Cupa

A Patra Rundă

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Jo 25/07/19 Tallinna JK 2 - 7 Tarvastu Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Tallinna Wolves 5 - 1 Vastseliina Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Kuressaare 12 - 1 Kadakas Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Põhja-Sakala 5 - 1 Helios Mai multe informaţii
Du 28/07/19 TJK Legion II 9 - 0 Äksi Wolves Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Team Helm 3 - 2 Rumori Calcio Mai multe informaţii
Lu 29/07/19 Teleios 2 - 4 Põhja-Tallinn… Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 K-Järve JK Järve 0 - 1 Võru FC Helios Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Läänemaa Haapsalu 1 - 5 Flora II Mai multe informaţii
Jo 01/08/19 Loo 0 - 1 Eston Villa II Mai multe informaţii
Jo 01/08/19 Järva-Jaani 1 - 10 Tartu Welco Mai multe informaţii
Jo 01/08/19 Põhja-Tallinn… 6 - 0 Jõgeva Wolves Mai multe informaţii
Vi 02/08/19 ReUnited 5 - 1 Poseidon Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Vaprus 2 - 3 Tallinna Kalev III Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Legion 0 - 7 Trans Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Nõmme United 1 - 3 Tammeka Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Viimsi 2 - 0 Raplamaa Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 FCI Levadia 7 - 0 Zenit Tallinn Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Puhkus Mehhikos 0 - 6 K-Järve JK Jär… Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Elbato 0 - 3 Maardu Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Kristiine JK 0 - 10 Paide Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Hell Hunt 0 - 1 Tallinna Kalev Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Igiliikur 1 - 7 Tulevik Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Lelle 0 - 1 Tabasalu Charma Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Elva 7 - 0 Viimsi Lõvid Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Anija 2 - 1 Kompanii Marjamaa Mai multe informaţii
Du 11/08/19 NPM Silmet 5 - 2 Flora III Mai multe informaţii
Lu 12/08/19 Kose 0 - 5 Paide III Mai multe informaţii
Ma 13/08/19 Pärnu Sadam P 1 - 1 P Otepää Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Rasmus Värki P 2 - 2 P Eston Villa Mai multe informaţii
Ma 20/08/19 Flora 12 - 0 Kohtla-Nõmme Mai multe informaţii
Mi 21/08/19 Nõmme Kalju 2 - 0 Keila Mai multe informaţii

64th Finals

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Ma 04/06/19 Paide III 13 - 2 Mauruse Saurused Mai multe informaţii
Sb 08/06/19 Helios 5 - 1 Rumori Calcio II Mai multe informaţii
Mi 12/06/19 Tammeka IV 0 - 4 Tallinna Kalev III Mai multe informaţii
Jo 13/06/19 Tallinna FC Zapoos 0 - 0 Zenit Tallinn Mai multe informaţii
Jo 13/06/19 Mulgi 0 - 1 Tallinna Wolves Mai multe informaţii
Mi 19/06/19 Viimsi II 1 - 2 Igiliikur Mai multe informaţii
Mi 19/06/19 K-Järve JK Jär… 0 - 0 JK 32.KK Mai multe informaţii
Mi 19/06/19 Eston Villa 15 - 0 Metsis Mai multe informaţii
Jo 20/06/19 Kompanii Marjamaa 6 - 0 Sssolutions Mai multe informaţii
Jo 20/06/19 Kadakas 3 - 1 Maksatransport Mai multe informaţii
Jo 20/06/19 Lelle 2 - 1 TransferWise Mai multe informaţii
Jo 20/06/19 Soccernet 1 - 3 Vastseliina Mai multe informaţii
Vi 21/06/19 Piraaja 1 - 3 TJK Legion II Mai multe informaţii
Mi 26/06/19 Pusivus 0 - 5 Pärnu Sadam Mai multe informaţii
Jo 27/06/19 Flora III 10 - 0 Poseidon II Mai multe informaţii
Jo 27/06/19 Noorus-96 G 2 - 4 G Otepää Mai multe informaţii
Ma 09/07/19 Olympic 1 - 9 Paide Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Maardu 12 - 0 Warrior Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Tulevik 0 - 0 Kadrina Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Trans 0 - 0 Maardu Aliens Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Rakvere Tarvas 0 - 3 K-Järve JK Järve Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Põhja-Tallinn… 18 - 0 Viking Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Põhja-Sakala G 5 - 2 G Pärnu Mai multe informaţii
Lu 15/07/19 Tammeka 8 - 1 FCI Tallinn Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Elva 3 - 0 EMÜ Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 8 +14 24
2 8 +18 16
3 8 +2 15
4 8 +7 14
5 8 +4 14
18+ GambleAware