Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
duminică | ||||
FT
|
BATE | 1 - 0 | Dinamo Brest | Vezi evenimente |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | ||
---|---|---|---|---|---|
miercuri | |||||
FT
|
Slavia | 1 - 0 | BATE | Vezi evenimente | |
miercuri | |||||
FT
|
BATE | 2 - 0 | Slavia | Vezi evenimente | |
Gen. | BATE | 2 - 1 | Slavia | ||
miercuri | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | Vezi evenimente | |
miercuri | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 4 - 2 | Dinamo Brest | Vezi evenimente | |
Gen. | Shakhtyor Soligorsk | 4 - 4 | Dinamo Brest |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | ||
---|---|---|---|---|---|
luni | |||||
FT
|
Dnyapro | 0 - 3 | Slavia | ||
duminică | |||||
FT
|
Slavia | 3 - 0 | Dnyapro | ||
Gen. | Slavia | 6 - 0 | Dnyapro | ||
luni | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | Vezi evenimente | |
sâmbătă | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 2 - 0 | Torpedo BelAZ | Vezi evenimente | |
Gen. | Shakhtyor Soligorsk | 3 - 0 | Torpedo BelAZ | ||
luni | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 1 - 2 | BATE | Vezi evenimente | |
sâmbătă | |||||
FT
|
BATE | 3 - 2 | Dinamo Minsk | Vezi evenimente | |
Gen. | BATE | 5 - 3 | Dinamo Minsk | ||
marți | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 0 - 0 | Isloch | Vezi evenimente | |
duminică | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||
Gen. | Isloch | 0 - 0 | Dinamo Brest |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
sâmbătă | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 2 - 3 | Isloch | Vezi evenimente |
sâmbătă | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 3 - 1 | Gomel | Vezi evenimente |
sâmbătă | ||||
FT
|
BATE | 8 - 1 | Torpedo | Vezi evenimente |
sâmbătă | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 3 - 1 | Minsk | Vezi evenimente |
duminică | ||||
FT
|
Naftan | 1 - 4 | Torpedo BelAZ | Vezi evenimente |
duminică | ||||
FT
|
Dnyapro | 2 - 1 | Slutsk | Vezi evenimente |
duminică | ||||
FT
|
Slavia | 3 - 1 | Vitebsk | Vezi evenimente |
duminică | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Vezi evenimente |
Ziua | Echipa gazdă | Scor/Ora | Echipa oaspete | |
---|---|---|---|---|
miercuri | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 3 | Vitebsk | Vezi evenimente |
miercuri | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | Vezi evenimente |
miercuri | ||||
FT
|
Sputnik | 2 - 5 | BATE | Vezi evenimente |
miercuri | ||||
FT
|
Granit | 0 - 2 | Dinamo Minsk | Vezi evenimente |
miercuri | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 7 | Torpedo BelAZ | Vezi evenimente |
miercuri | ||||
FT
|
Naftan | 2 - 1 | Neman Grodno | Vezi evenimente |
sâmbătă | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 4 | Gomel | Vezi evenimente |
sâmbătă | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | Gorodeya | Vezi evenimente |
sâmbătă | ||||
FT
|
Krumkachy | 1 - 3 | Slavia | Vezi evenimente |
sâmbătă | ||||
FT
|
Volna | 1 - 3 | Dnyapro | Vezi evenimente |
sâmbătă | ||||
FT
|
Ruh Brest | 0 - 1 | Dinamo Brest | Vezi evenimente |
duminică | ||||
FT
|
Arsenal | 0 - 6 | Energetik-BGU | Vezi evenimente |
duminică | ||||
FT
|
Oshmyany | 1 - 3 | Isloch | Vezi evenimente |
duminică | ||||
FT
|
Belshina | 1 - 3 | Minsk | Vezi evenimente |
duminică | ||||
FT
|
Lida | 3 - 3 | Slutsk | Vezi evenimente |
duminică | ||||
FT
|
Kletsk | 2 - 7 | Torpedo | Vezi evenimente |