Coppa Italia Serie D

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Sb 24/08/19 Cjarlins Muzane 3 - 4 Chions Mai multe informaţii
Sb 24/08/19 Sammaurese 1 - 3 Scandicci Mai multe informaţii
Sb 24/08/19 Castrovillari 0 - 2 Francavilla Mai multe informaţii
Sb 24/08/19 Folgore Caratese P 1 - 1 P Legnano Mai multe informaţii
Du 25/08/19 ASD Sasso Marconi 0 - 1 Mezzolara Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Gavorrano 2 - 3 San Donato Tavarnelle Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Campodarsego 4 - 3 Tamai Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Cartigliano P 1 - 1 P Montebelluna Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Caldiero Terme P 2 - 2 P Villafranca Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Union Feltre 2 - 1 Este Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Inveruno P 2 - 2 P Arconatese Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Virtus Ciserano Bergamo 0 - 1 Brusaporto Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Ciliverghe 6 - 2 Breno Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Franciacorta P 2 - 2 P Pro Sesto Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Sondrio P 1 - 1 P Villa Valle Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Savona P 1 - 1 P Fezzanese Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Ligorna 2 - 0 Vado Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Casale P 0 - 0 P Borgosesia Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Chieri 2 - 1 Bra Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Vigor Carpaneto 2 - 1 Lentigione Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Seravezza 3 - 0 Ghivizzano Borgo Mozzano Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Lucchese 2 - 3 Grassina Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Tuttocuoio 3 - 2 Prato Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Città di Foligno P 1 - 1 P Tolentino Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Recanatese 2 - 3 Montegiorgio Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Sporting Trestina 2 - 3 Cannara Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Ostia Mare 2 - 0 Muravera Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Albalonga 1 - 2 Vis Artena Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Atletico Terme Fiuggi 1 - 0 Città di Anagni Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Cittanovese 1 - 0 Corigliano Calabro Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Acireale 2 - 0 Licata Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Delta Porto Tolle 0 - 2 Mestre Mai multe informaţii
Du 25/08/19 San Nicolò 1 - 2 Avezzano Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Crema 1 - 0 Fiorenzuola Mai multe informaţii
Du 25/08/19 FC Messina 2 - 1 Marina di Ragusa Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Nibionnoggiono 1 - 2 Caravaggio Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Nuova Monterosi 2 - 1 Flaminia Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Cassino 2 - 3 Vastogirardi Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Sorrento 2 - 0 Gladiator Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Taranto 1 - 0 Team Altamura Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Trastevere P 2 - 2 P Team Nuova Florida Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Virtus Bolzano 3 - 1 Levico Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Caronnese 0 - 2 Seregno Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Torres P 2 - 2 P Latte Dolce Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Pineto P 0 - 0 P Vastese Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Portici 1 - 0 Nocerina Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Latina 2 - 3 Aprilia Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Savoia 2 - 0 Gelbison Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Foggia P 0 - 0 P Nardò Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Savignanese 2 - 0 Forlì Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Sangiustese 2 - 0 Jesina Mai multe informaţii
Du 25/08/19 F. Andria P 2 - 2 P Bitonto Mai multe informaţii
Du 25/08/19 Grosseto 4 - 1 Montevarchi Calcio Mai multe informaţii
Mi 11/09/19 Audace Cerignola 3 - 1 Gravina Mai multe informaţii
Mi 02/10/19 Biancavilla 1 - 3 Marsala Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45
18+ GambleAware