8 noiembrie 2019

8 noiembrie 2019

România - Liga I

More…
FL Astra 1 - 0 Voluntari Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Hermannstadt 1 - 1 Viitorul Vezi evenimente Mai multe informaţii

România - Liga II

More…
FL Turris-Oltul … 3 - 3 Ripensia Timişoara Vezi evenimente Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 1

More…
FL Aerostar Bacău 2 - 1 Ştiinţa Miroslava Mai multe informaţii
FL Focşani 4 - 0 Oţelul Mai multe informaţii
FL Botoşani II 2 - 1 Târgu Secuiesc Mai multe informaţii
FL Ozana Târgu Neamţ 3 - 0 Sporting Lieşti Mai multe informaţii
FL Ceahlăul Piatr… 1 - 0 Bucovina Rădăuţi Mai multe informaţii
FL Paşcani 0 - 6 Şomuz Fălticeni Mai multe informaţii
FL Universitatea … 2 - 0 CSM Bacău Mai multe informaţii
FL Foresta Suceava 4 - 0 Hușana Huși Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 2

More…
FL Tunari 1 - 0 Medgidia Mai multe informaţii
FL Dacia Unirea B… 0 - 2 Agricola Borcea Mai multe informaţii
FL Viitorul Ianca 0 - 0 Afumaţi Mai multe informaţii
FL Metalul Buzău 0 - 1 Unirea Slobozia Mai multe informaţii
FL Recolta Gheorg… 1 - 1 Axiopolis Mai multe informaţii
FL FCSB II 0 - 3 Făurei Mai multe informaţii
FL Mostiştea Ulmu 2 - 0 Popești-Leordeni Mai multe informaţii
FL Poseidon 2 Mai 1 - 2 Înainte Modelu Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 3

More…
FL Progresul Spartac 4 - 0 Astra II Mai multe informaţii
FL Alexandria 3 - 0 Tractorul Cetate Mai multe informaţii
FL Municipal Braşov 2 - 0 Sporting Roşiori Mai multe informaţii
FL Pucioasa 0 - 0 Olimpic Cetate Mai multe informaţii
FL Blejoi 0 - 2 Unirea Bascov Mai multe informaţii
FL Vediţa Coloneşti 1 - 0 Baloteşti Mai multe informaţii
FL Slatina 1 - 0 CS U Craiova II Mai multe informaţii
FL Flacăra Moreni 0 - 0 Voluntari II Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 4

More…
FL ACS Poli Timişoara 1 - 1 Cetate Deva Mai multe informaţii
FL Crişul Chişine… 1 - 1 Gloria Lunca T… Mai multe informaţii
FL Fortuna Becich… 2 - 2 Hunedoara Mai multe informaţii
FL Progresul Pecica 3 - 1 Flacăra Horezu Mai multe informaţii
FL Dumbrăviţa 1 - 2 U Craiova 1948 Mai multe informaţii
FL Ghiroda şi Gia… 4 - 2 Filiaşi Mai multe informaţii
FL Viitorul Dăești 4 - 2 Gilortul Mai multe informaţii
FL Naţional Sebiş 1 - 5 Șoimii Lipova Mai multe informaţii

România - Liga III - Serie 5

More…
FL Unirea Dej 3 - 1 Sănătatea Cluj Mai multe informaţii
FL Unirea Alba Iulia 0 - 2 Odorheiu Secuiesc Mai multe informaţii
FL SCM Zalău 3 - 3 Luceafărul Oradea Mai multe informaţii
FL Viitorul Şelimbăr 2 - 2 Industria Gald… Mai multe informaţii
FL ACS Gloria Bis… 0 - 1 Minaur Baia Mare Mai multe informaţii
FL Avântul Reghin 1 - 2 Metalurgistul … Mai multe informaţii
FL Sânmartin 1 - 3 Comuna Recea Mai multe informaţii
FL CFR Cluj II 1 - 4 Arieşul Turda Mai multe informaţii

România - Cupa României Feminin

More…

Africa - Africa U23 Cup of Nations

More…

Africa - Women's Olympic Qualifying CAF

More…

Africa de Sud - Campionat

More…

Albania - Super Liga

More…

America de Nord/Centrală - CONCACAF League

More…

Anglia - Premier League

More…

Anglia - Cupa FA

More…

Anglia - Premier League Cup

More…

Anglia - Youth Alliance Cup

More…

Arabia Saudită - Cupa Campionilor

More…

Argentina - Primera Division

More…

Argentina - Prima D Metropolitană

More…

Argentina - Reserve League

More…

Armenia - Prima Ligă

More…

Asia - Campionatul Asiei U19

More…

Australia - Liga A

More…

Austria - Liga I

More…

Austria - Liga Regională

More…

Austria - Landesliga

More…

Azerbaidjan - Liga II

More…

Belarus - Liga I

More…

Belarus - Reserve League

More…

Belgia - Pro League

More…

Belgia - Divizia II

More…

Belgia - Divizia III

More…

Belgia - Provincial

More…

Belgia - Reserve Pro League 2

More…

Bolivia - Divizia I

More…

Brazilia - Serie A

More…

Brazilia - Serie B

More…

Bulgaria - A PFG

More…

Bulgaria - B PFG

More…

Burundi - Ligue A

More…

Camerun - Elite Two

More…

Cehia - Liga

More…

Cehia - Liga II

More…

Cehia - Liga IV

More…

Cehia - 1. Liga U19

More…

Cipru - Divizia I

More…

Cipru - Divizia II

More…

Cipru - Divizia III

More…

Croaţia - 1. HNL

More…

Croaţia - 2. HNL

More…

Danemarca - Superligaen

More…

Danemarca - Divizia I

More…

Danemarca - U19 Ligaen

More…

Djibuti - Division 1

More…

Elveţia - Challenge League

More…

Emiratele Arabe Unite - Premier League

More…

Emiratele Arabe Unite - Divizia I - Grupa A

More…

Emiratele Arabe Unite - Arabian Gulf Reserve League

More…

Emiratele Arabe Unite - U19 League

More…

Europa - Unite the Union Champions Cup

More…

Europa - EURO (feminin)

More…

Franţa - Liga I

More…

Franţa - Liga II

More…

Franţa - National

More…

Franţa - Cupa Franţei

More…

Georgia - Umaglesi Liga

More…

Georgia - Pirveli Liga

More…

Germania - Bundesliga

More…

Germania - Bundesliga II

More…

Germania - 3. Liga

More…

Germania - Regionalliga

More…

Germania - Oberliga

More…

Grecia - Super League 2

More…

Guatemala - Primera Division

More…

Guiana Franceză - Régional 1

More…

India - Indian Super League

More…

India - Santosh Trophy

More…

India - Sikkim Governors Gold Cup

More…

Indonesia - Super Liga

More…

Iran - Pro League

More…

Irlanda de Nord - Campionatul IFA

More…

Israel - Liga Leumit

More…

Israel - Liga Artzit

More…

Israel - Liga Bet

More…

Israel - U19 Elite Division

More…

Italia - Serie A

More…

Italia - Serie B

More…

Italia - Campionato Primavera 2

More…

Italia - Dante Berretti

More…

Japonia - Regional Leagues

More…

Kenya - Super League

More…

Kuwait - Liga

More…

Liban - Premier League

More…

Lituania - Liga A

More…

Malta - Premier League

More…

Malta - Divizia I

More…

Mauritania - Premier League

More…

Mexic - Liga de Ascenso

More…

Mexic - Liga Premier Serie A

More…

Mexic - U20 League

More…

Mexic - U17 League

More…

Mexic - Liga MX Femenil

More…

Mondial - Amical

More…

Mondial - Meciuri amicale

More…

Mondial - Liga Campionilor Arabă

More…

Mondial - Campionatul Mondial U17

More…

Mondial - Amical (Feminin)

More…

Norvegia - Tippeligaen

More…

Noua Caledonie - Superliga

More…

Olanda - Eredivisie

More…

Olanda - Eerste Divisie

More…

Olanda - Eredivisie U19

More…

Oman - Sultan Cup

More…

Panama - Liga Nacional de Ascenso

More…

Peru - Divizia I

More…

Peru - Divizia II

More…

Peru - Copa Bicentenario

More…

Polonia - Ekstraklasa

More…

Polonia - Liga I

More…

Polonia - Liga III

More…

Polonia - Women's Cup

More…

Portugalia - Liga Sagres

More…

Portugalia - II Divisao

More…

Portugalia - Liga Revelação U23

More…

Qatar - Stars League

More…

Ruanda - Liga Națională

More…

Rusia - Premier League

More…

Rusia - Youth Championship

More…

Scoţia - Divizia I

More…

Scoţia - Football League

More…

Scoţia - Feeder Leagues

More…

Scoţia - South Challenge Cup

More…

Scoţia - FA Youth Cup

More…

Serbia - Prva Liga

More…

Siria - Premier League

More…

Slovacia - Liga I

More…

Spania - Primera Division

More…

Spania - Liga Adelante

More…

Spania - Tercera Division

More…

Spania - Autonómicas

More…

Spania - Liga I (feminin)

More…

Statele Unite - US Soccer Development Academy U18/19

More…

Statele Unite - US Soccer Development Academy U16/17

More…

Tanzania - Ligi kuu Bara

More…

Ţara Galilor - Premier League

More…

Trinidad şi Tobago - League Cup

More…

Tunisia - Cupa

More…

Turcia - Super Liga

More…

Turcia - Liga I

More…

Ucraina - Liga I

More…

Ucraina - U21 League

More…

Ucraina - U19 League

More…

Uganda - Premier League

More…

Uruguay - Divizia I

More…

Venezuela - Divizia II

More…

Selectează data

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 12 +18 34
2 12 +21 26
3 12 +10 26
4 12 +22 25
5 12 +4 17
18+ GambleAware