 | Renova | ||
marți | |||||
FT
|
Renova | 1 - 0 | KF Gostivari | ||
Gen. | Renova | 5 - 1 | KF Gostivari | ||
miercuri | |||||
FT
|
Kozhuf Gevgelija | 2 - 0 | Napredok | ||
marți | |||||
FT
|
Napredok | 1 - 5 | Kozhuf Gevgelija | ||
Gen. | Napredok | 1 - 7 | Kozhuf Gevgelija | ||
miercuri | |||||
FT
|
Pobeda | 1 - 1 | Drita | ||
marți | |||||
FT
|
Drita | 1 - 1 | Pobeda | ||
Gen. | Drita | 2 - 2 | Pobeda | ||
miercuri | |||||
FT
|
Turnovo | 0 - 0 | Bregalnica Štip | ||
marți | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 0 - 0 | Turnovo | ||
Gen. | Bregalnica Štip | 0 - 0 | Turnovo | ||
miercuri | |||||
FT
|
Sileks | 1 - 1 | Gorno Lisiče | ||
marți | |||||
FT
|
Gorno Lisiče | 0 - 0 | Sileks | ||
Gen. | Gorno Lisiče | 1 - 1 | Sileks | ||
miercuri | |||||
FT
|
Shkupi | 1 - 1 | Teteks | ||
marți | |||||
FT
|
Teteks | 1 - 0 | Shkupi | ||
Gen. | Teteks | 2 - 1 | Shkupi | ||
miercuri | |||||
FT
|
Pelister | 0 - 0 | Rabotnički | ||
marți | |||||
FT
|
Rabotnički | 3 - 1 | Pelister | ||
Gen. | Rabotnički | 3 - 1 | Pelister | ||
miercuri | |||||
FT
|
Shkendija | 2 - 1 | Vardar Skopje | ||
miercuri | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 3 - 0 | Shkendija | ||
Gen. | Vardar Skopje | 4 - 2 | Shkendija |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
marți | ||||
FT
|
11 Oktomvri | 0 - 9 | Shkupi | |
miercuri | ||||
FT
|
Fortuna Skopje | 0 - 8 | Turnovo | |
miercuri | ||||
FT
|
Rabotnik Djumajlija | 0 - 3 | Sileks | |
miercuri | ||||
FT
|
Kozhuf Gevgelija | 2 - 1 | Makedonija GjP | |
miercuri | ||||
FT
|
Goblen Junior Kumanovo | 0 - 3 | Teteks | |
miercuri | ||||
FT
|
Novaci | 0 - 5 | KF Gostivari | |
miercuri | ||||
FT
|
Bregalnica Delcevo | 1 - 4 | Drita | |
miercuri | ||||
FT
|
Belasica | 1 - 1 | Napredok | |
miercuri | ||||
FT
|
Kamenica Sasa | 0 - 2 | Renova | |
miercuri | ||||
FT
|
Vlaznimi | 1 - 9 | Vardar Skopje | |
miercuri | ||||
FT
|
Mladost CD | 0 - 1 | Bregalnica Štip | |
miercuri | ||||
FT
|
Pobeda | 3 - 2 | Metalurg | |
joi | ||||
FT
|
Vulkan | 0 - 2 | Pelister |