Liga de Ascenso

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Sb 05/10/19 Curridabat 2 - 0 Puma Generaleña Mai multe informaţii
Sb 05/10/19 Cartagena 2 - 3 Municipal Liberia Mai multe informaţii
Sb 05/10/19 Cofutpa 1 - 1 Guanacasteca Mai multe informaţii
Sb 05/10/19 Consultants Mo… 1 - 2 Santa Ana Mai multe informaţii
Sb 05/10/19 Carmelita 2 - 1 Santa Rosa Mai multe informaţii
Sb 05/10/19 Sporting San José 3 - 1 Uruguay Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Curridabat 1 - 3 Santa Ana Mai multe informaţii
Sb 12/10/19 Escazuceña 0 - 0 Sporting San José Mai multe informaţii
Du 13/10/19 Municipal Liberia 2 - 1 Aserrí Mai multe informaţii
Du 13/10/19 Uruguay 1 - 1 Consultants Mo… Mai multe informaţii
Du 13/10/19 Turrialba 2 - 0 Puma Generaleña Mai multe informaţii
Du 13/10/19 Guanacasteca 0 - 3 Carmelita Mai multe informaţii
Du 13/10/19 Barrio México 1 - 0 Puntarenas Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Consultants Mo… 2 - 3 Escazuceña Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Aserrí 2 - 1 Santa Rosa Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Curridabat 1 - 2 Uruguay Mai multe informaţii
Sb 19/10/19 Puma Generaleña 2 - 0 Santa Ana Mai multe informaţii
Du 20/10/19 Puntarenas 1 - 1 Municipal Liberia Mai multe informaţii
Du 20/10/19 Puerto Golfito 3 - 1 Turrialba Mai multe informaţii
Du 20/10/19 Guanacasteca 3 - 1 Cartagena Mai multe informaţii
Du 20/10/19 Cofutpa 1 - 1 Barrio México Mai multe informaţii
Mi 23/10/19 Santa Rosa 20 : 00 Cartagena Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Cofutpa - Carmelita Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Santa Rosa - Puntarenas Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Guanacasteca - Aserrí Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Barrio México - Municipal Liberia Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Puerto Golfito - Sporting San José Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Uruguay - Puma Generaleña Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Escazuceña - Curridabat Mai multe informaţii
Du 27/10/19 Turrialba - Santa Ana Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 9 +14 25
2 9 +20 19
3 9 +8 17
4 9 +5 17
5 9 +1 15
18+ GambleAware