Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Meciuri viitoare
Competiţii
Competiţii interne
Premier League
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Liga I
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Vezi Toate
Competitii internaţionale
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
Cupa AFC
America de Sud
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Vezi Toate
National
Campionatul Mondial
Jocurile Olimpice
Campionatul European
Copa America
Gold Cup
Cupa Asiei
Cupa Africii pe Naţiuni
Cupa Confederaţiilor
Campionatul Mondial U20
Euro U21 Champ
Vezi Toate
Tineret
National
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
Campionatul European U21
Campionatul European U19
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Vezi Toate
Echipe
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester Utd
Arsenal
Liverpool
Vezi Toate
Inter Milan
AC Milan
Bayern München
FC Porto
Boca Juniors
Echipe naţionale
Spania
Țările de Jos
Germania
Anglia
Brazilia
Vezi Toate
Argentina
Italy
Portugalia
Franța
Rusia
Mai mult
FIFA Rankings
H2H Comparison
Jucători
Points
Competiţii
Competiţii interne
Premier League
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Liga I
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Vezi Toate
Competitii internaţionale
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
Cupa AFC
America de Sud
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Vezi Toate
National
Campionatul Mondial
Jocurile Olimpice
Campionatul European
Copa America
Gold Cup
Cupa Asiei
Cupa Africii pe Naţiuni
Cupa Confederaţiilor
Campionatul Mondial U20
Euro U21 Champ
Vezi Toate
Tineret
National
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
Campionatul European U21
Campionatul European U19
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Vezi Toate
Echipe
Jucători
Points
RO Competiţii
Liga I
Liga II
Liga III
Cupa României
Cupa Ligi
Supercupa
Play-offs 1/2
Liga de Tineret
Cupa de Tineret
Liga 1 Feminin
Liga II Feminin
Cupa României Feminin
Liga Elitelor U19
Cupa României U19
Competiţii interne
Afganistan
Africa de Sud
Albania
Algeria
Andorra
Anglia
Angola
Antigua şi Barbuda
Antilele Olandeze
Arabia Saudită
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaidjan
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgia
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia-Herţegovina
Botswana
Brazilia
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodgia
Camerun
Canada
Cehia
Chile
China Taipei
Ciad
Cipru
Coasta de Fildeş
Columbia
Congo
Coreea de Sud
Costa Rica
Croaţia
Cuba
Danemarca
Djibuti
Ecuador
Egipt
El Salvador
Elveţia
Emiratele Arabe Unite
Estonia
Etiopia
Fiji
Filipine
Finlanda
Franţa
Gabon
Gambia
Georgia
Germania
Ghana
Gibraltar
Grecia
Grenada
Guadelupa
Guam
Guatemala
Guiana Franceză
Guinea
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
India
Indonesia
Insulele Capului Verde
Insulele Cayman
Insulele Cook
Insulele Faroe
Insulele Solomon
Insulele Turks şi Caicos
Insulele Virgine Britanice
Iordania
Irak
Iran
Irlanda de Nord
Islanda
Israel
Italia
Jamaica
Japonia
Kârgâzstan
Kazahstan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Laos
Lesotho
Letonia
Liban
Liberia
Libia
Liechtenstein
Lituania
Luxemburg
Macao
Macedonia
Madagascar
Malaezia
Malawi
Maldive
Mali
Malta
Maroc
Martinica
Mauritania
Mauritius
Mexic
Moldova
Mongolia
Mozambic
Muntenegru
Myanmar
Nepal
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norvegia
Noua Caledonie
Noua Zeelandă
Olanda
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Papua Noua Guinee
Paraguay
Peru
Polonia
Portugalia
Puerto Rico
Qatar
Republica Democrată Congo
Republica Dominicană
Republica Irlanda
Republica Populară Chineză
Reunion
România
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
São Tomé şi Príncipe
Scoţia
Senegal
Serbia
Serbia şi Muntenegru
Sierra Leone
Singapore
Siria
Slovacia
Slovenia
Somalia
Spania
Sri Lanka
St. Kitts şi Nevis
Statele Unite
Sudan
Suedia
Surinam
Swaziland
Tadjikistan
Tahiti
Tanzania
Ţara Galilor
Thailanda
Togo
Trinidad şi Tobago
Tunisia
Turcia
Turkmenistan
Ucraina
Uganda
Ungaria
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Competitii internaţionale
Liga Campionilor CAF
Cupa Confederaţiei CAF
Supercupa CAF
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
Liga Campionilor CONCACAF
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Cupa Campionilor CFU
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cupa Cupelor CONCACAF
Cupa Giganţilor CONCACAF
Super Liga
Cupa Cluburilor UNCAF
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Recopa Sudamericana
CONMEBOL Libertadores U20
Copa Libertadores (feminin)
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Liga Campionilor Asiei
Cupa AFC
Campionatul Cluburilor Golfului Persic
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
Cupa Preşedintelui AFC
Liga Campionilor UEFA
Cupa UEFA
UEFA Europa Conference League
Supercupa UEFA
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
Cupa Feminină UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
Cupa UEFA Intertoto
The NextGen Series
Cupa Irlandeză Setanta
Liga Baltică
Cupa Campionilor Baltici
Livonia Cup
Livonian Winter League
Liga Regală Scandinavă
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Campionatul Mondial al Cluburilor
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Meciuri amicale
Hybrid Friendlies
Liga Campionilor Arabă
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Cupa Intercontinentală
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Campionatul Pan-Pacific
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
Campionatul Suruga Bank
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Campionatul Cluburilor OFC
Echipe naţionale
Cupa Africii pe Naţiuni
Preliminarii Cupa Africii pe Naţiuni
Preliminarii CM Africa
Campionatul Naţiunilor Africane
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Jocurile Panafricane
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Campionatul African U20
Africa U20 Cup of Nations Qualification
Campionatul African U17
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Cupa Africii pe Naţiuni
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
Cupa CECACAFA
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Turneul Bazinul Nilului
CONCACAF Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Preliminarii CM America de Nord şi Centrală şi Caraibe
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Cupa Naţiunilor UNCAF
Cupa Caraibelor
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice
CA Games
CONCACAF sub 20 ani
Concacaf U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani
Concacaf U17 Qualification
CONCACAF Gold Cup (feminin)
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Cupa CONCACAF sub 20 ani (feminin)
Concacaf Women's U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani (feminin)
Concacaf Women's U17 Qualification
Cupa Naţiunilor CONCACAF
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Copa America Qualification
Campionatele Pre-CONCACAF
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Copa America
Preliminarii CM America de Sud
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
Sudamericano U17
South American Youth Games
Preliminarii CM Feminin America de Sud
South American Women's Games
Sudamericano U20 (feminin)
Sudamericano U17 (feminin)
Cupa Asiei
Preliminarii Cupa Asiei
Preliminarii CM Asia
Jocurile Asiatice
Campionatul ASEAN de fotbal
AFF Championship Qualification
Cupa Asiei de Sud
Cupa Asiei de Vest
CAFA Nations Cup
Cupa Asiei de Est
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Cupa Golfului
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Cupa Olimpica a Golfului
Jocurile Asiei de Sud-Est
Cupa Asiei AFC U22
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
Campionatul Asiei U19
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Cupa Golfului U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
Campionatul Asiei U17
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Jocurile Asiatice/Calificare Cupa Mondială
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Jocurile Asiatice (Feminin)
Southeast Asian Games Women
Cupa Asiei de Est (feminin)
EAFF Football Championship Women Qualification
Campionatul Feminin AFF
Campionatul Feminin SAFF
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Cupa Nehru
Campionatul European
Preliminarii EURO
Preliminarii CM Europa
UEFA Nations League
Cupa Baltică
Campionatul European U21
UEFA U21 Championship Qualification
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
EURO (feminin)
UEFA Women's Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Women Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Cupa Naţiunilor
Campionatul Mondial
Cupa Confederaţiilor
Jocurile Olimpice
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM
Olympics Intercontinental Play-offs
Amical
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Jocurile Pan-Arabe
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Cupa Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Festivalul Mondial de Tineret Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Jocurile Pan-Americane
Islamic Solidarity Games
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
Campionatul Arab U20
Campionatul Arab U17
Bolivarian Games Men
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Cupa Naţiunilor OFC
Preliminarii CM Oceania
Jocurile Pacifice
Olympic Qualifying Oceania
Campionatul OFC U20
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Campionatul OFC U17
Slovan Liberec vs. Oberlausitz Neugersdorf
5 - 0
Sumar
H2H Comparison
Cronică
Stadion
KFC Uerdingen 05 vs. Botoșani
Rostov vs. Spartak Trnava
Politehnica Iași vs. Atyrau
Tambov vs. Fakel
23 Elazığ vs. Astra
VfR Aalen vs. Hansa Rostock
FC Zwolle vs. SC Cambuur Leeuwarden
FC Zürich vs. KFC Uerdingen 05
Hamburger SV vs. Sankt Gallen
Dinamo Zagreb vs. Partizani Tirana
Genoa vs. Würzburger Kickers
Rostov vs. Atyrau
München 1860 vs. SV Darmstadt 98
Kaiserslautern vs. Fehérvár
Ferencváros vs. Viitorul
SG Dynamo Dresden vs. Dinamo Zagreb
Ružomberok vs. Námestovo
AGF Aarhus vs. Odense
Legia Varşovia vs. Olímpico do Montijo
Paks vs. Vaduz
Podbrezová vs. Liptovský Mikuláš
Ružomberok vs. Hodonín
Rot Weiss Erfurt vs. FSV Zwickau
De Graafschap vs. AZ Alkmaar
SG Dynamo Dresden vs. FC Zürich
Erzgebirge Aue vs. FC Sion
Young Boys vs. Astra
Rapid Viena vs. Horn
Aalborg vs. Thisted
Ferencváros vs. Gaz Metan Mediaş
Ural II vs. Tyumen
Botoșani vs. Ludogorets
SV Kapfenberg vs. SV Mattersburg
Karlsruher SC vs. Winterthur
Murcia vs. Neuchâtel Xamax
Mura vs. Beltinci
Traiskirchen vs. Admira
Austria Wien II vs. Mannswörth
Aachen vs. Paderborn II
VVV Venlo vs. Straelen
Finn Harps vs. Galway United
Dunărea Călăraşi vs. Čelik
Ural II vs. Tyumen
Mallorca vs. FC Köln
MFK Karviná vs. Třinec
Mladá Boleslav vs. Vysocina Jihlava
Sparta Praga vs. Loko Vltavín
Beroe vs. Botev Galabovo
Cherno more vs. Chernomorets Balchik
Slavoj Trebišov vs. Zemplín Michalovce
Dinamo Bucureşti vs. FC Sion
Sandecja Nowy Sącz vs. Stal Rzeszów
Spartak Moskva vs. Lokomotiv
FK Teplice vs. Táborsko
SFC Opava vs. Prostějov
Sereď vs. Vác
Union Fürstenwalde vs. BAK 07
Senica vs. Dukla Banská Bystrica
Dunărea Călăraşi vs. Diósgyőr
Horsens vs. Fredericia
Vejle vs. Mezőkövesd
Politehnica Iași vs. Korona Kielce
Wisla Cracovia vs. Wisła Sandomierz
Voluntari vs. Zalaegerszeg
Platense vs. Colo Colo
Skalica vs. Spartak Trnava
El Gouna vs. Kisvárda
Zlaté Moravce vs. Dubnica
Lokomotiv Plovdiv vs. Maritsa Plovdiv
Spartak Moskva II vs. FShM
Rudar vs. Budafoki MTE
HNK Gorica vs. Krško
Austria Viena vs. Wiener Neustadt
St. Pauli vs. Wehen Wiesbaden
Meppen vs. Qəbələ
Bochum vs. CSKA Sofia
Vorskla Poltava vs. CFR Cluj
Nizhny Novgorod vs. Armavir
Sepsi vs. Aktobe
Qarabağ vs. Újpest
Servette vs. Olhanense
Portimonense vs. MSV Duisburg
Maribor vs. Szombathelyi Haladás
Slask Wroclaw vs. Chrobry Głogów
Lausanne vs. Beijing Chengfeng
Slovan Bratislava vs. Sigma Olomouc
Dukla Praga vs. Sokol Živanice
Brinje Grosuplje vs. Domžale
Triglav vs. Dob
Górnik Zabrze vs. Anagennisi Deryneia
FK Jablonec vs. Jiskra Mšeno
SV Babelsberg 03 vs. International Leipzig
VfB Oldenburg 1897 vs. Sportfreunde Lotte
Optik Rathenow vs. BSC Süd 05
Fürstenfeld vs. Hartberg
SC Fortuna Köln vs. Bonner SC
Kriens vs. Cham
Cork City vs. St Mary's
Rubin Kazan vs. Viitorul
Esbjerg vs. SønderjyskE
Botev Vratsa vs. Dunav ot Ruse
Lokomotive Leipzig vs. Zalaegerszeg
Sonnenhof Großaspach vs. Jahn Regensburg
Como vs. Chiasso
Politehnica Iași vs. Esteghlal
Brøndby vs. Roskilde
FC Heidenheim 1846 vs. Neuchâtel Xamax
Botoșani vs. Paks
Hansa Rostock vs. Čelik
SV Darmstadt 98 vs. Rapperswil-Jona
Bielefeld vs. München 1860
Ingolstadt vs. Hallescher FC
FC Luzern vs. FCSB
Kaiserslautern vs. Shanghai Shenhua
Viktoria Plzen vs. Ústí nad Labem
FC Basel vs. Puskás
SKA Khabarovsk vs. Atyrau
DAC 1904 vs. Galanta
Mönchengladbach II vs. Schermbeck
Servette vs. Rijeka
Vaduz vs. Pogoń Siedlce
Səbail vs. Mezőkövesd
Nacional vs. Colón Santa Fe
Pogon Szczecin vs. Hermannstadt
Dinamo Vranje vs. Radnički Niš
Slovan Liberec vs. Oberlausitz Neugersdorf
Stal Mielec vs. MKS Cracovia
Sarpsborg 08 vs. Vålerenga
Lokomotiv vs. Žilina
Odense vs. Holstein Kiel
Wisla Plock vs. Pogoń Siedlce
Slask Wroclaw vs. Odra Opole
Union Berlin vs. SpVgg Unterhaching
Eintracht Braunschweig vs. Rot Weiss Erfurt
CFR Cluj vs. FC Zürich
Rheindorf Altach vs. SSV Reutlingen 05
Astra vs. Orenburg
Voluntari vs. Zira
Piast Gliwice vs. Jastrzębie
Liefering vs. LASK Linz
Gaz Metan Mediaş vs. Neftçi
Hamburger SV vs. FC Lugano
Dinamo Moskva vs. Pogon Szczecin
Sankt Pölten vs. Blau Weiss Linz
Ludogorets vs. Honvéd
Horn vs. Admira
Lausanne vs. Union Berlin
Dalian Pro vs. Winterthur
Mjøndalen vs. Notodden
FC Salzburg vs. Anif
Malmö FF vs. IFK Malmö
Sturm Graz vs. Vorwarts
St. Pölten II vs. Juniors OÖ
Wacker Innsbruck II vs. SVG Reichenau
SV Mattersburg vs. Lafnitz
Brumunddal vs. HamKam
Örebro vs. Linköping City
Austria Wien II vs. Leobendorf
1. FC Bocholt vs. SC Rot Weiss Oberhausen
VfB Stuttgart II vs. Backnang
Arizona Sahuaros vs. Sporting KC
Schaffhausen vs. YF Juventus
Górnik Zabrze vs. Rozwój Katowice
La Serena vs. Universidad de Chile
Nizhny Novgorod vs. Rotor Volgograd
Mezőkövesd vs. Spartak Moskva II
Scheiblingkirchen vs. Wiener Neustadt
Zemplín Michalovce vs. Vranov nad Topľou
Třinec vs. Zlínsko
Wolfsberger AC II vs. Austria Klagenfurt
Baník Ostrava II vs. Vítkovice
Helsingør vs. Akademisk Boldklub
Vysocina Jihlava vs. Vyškov
FK Teplice vs. Varnsdorf
Podbeskidzie vs. ROW Rybnik
Trenčín vs. SFC Opava
Bałtyk Gdynia vs. Bytovia Bytów
Chrobry Głogów vs. Stilon Gorzów
Dukla Praga vs. Chrudim
Baník Sokolov vs. FK Pribram
Debrecen vs. Balmazújváros Sport
Celje vs. Šampion Celje
Hanácká vs. FC Slovácko
OFK Titograd vs. Rudeš
Slavia vs. Lokomotiv Gomel
Senica vs. Petržalka
Hallescher FC vs. Chemnitzer
Stal Mielec vs. Stal Rzeszów
Raków Czestochowa vs. Warta Poznan
Wolfsberger AC vs. SV Kapfenberg
Vendsyssel vs. Thisted
Třinec vs. Hlučín
LKS Lódz vs. Elana Toruń
Stomil Olsztyn vs. Huragan Morąg
Næstved vs. HB Køge
Lahti vs. KTP
Podbrezová vs. Poprad
Wisla Cracovia vs. Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki vs. Panevėžys
Hradec Králové vs. Loko Vltavín
FC Köln II vs. Koblenz
Oulu vs. RoPS
Zlaté Moravce vs. Dukla Banská Bystrica
Luch Minsk vs. Ruh Brest
Grasshopper Zürich vs. Hajduk Split
Austria Viena vs. SV Ried
Sigma Olomouc vs. Ružomberok
Trenčín vs. SFC Opava
MTK vs. Sabah
FC Bayern München II vs. Garching
BFC Dynamo vs. Neustrelitz
MFK Karviná vs. Puszcza Niepołomice
Zlín vs. Nitra
Gyirmót vs. Spartak Trnava
Vasas vs. Sereď
Slask Wroclaw vs. Odra Opole
Randers vs. SønderjyskE
Nordsjælland vs. AGF Aarhus
Silkeborg vs. Raufoss
Fremad Amager vs. Frem 1886
Frej vs. Hammarby
Häcken vs. Norrby
Auerbach vs. International Leipzig
Ludwigsfelde vs. Optik Rathenow
Triglav vs. Domžale
DAC 1904 vs. Soroksár SC
Bonner SC vs. Rot Weiss Ahlen
Spartak Subotica vs. Békéscsaba
Debrecen vs. Budaörs
Tennis Borussia Berlin vs. BAK 07
Bačka Palanka vs. Vojvodina
Rödinghausen vs. Germania Egestorf
Schalke 04 II vs. Straelen
Trenčín vs. Inter Bratislava
FC Wil vs. Thun
SV Babelsberg 03 vs. Staaken
Katowice vs. Sandecja Nowy Sącz
Würzburger Kickers vs. Jahn Regensburg
Paks vs. Arsenal Tula
Inter Turku vs. SalPa
TuS Haltern vs. Kaan-Marienborn
Krško vs. Budafoki MTE
Weiche Flensburg vs. Heider SV
Freiburg II vs. SSV Reutlingen 05
Olimpija vs. Budafoki MTE
Hartberg vs. Gleisdorf 09
Energie Cottbus vs. Magdeburg
Amstetten vs. Dynamo Ceské Budejovice
FC Saarbrücken vs. SV Sandhausen
Karlsruher SC vs. Jeunesse d'Esch
Wiedenbrück vs. Westfalia Rhynern
SC Verl 1924 vs. Schwarz-Weiß Rehden
Göppinger SV vs. Hoffenheim II
Kickers Offenbach vs. Sportfreunde Siegen
Rapid Viena vs. Floridsdorfer AC
Austria Lustenau vs. Ravensburg
SG Wattenscheid 09 vs. TSV Steinbach
Aachen vs. Wormatia Worms
Midtjylland vs. Fredericia
Brommapojkarna vs. Sollentuna
SSV Ulm 1846 vs. Wacker Innsbruck
Vasalund vs. AIK
Levski Sofia vs. Ufa
Osijek vs. Gorica
KPV vs. PK-37
Miedź Legnica vs. Slavia Sofia
SC Preußen 06 Münster vs. SC Fortuna Köln
Olimpija vs. Varaždin
Maribor vs. Rudar
Stuttgarter Kickers vs. Balingen
Hürth vs. Herkenrath
FC Zürich vs. Səbail
ASC Dortmund vs. Wuppertaler SV Borussia
Greuther Furth II vs. Würzburger Kickers II
Viktoria Köln vs. FC Remscheid
Slavia Praga vs. Ústí nad Labem
Jaro vs. SJK
HNK Gorica vs. Aluminij
Wormatia Worms vs. 1862/09 Weinheim
Thun vs. Brühl
Qarabağ vs. Bohemians Praha 1905
Újpest vs. Shakhtyor Soligorsk
Waterford vs. Wexford
Meppen vs. Botoșani
Vorskla Poltava vs. Universitatea Craiova
Mura vs. Međimurje Čakovec
Ferencváros vs. FC Sion
Kriens vs. Bellinzona
St Patrick's Athletic vs. Cobh Ramblers
Holstein Kiel II vs. Niendorfer TSV
Arbroath vs. Celtic
Chertanovo vs. Zalaegerszeg
Rapperswil-Jona vs. Wehen Wiesbaden
Bielefeld vs. Sankt Gallen
IFK Göteborg vs. Stabæk
MTK vs. Zhetysu
Bochum vs. Dinamo Kiev
ToVe vs. MuSa
St. Martin im Mühlkreis vs. Vorwarts
Shamrock Rovers vs. Bray Wanderers
Concordia Chiajna vs. Winterthur
Finn Harps vs. Limerick
Mariehamn vs. EIF
Newell s Old Boys vs. Vélez Sársfield
Colo Colo vs. Estudiantes La Plata
Voluntari vs. Esteghlal
SG Dynamo Dresden vs. FC Aarau
FK Jablonec vs. Viktoria Zizkov
VfL Wolfsburg II vs. Germania Halberstadt
Hennef 05 vs. SC Fortuna Köln
Grasshopper Zürich vs. SG Dynamo Dresden
Rangers vs. HJK
Dunărea Călăraşi vs. Desna
Politehnica Iași vs. Diósgyőr
Union Fürstenwalde vs. Carl Zeiss Jena II
Sibir vs. Chernomorets
Carl Zeiss Jena vs. Erzgebirge Aue
Lokomotiv Plovdiv vs. Lokomotiv GO
Mainz 05 II vs. Ginsheim
Eintracht Norderstedt vs. Altonaer FC
Eintracht Braunschweig vs. Werder Bremen II
Sonnenhof Großaspach vs. SV 07 Elversberg
Illychivets Mariupol vs. Sepsi
Hertha Berlin II vs. Zaglebie Lubin
FC Kleve vs. Straelen
VfB Lübeck vs. VfL Osnabrück
FC Sion vs. FC Aarau
Beroe vs. Astra
Korona Kielce vs. Ferencváros
Dinamo Zagreb vs. Etar VT
Yenisey vs. Qəbələ
Hilden vs. Wiedenbrück
Szombathelyi Haladás vs. Okzhetpes
Dinamo Bucureşti vs. Liepāja
FCSB vs. Shanghai Shenhua
Septemvri Sofia vs. Aktobe
CSKA Sofia vs. Puskás
Rijeka vs. Beijing Guoan
Gaz Metan Mediaş vs. Daejeon Hana Citizen
Baltika vs. Concordia Chiajna
Vejle vs. Viitorul
Syunik vs. Armavir
FC Copenhaga vs. Roskilde
Pogon Szczecin vs. Baník Ostrava
Brøndby vs. Lokomotiv
Fehérvár vs. Beijing Chengfeng
Botoșani vs. Orenburg
Östersunds FK vs. Henan
St. Pauli vs. KFC Uerdingen 05
Desna vs. Səbail
Mladost Lučani vs. Kaposvári Rákóczi
Baltika vs. Irtysh
Tianjin Jinmen Tiger vs. Bielefeld
Viitorul vs. Lechia Gdansk
Čukarički vs. Sinđelić Beograd
Sparta Praga vs. Fehérvár
CSKA Moskva vs. Ventspils
MSV Duisburg vs. Servette
Spartak Moskva vs. Rostov
Mondial
Meciuri amicale
2019
Club Friendlies 3
Club Friendlies 2
Club Friendlies 4
Club Friendlies 1
Campionatul Mondial
Cupa Confederaţiilor
Jocurile Olimpice
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM
Olympics Intercontinental Play-offs
Amical
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Jocurile Pan-Arabe
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Cupa Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Campionatul Mondial al Cluburilor
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Meciuri amicale
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Liga Campionilor Arabă
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Cupa Intercontinentală
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Campionatul Pan-Pacific
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
Campionatul Suruga Bank
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Festivalul Mondial de Tineret Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Jocurile Pan-Americane
Islamic Solidarity Games
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
Campionatul Arab U20
Campionatul Arab U17
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
INFO
Slovan Liberec
L
W
W
L
W
FT
5 - 0
Oberlausitz Neugersdorf
D
W
D
L
W
18/01/2019
Meciuri amicale
KO
11:00
Stadion
Městský stadion Turnov (Turnov)
Excitement Index
General Game Stats Chart
Meciuri Slovan Liberec
Competiţie:
Tot
Liga
Cupa CMFS
Meciuri amicale
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
09/03/24
LIG
Slovan Liberec
1 - 0
MFK Karviná
Vezi evenimente
17/03/24
LIG
Slavia Praga
3 - 0
Slovan Liberec
Vezi evenimente
30/03/24
LIG
Viktoria Plzen
1 - 3
Slovan Liberec
Vezi evenimente
06/04/24
LIG
Slovan Liberec
4 - 1
FC Slovácko
Vezi evenimente
13/04/24
LIG
Dynamo Ceské Budejovice
3 - 2
Slovan Liberec
Vezi evenimente
21/04/24
LIG
Slovan Liberec
15 : 00
Hradec Králové
28/04/24
LIG
Baník Ostrava
15 : 00
Slovan Liberec
Meciuri Oberlausitz Neugersdorf
Competiţie:
Tot
State Leagues
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
09/03/24
STL
Oberlausitz Neugersdorf
2 - 0
Kickers 94 Markkleeberg
16/03/24
STL
Borea Dresden
2 - 1
Oberlausitz Neugersdorf
23/03/24
STL
Oberlausitz Neugersdorf
0 - 0
Radefelder SV
06/04/24
STL
Lößnitz
1 - 2
Oberlausitz Neugersdorf
13/04/24
STL
Oberlausitz Neugersdorf
0 - 0
Empor Glauchau
20/04/24
STL
Motor Wilsdruff
15 : 00
Oberlausitz Neugersdorf
27/04/24
STL
Markranstädt
14 : 00
Oberlausitz Neugersdorf
04/05/24
STL
Oberlausitz Neugersdorf
14 : 00
Fortuna Chemnitz
11/05/24
STL
Pirna-Copitz 07
15 : 00
Oberlausitz Neugersdorf
25/05/24
STL
Oberlausitz Neugersdorf
15 : 00
Rapid Chemnitz
Clasament Liga
#
Echipa
MJ
GV
P
5
Mladá Boleslav
28
+3
40
6
FC Slovácko
28
-1
39
7
Slovan Liberec
28
+0
38
8
Sigma Olomouc
28
-2
36
9
Hradec Králové
28
-5
36
Clasament State Leagues
#
Echipa
MJ
GV
P
5
Empor Glauchau
22
+6
39
6
Reichenbacher FC
22
+9
35
7
Oberlausitz Ne…
22
+4
34
8
Dresden Laubegast
22
+22
33
9
Motor Wilsdruff
22
+5
31
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.