Cupa David Kipiani

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Lu 16/04/18 Dinamo Sokhumi 2 - 6 Meshakhte Mai multe informaţii
Lu 16/04/18 Sakartvelos Un… 3 - 5 Liakhvi Tskhinvali Mai multe informaţii
Lu 16/04/18 Tbilisi City 7 - 0 Racha Mai multe informaţii
Lu 16/04/18 Kolkhi 4 - 0 Imereti II Mai multe informaţii
Lu 16/04/18 Chkherimela 0 - 2 Tbilisi 2016 Mai multe informaţii
Lu 16/04/18 Skuri G 4 - 5 G Salkhino Martvili Mai multe informaţii
Lu 16/04/18 Sairme 3 - 2 Mertskhali Mai multe informaţii
Lu 16/04/18 Torpedo Kutaisi II 0 - 2 Iveria Mai multe informaţii
Lu 16/04/18 Zestafoni 3 - 2 Dinamo Batumi II Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 FC Tbilisi P 3 - 3 P Samgurali II Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 Kojaeli 2 - 0 Tskhumi Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 Gareji 1 - 0 Chiatura Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 35-e Skola 1 - 4 Tori Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 Sarti 0 - 1 Gardabani Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 Varketili G 0 - 1 G Gori Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 Zugdidi 0 - 2 Telavi Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 Zana Abasha 1 - 5 Mark Stars Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 Guria 2 - 1 Shevardeni 1906 Mai multe informaţii
Ma 17/04/18 Meta 1 - 0 Voyage Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Rustavi II 1 - 3 Sulori Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Meskheti 0 - 1 Khikhani Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Egrisi 3 - 0 Spaeri Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Odishi 1919 1 - 0 Iberia Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Betlemi 3 - 1 Matchakhela Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Borjomi 1 - 2 Kolkheti Khobi Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Hereti Tchabukiani 0 - 2 Imereti Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Aragvi Dusheti 3 - 4 Algeti Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Bakhmaro G 0 - 1 G Saburtalo II Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Margveti 2006 1 - 0 Tskhinvali Mai multe informaţii
Mi 18/04/18 Liakhvi Achabeti G 2 - 3 G Samegrelo Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 34 +73 90
2 34 +39 74
3 35 +43 71
4 34 +35 68
5 34 +25 63
18+ GambleAware