11 iulie 2019

11 iulie 2019

Africa - Africa Cup of Nations

More…
FL Côte d'Ivoire P 1 - 1 P Algeria Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Madagascar 0 - 3 Tunisia Vezi evenimente Mai multe informaţii

Europe - UEFA Europa League

More…
FL Pyunik 3 - 3 Shkupi Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Ordabasy 1 - 0 Torpedo Kutaisi Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Ventspils 3 - 0 Teuta Durrës Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Alashkert 3 - 1 Makedonija GjP Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Laçi 1 - 1 Hapoel Beer Sheva Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Trans 0 - 2 Budućnost Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL AEK Larnaca 1 - 0 Petrocub Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Səbail 2 - 3 Universitatea … Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Flora 2 - 0 Radnički Niš Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL KuPS 2 - 0 Vitebsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Balzan 3 - 4 Domžale Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Riteriai 1 - 1 Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Ružomberok 0 - 2 Levski Sofia Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Radnik Bijeljina 2 - 0 Spartak Trnava Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Kauno Žalgiris 0 - 2 Apollon Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Liepāja 1 - 1 Dinamo Minsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Malmö FF 7 - 0 Ballymena United Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Maccabi Haifa 2 - 0 Mura Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Crusaders 2 - 0 B36 Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Dinamo Tbilisi 6 - 0 Engordany Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Debrecen 3 - 0 Kukësi Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Akademija Pandev 0 - 3 Zrinjski Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Brøndby 4 - 1 Inter Turku Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Brann 2 - 2 Shamrock Rovers Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Shakhtyor 1 - 0 Hibernians Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Molde 7 - 1 KR Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Speranţa Nisporeni 0 - 3 Neftçi Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Fola Esch 1 - 2 Chikhura Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Olimpija 2 - 3 Rīgas FS Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Connah's Quay 1 - 2 Kilmarnock Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Zeta 1 - 5 Vidi Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Europa 0 - 0 Legia Varşovia Mai multe informaţii
FL FCSB 2 - 0 Milsami Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Čukarički 3 - 0 Banants Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL DAC 1 - 1 MKS Cracovia Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Cliftonville 0 - 1 Haugesund Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL St Patrick's Athl. 0 - 2 Norrköping Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Aberdeen 2 - 1 RoPS Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Cork City 0 - 2 Progrès Niederkorn Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Honvéd 3 - 1 Žalgiris Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Široki Brijeg 1 - 2 Kairat Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Breidablik 0 - 0 Vaduz Mai multe informaţii
FL Stjarnan 2 - 1 FCI Levadia Vezi evenimente Mai multe informaţii

Africa - CECAFA Club Cup

More…

Australia - Northern NSW NPL

More…

Australia - Northern NSW NPL Youth League

More…

Australia - Victoria Women's State Knockout Cup

More…

Bangladesh - Premier League

More…

Belarus - Reserve League

More…

Brazil - Copa do Brasil

More…

Brazil - Copa Rio

More…

Brazil - Brasileiro de Aspirantes

More…

Brazil - CBF Brasileiro U20

More…

Brazil - Torneio Otavio Pinto Guimarães U20

More…

Brazil - Brasileiro U17

More…

Cambodia - Hun Sen Cup

More…

Canada - Second Division

More…

Canada - Canadian Championship

More…

Chile - Copa Chile

More…

China PR - CSL

More…

Curaçao - Curaçao Sekshon Pagá

More…

Finland - Kakkonen

More…

Finland - Kolmonen

More…

Finland - Ykkönen Women

More…

Germany - Regionalliga

More…

Germany - Oberliga

More…

Iceland - 1. Deild

More…

Iceland - 2. Deild

More…

Iceland - 3. Deild

More…

Iceland - 4. Deild

More…

Iceland - U19 League Women

More…

Indonesia - Liga 1

More…

Iraq - Iraqi League

More…

Macao - Primeira Divisão

More…

Norway - 3. Division

More…

Oceania - Pacific Games

More…

Paraguay - Copa Paraguay

More…

Russia - III Division

More…

Russia - Youth Championship

More…

Sierra Leone - Premier League

More…

Suriname - Eerste Divisie

More…

Sweden - Division 2

More…

USA - USL Championship

More…

USA - USL League One

More…

USA - USL League Two

More…

USA - NPSL

More…

USA - US Open Cup

More…

USA - US Soccer Development Academy Playoffs U18/19

More…

USA - US Soccer Development Academy Playoffs U16/17

More…

World - Club Friendlies

More…

World - Club Friendlies Women

More…

Selectează data

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
18+ GambleAware