16 noiembrie 2019

16 noiembrie 2019

România - Liga II

More…
  Farul Constanţa 1920 ANUL Daco-Getica Mai multe informaţii
FL CSM Reşiţa 1 - 2 Ripensia Timişoara Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Viitorul P. Târgu Jiu 1 - 1 Csikszereda Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL SCM Gloria Buzău 3 - 1 Dunărea Călăraşi Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Rapid 4 - 0 Pandurii Târgu Jiu Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL ASU Poli Timişoara 2 - 0 Sportul Snagov Vezi evenimente Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 1

More…
FL Hușana Huși 1 - 2 Aerostar Bacău Mai multe informaţii
FL Şomuz Fălticeni 1 - 1 Universitatea Galaţi Mai multe informaţii
FL Bucovina Rădăuţi 7 - 0 Paşcani Mai multe informaţii
FL Sporting Lieşti 1 - 1 Ceahlăul Piatra Neamţ Mai multe informaţii
FL Târgu Secuiesc 2 - 1 Ozana Târgu Neamţ Mai multe informaţii
FL Oţelul 1 - 1 Botoşani II Mai multe informaţii
FL Ştiinţa Miroslava 2 - 1 Focşani Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 2

More…
FL Popești-Leordeni 3 - 1 Poseidon 2 Mai Mai multe informaţii
FL Făurei 1 - 1 Mostiştea Ulmu Mai multe informaţii
FL Unirea Slobozia 4 - 1 Recolta Gheorghe Doja Mai multe informaţii
FL Afumaţi 5 - 1 Metalul Buzău Mai multe informaţii
FL Agricola Borcea 3 - 1 Viitorul Ianca Mai multe informaţii
FL Medgidia 0 - 0 Dacia Unirea Brăila Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 3

More…
FL Olimpic Cetate 3 - 1 Blejoi Mai multe informaţii
FL Sporting Roşiori 0 - 1 Pucioasa Mai multe informaţii
FL Tractorul Cetate 0 - 2 Municipal Braşov Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 4

More…
FL Gilortul 2 - 0 Naţional Sebiş Mai multe informaţii
FL Filiaşi 3 - 3 Viitorul Dăești Mai multe informaţii
FL Hunedoara 1 - 2 Progresul Pecica Mai multe informaţii
FL Gloria Lunca Teuz Cermei 2 - 1 Fortuna Becicherecu Mic Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 5

More…
FL Comuna Recea 6 - 1 CFR Cluj II Mai multe informaţii
FL Metalurgistul Cugir 2 - 0 Sânmartin Mai multe informaţii
FL Minaur Baia Mare 0 - 0 Avântul Reghin Mai multe informaţii
FL Industria Galda de Jos 0 - 1 ACS Gloria Bistriţa Mai multe informaţii
FL Luceafărul Oradea 0 - 1 Viitorul Şelimbăr Mai multe informaţii

Africa - Preliminarii Cupa Africii pe Naţiuni

More…

Africa - CECAFA Women's Senior Challenge Cup

More…

Albania - Divizia II

More…

Albania - Kampionati Femrave

More…

Algeria - Divizia I

More…

Algeria - U21 League 1

More…

America de Nord/Centrală - Concacaf Nations League

More…

Andorra - Divizia II Andorrană

More…

Anglia - Liga I

More…

Anglia - League Two

More…

Anglia - Conference National

More…

Anglia - Conference N/S

More…

Anglia - Non League Premier

More…

Anglia - Non League Divizia I

More…

Anglia - North West Counties League Premier

More…

Anglia - Professional Development League

More…

Anglia - U18 Professional Development League

More…

Anglia - Youth Alliance

More…

Antigua şi Barbuda - Divizia I

More…

Arabia Saudită - Divizia II

More…

Arabia Saudită - Youth League

More…

Argentina - Prima B Națională

More…

Argentina - Argentino A

More…

Argentina - Prima B Metropolitană

More…

Argentina - Prima C Metropolitană

More…

Argentina - Prima D Metropolitană

More…

Argentina - Primera A

More…

Australia - Liga A

More…

Australia - Y-League

More…

Austria - Liga Regională

More…

Austria - Landesliga

More…

Austria - KFV Cup

More…

Austria - STFV Cup

More…

Austria - Jugendliga U18

More…

Austria - Cupa

More…

Belarus - Divizia I

More…

Belarus - Divizia II

More…

Belgia - Divizia II

More…

Belgia - First Amateur Division

More…

Belgia - Divizia III

More…

Belgia - Divizia IV

More…

Belgia - Provincial

More…

Belgia - I-a Divizie naţională (feminin)

More…

Belgia - Liga II feminin

More…

Belgia - Cupa

More…

Bhutan - Premier League

More…

Bosnia-Herţegovina - Liga I

More…

Brazilia - Serie A

More…

Brazilia - Serie B

More…

Brazilia - Copa Paulista

More…

Brazilia - CBF Brasileiro U20

More…

Brazilia - Copa do Nordeste U20

More…

Brazilia - Copa Sul U19

More…

Brazilia - Paulista

More…

Brazilia - Carioca Women

More…

Bulgaria - V AFG

More…

Bulgaria - Women's League

More…

Burkina Faso - 1ère Division

More…

Burundi - Ligue A

More…

Camerun - Elite Two

More…

Cehia - Liga II

More…

Cehia - Liga III

More…

Cehia - Liga IV

More…

Cehia - 1. Liga U19

More…

Cehia - Liga I (feminin)

More…

Cehia - Cupa CMFS (feminin)

More…

Chile - Segunda División

More…

Chile - Tercera A

More…

Columbia - Primera B

More…

Coreea de Sud - K3 League

More…

Croaţia - 3. HNL

More…

Croaţia - 1. HNL Juniori

More…

Cuba - Primera Division

More…

Danemarca - U21 Ligaen

More…

Danemarca - U17 Ligaen

More…

Danemarca - Campionat (feminin)

More…

Danemarca - 1. Division

More…

Ecuador - Primera B

More…

Ecuador - Segunda Categoria

More…

Ecuador - Copa Ecuador

More…

Elveţia - 1. Liga Promotion

More…

Elveţia - U18 League

More…

Elveţia - Nationalliga A

More…

Elveţia - Nationalliga B

More…

Emiratele Arabe Unite - Divizia I - Grupa A

More…

Emiratele Arabe Unite - Cupa Emiratelor

More…

Estonia - Play-offs 1/2

More…

Europa - Preliminarii EURO

More…

Europa - Campionatul European U21

More…

Europa - Campionatul European U19

More…

Europa - Campionatul European U17

More…

Filipine - Copa Paulino Alcantara

More…

Franţa - CFA 2

More…

Franţa - Cupa Franţei

More…

Franţa - Championnat National U19

More…

Franţa - Divizia I (feminin)

More…

Georgia - Liga 3

More…

Germania - Regionalliga

More…

Germania - Oberliga

More…

Germania - Reg. Cup Berlin

More…

Germania - Reg. Cup Brandenburg

More…

Germania - Reg. Cup Hessen

More…

Germania - Reg. Cup Mecklenburg-Vorpommern

More…

Germania - Reg. Cup Sachsen

More…

Germania - Reg. Cup Sachsen-Anhalt

More…

Germania - Reg. Cup Thüringen

More…

Germania - U19 Bundesliga

More…

Germania - DFB Pokal (feminin)

More…

Grecia - B Ethniki

More…

Grecia - C Ethniki

More…

Indonesia - Divisi Utama

More…

Insulele Cook - Round Cup

More…

Insulele Solomon - S-League

More…

Iran - Azadegan League

More…

Irlanda de Nord - IFA Premiership

More…

Irlanda de Nord - Campionatul IFA

More…

Irlanda de Nord - Liga Intermediară IFA

More…

Irlanda de Nord - Premiership Development League

More…

Islanda - Reykjavík / Faxaflói U19 A-Division

More…

Italia - Serie C1

More…

Italia - Serie D

More…

Italia - Coppa Italia Primavera

More…

Italia - Dante Berretti

More…

Italia - Femminile Serie A

More…

Japonia - Liga J2

More…

Japonia - Liga Japoniei la Fotbal

More…

Japonia - Women's Play-offs 1/2

More…

Letonia - Play-offs 1/2

More…

Luxemburg - Division Honour

More…

Luxemburg - Divizia I

More…

Luxemburg - Liga I A (feminin)

More…

Macedonia - Prva ŽFL

More…

Malaezia - Liga M3

More…

Malawi - Super League

More…

Mali - Première Division

More…

Malta - Divizia II

More…

Maroc - GNEF 2

More…

Mexic - Liga Premier Serie A

More…

Mexic - Liga Premier Serie B

More…

Mexic - U17 League

More…

Mexic - Liga MX Femenil

More…

Mondial - Amical

More…

Mondial - Meciuri amicale

More…

Mondial - U20 National Team Friendlies

More…

Mondial - U18 National Team Friendlies

More…

Mondial - U16 National Team Friendlies

More…

Mondial - Club Friendlies Women

More…

Muntenegru - 1. ŽFL

More…

Norvegia - Toppserien (feminin)

More…

Noua Zeelandă - Premier League

More…

Noua Zeelandă - ASB Youth League

More…

Olanda - Tweede Divisie

More…

Olanda - Topklasse

More…

Olanda - Hoofdklasse

More…

Olanda - Eerste Klasse

More…

Olanda - Hoofdklasse (feminin)

More…

Olanda - Hoofdklasse Women

More…

Olanda - Dames Eerste Klasse

More…

Peru - Divizia I

More…

Peru - Divizia II

More…

Polonia - Liga I

More…

Polonia - Liga II

More…

Polonia - Liga III

More…

Polonia - Central Youth League

More…

Polonia - Ekstraliga (feminin)

More…

Polonia - I Liga Kobiety

More…

Portugalia - Liga de Honra

More…

Portugalia - II Divisao

More…

Portugalia - Cupa Ligii

More…

Portugalia - Liga Revelação U23

More…

Portugalia - Júniores U19

More…

Puerto Rico - Divizia I

More…

Qatar - QSL Cup

More…

Republica Democrată Congo - Linafoot

More…

Republica Irlanda - Leinster Senior Cup

More…

Rusia - Divizia II

More…

Rusia - Campionat (feminin)

More…

Scoţia - Divizia I

More…

Scoţia - Divizia II

More…

Scoţia - Divizia III

More…

Scoţia - Football League

More…

Scoţia - Feeder Leagues

More…

Scoţia - Cupa Challenge

More…

Serbia - Srpska Liga

More…

Slovacia - Liga II

More…

Slovacia - Cupa

More…

Slovenia - SNL II

More…

Slovenia - SNL III

More…

Spania - Liga Adelante

More…

Spania - Segunda B

More…

Spania - Tercera Division

More…

Spania - Autonómicas

More…

Spania - División de Honor Juvenil

More…

Spania - Liga Nacional Juvenil

More…

Spania - Superliga

More…

Spania - Segunda División Femenina

More…

Spania - Liga I (feminin)

More…

Statele Unite - US Soccer Development Academy U18/19

More…

Statele Unite - US Soccer Development Academy U16/17

More…

Sudan - Premier League

More…

Ţara Galilor - Premier League

More…

Ţara Galilor - Feeder Leagues

More…

Ţara Galilor - Welsh Cup

More…

Trinidad şi Tobago - Super League One

More…

Trinidad şi Tobago - League Cup

More…

Tunisia - Liga II

More…

Turcia - Liga II

More…

Turcia - Liga III

More…

Turcia - Bölgesel Amatör Lig

More…

Ucraina - Liga I

More…

Ucraina - Liga II

More…

Uganda - Premier League

More…

Ungaria - U19 League

More…

Ungaria - Nöi NB I

More…

Ungaria - Noi NB II

More…

Uruguay - Divizia I

More…

Uruguay - Divizia II

More…

Uruguay - Primera División Amateur

More…

Venezuela - Divizia I

More…

Venezuela - Divizia II

More…

Zimbabwe - Premier Soccer League

More…

Selectează data

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 26 +46 76
2 27 +39 57
3 27 +27 50
4 27 +8 44
5 27 +12 41
18+ GambleAware