Cupa

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Sb 21/09/19 Schifflange 19 : 00 Differdange 03 Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Pratzerthal-Re… 16 : 00 Jeunesse Jungl… Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Green Boys 16 : 00 Esch Mai multe informaţii
Du 22/09/19 URB 16 : 00 Progrès Niederkorn Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Berdenia Berbourg 16 : 00 Wiltz Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Minerva Lintgen 16 : 00 Jeunesse Canach Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Avenir Beggen 16 : 00 Etzella Ettelbrück Mai multe informaţii
Du 22/09/19 The Belval Belvaux 16 : 00 Swift Hesperange Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Koeppchen 16 : 00 UN Käerjéng Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Vinesca Ehnen 16 : 00 UT Pétange Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Grevenmacher 16 : 00 Fola Esch Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Noertzange 16 : 00 Jeunesse d'Esch Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Munsbach 16 : 00 Blue Boys Muhl… Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Steinfort 16 : 00 Yellow Boys Weiler Mai multe informaţii
Du 22/09/19 SC Ell 16 : 00 Mondercange Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Tricolore Gasp… 16 : 00 Rodange Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Bastendorf 16 : 00 Rumelange Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Luxembourg-Porto 16 : 00 Racing Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Résidence Walf… 16 : 00 RM Hamm Benfica Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Jeunesse Schieren 16 : 00 Union Mertert Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Minière Lasauvage 16 : 00 Victoria Rosport Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Red Boys Aspelt 16 : 00 UNA Strassen Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Red Black Egalité 16 : 00 Hostert Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Red Star Merl-… 16 : 00 Mondorf-les-Bains Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Sandweiler 16 : 00 Mamer Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Schengen 16 : 00 Blô-Weiss Mede… Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Kehlen 16 : 00 Sanem Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Rupensia Lusitanos 16 : 00 Blo Weiss Itzig Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Bettembourg 16 : 00 Union Kayl-Tétange Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Norden 16 : 00 Alisontia Steinsel Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Daring Echternach 16 : 00 F91 Dudelange Mai multe informaţii
Du 22/09/19 Berdorf Consdorf 18 : 30 Lorentzweiler Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 5 +11 15
2 5 +10 10
3 6 +1 10
4 5 +5 8
5 5 +4 8
18+ GambleAware