Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Meciuri viitoare
Competiţii
Competiţii interne
Premier League
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Liga I
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Vezi Toate
Competitii internaţionale
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
Cupa AFC
America de Sud
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Vezi Toate
National
Campionatul Mondial
Jocurile Olimpice
Campionatul European
Copa America
Gold Cup
Cupa Asiei
Cupa Africii pe Naţiuni
Cupa Confederaţiilor
Campionatul Mondial U20
Euro U21 Champ
Vezi Toate
Tineret
National
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
Campionatul European U21
Campionatul European U19
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Vezi Toate
Echipe
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester Utd
Arsenal
Liverpool
Vezi Toate
Inter Milan
AC Milan
Bayern München
FC Porto
Boca Juniors
Echipe naţionale
Spania
Țările de Jos
Germania
Anglia
Brazilia
Vezi Toate
Argentina
Italy
Portugalia
Franța
Rusia
Mai mult
FIFA Rankings
H2H Comparison
Jucători
Points
Competiţii
Competiţii interne
Premier League
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Liga I
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Vezi Toate
Competitii internaţionale
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
Cupa AFC
America de Sud
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Vezi Toate
National
Campionatul Mondial
Jocurile Olimpice
Campionatul European
Copa America
Gold Cup
Cupa Asiei
Cupa Africii pe Naţiuni
Cupa Confederaţiilor
Campionatul Mondial U20
Euro U21 Champ
Vezi Toate
Tineret
National
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
Campionatul European U21
Campionatul European U19
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Vezi Toate
Echipe
Jucători
Points
RO Competiţii
Liga I
Liga II
Liga III
Cupa României
Cupa Ligi
Supercupa
Play-offs 1/2
Liga de Tineret
Cupa de Tineret
Liga 1 Feminin
Liga II Feminin
Cupa României Feminin
Liga Elitelor U19
Cupa României U19
Competiţii interne
Afganistan
Africa de Sud
Albania
Algeria
Andorra
Anglia
Angola
Antigua şi Barbuda
Antilele Olandeze
Arabia Saudită
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaidjan
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgia
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia-Herţegovina
Botswana
Brazilia
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodgia
Camerun
Canada
Cehia
Chile
China Taipei
Ciad
Cipru
Coasta de Fildeş
Columbia
Congo
Coreea de Sud
Costa Rica
Croaţia
Cuba
Danemarca
Djibuti
Ecuador
Egipt
El Salvador
Elveţia
Emiratele Arabe Unite
Estonia
Etiopia
Fiji
Filipine
Finlanda
Franţa
Gabon
Gambia
Georgia
Germania
Ghana
Gibraltar
Grecia
Grenada
Guadelupa
Guam
Guatemala
Guiana Franceză
Guinea
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
India
Indonesia
Insulele Capului Verde
Insulele Cayman
Insulele Cook
Insulele Faroe
Insulele Solomon
Insulele Turks şi Caicos
Insulele Virgine Britanice
Iordania
Irak
Iran
Irlanda de Nord
Islanda
Israel
Italia
Jamaica
Japonia
Kârgâzstan
Kazahstan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Laos
Lesotho
Letonia
Liban
Liberia
Libia
Liechtenstein
Lituania
Luxemburg
Macao
Macedonia
Madagascar
Malaezia
Malawi
Maldive
Mali
Malta
Maroc
Martinica
Mauritania
Mauritius
Mexic
Moldova
Mongolia
Mozambic
Muntenegru
Myanmar
Nepal
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norvegia
Noua Caledonie
Noua Zeelandă
Olanda
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Papua Noua Guinee
Paraguay
Peru
Polonia
Portugalia
Puerto Rico
Qatar
Republica Democrată Congo
Republica Dominicană
Republica Irlanda
Republica Populară Chineză
Reunion
România
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
São Tomé şi Príncipe
Scoţia
Senegal
Serbia
Serbia şi Muntenegru
Sierra Leone
Singapore
Siria
Slovacia
Slovenia
Somalia
Spania
Sri Lanka
St. Kitts şi Nevis
Statele Unite
Sudan
Suedia
Surinam
Swaziland
Tadjikistan
Tahiti
Tanzania
Ţara Galilor
Thailanda
Togo
Trinidad şi Tobago
Tunisia
Turcia
Turkmenistan
Ucraina
Uganda
Ungaria
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Competitii internaţionale
Liga Campionilor CAF
Cupa Confederaţiei CAF
Supercupa CAF
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
Liga Campionilor CONCACAF
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Cupa Campionilor CFU
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cupa Cupelor CONCACAF
Cupa Giganţilor CONCACAF
Super Liga
Cupa Cluburilor UNCAF
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Recopa Sudamericana
CONMEBOL Libertadores U20
Copa Libertadores (feminin)
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Liga Campionilor Asiei
Cupa AFC
Campionatul Cluburilor Golfului Persic
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
Cupa Preşedintelui AFC
Liga Campionilor UEFA
Cupa UEFA
UEFA Europa Conference League
Supercupa UEFA
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
Cupa Feminină UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
Cupa UEFA Intertoto
The NextGen Series
Cupa Irlandeză Setanta
Liga Baltică
Cupa Campionilor Baltici
Livonia Cup
Livonian Winter League
Liga Regală Scandinavă
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Campionatul Mondial al Cluburilor
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Meciuri amicale
Hybrid Friendlies
Liga Campionilor Arabă
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Cupa Intercontinentală
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Campionatul Pan-Pacific
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
Campionatul Suruga Bank
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Campionatul Cluburilor OFC
Echipe naţionale
Cupa Africii pe Naţiuni
Preliminarii Cupa Africii pe Naţiuni
Preliminarii CM Africa
Campionatul Naţiunilor Africane
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Jocurile Panafricane
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Campionatul African U20
Africa U20 Cup of Nations Qualification
Campionatul African U17
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Cupa Africii pe Naţiuni
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
Cupa CECACAFA
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Turneul Bazinul Nilului
CONCACAF Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Preliminarii CM America de Nord şi Centrală şi Caraibe
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Cupa Naţiunilor UNCAF
Cupa Caraibelor
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice
CA Games
CONCACAF sub 20 ani
Concacaf U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani
Concacaf U17 Qualification
CONCACAF Gold Cup (feminin)
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Cupa CONCACAF sub 20 ani (feminin)
Concacaf Women's U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani (feminin)
Concacaf Women's U17 Qualification
Cupa Naţiunilor CONCACAF
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Copa America Qualification
Campionatele Pre-CONCACAF
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Copa America
Preliminarii CM America de Sud
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
Sudamericano U17
South American Youth Games
Preliminarii CM Feminin America de Sud
South American Women's Games
Sudamericano U20 (feminin)
Sudamericano U17 (feminin)
Cupa Asiei
Preliminarii Cupa Asiei
Preliminarii CM Asia
Jocurile Asiatice
Campionatul ASEAN de fotbal
AFF Championship Qualification
Cupa Asiei de Sud
Cupa Asiei de Vest
CAFA Nations Cup
Cupa Asiei de Est
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Cupa Golfului
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Cupa Olimpica a Golfului
Jocurile Asiei de Sud-Est
Cupa Asiei AFC U22
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
Campionatul Asiei U19
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Cupa Golfului U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
Campionatul Asiei U17
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Jocurile Asiatice/Calificare Cupa Mondială
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Jocurile Asiatice (Feminin)
Southeast Asian Games Women
Cupa Asiei de Est (feminin)
EAFF Football Championship Women Qualification
Campionatul Feminin AFF
Campionatul Feminin SAFF
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Cupa Nehru
Campionatul European
Preliminarii EURO
Preliminarii CM Europa
UEFA Nations League
Cupa Baltică
Campionatul European U21
UEFA U21 Championship Qualification
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
EURO (feminin)
UEFA Women's Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Women Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Cupa Naţiunilor
Campionatul Mondial
Cupa Confederaţiilor
Jocurile Olimpice
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM
Olympics Intercontinental Play-offs
Amical
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Jocurile Pan-Arabe
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Cupa Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Festivalul Mondial de Tineret Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Jocurile Pan-Americane
Islamic Solidarity Games
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
Campionatul Arab U20
Campionatul Arab U17
Bolivarian Games Men
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Cupa Naţiunilor OFC
Preliminarii CM Oceania
Jocurile Pacifice
Olympic Qualifying Oceania
Campionatul OFC U20
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Campionatul OFC U17
Union Berlin vs. Wehen Wiesbaden
2 - 3
Sumar
H2H Comparison
Cronică
Stadion
Stuttgart vs. Oostende
Bolton vs. Magdeburg
Young Boys vs. Vaduz
Sparta Praga vs. Táborsko
Jahn Regensburg vs. LASK Linz
Hannover 96 vs. Paderborn
SV Darmstadt 98 vs. SK Beveren
Chemnitzer vs. Germania Egestorf
Gent vs. FC Nürnberg
Fortuna Düsseldorf vs. Standard Liège
Susteren vs. Fortuna Sittard
Baník Ostrava vs. Valašské Meziříčí
VfL Osnabrück vs. Ingolstadt
Patronato vs. Colón Santa Fe
San Martín de San Juan vs. Unión Santa Fe
Schaffhausen vs. FC Zürich
Energie Cottbus vs. Hallescher FC
FK Jablonec vs. Oberlausitz Neugersdorf
Erzgebirge Aue vs. Oostende
Union Berlin vs. Gent
Bochum vs. Atlético Baleares
Club Brugge vs. FC Groningen
FC Heidenheim 1846 vs. Antwerp
Sturm Graz vs. Allerheiligen
Mechelen vs. Ingolstadt
Písek vs. FK Teplice
Viktoria Plzen vs. Jiskra Domažlice
Charleroi vs. Seoul
River Plate vs. Miami United
Kaiserslautern vs. Marbella
SV Kapfenberg vs. Wolfsberger AC
Villalba Ocres Moca vs. Perugia
Hereenveen vs. Anderlecht
Sankt Pölten vs. Mauerwerk
Bielefeld vs. Genk
Kaiserslautern vs. Sparta Rotterdam
Slavia Praga vs. Linense
SV Sandhausen vs. SpVgg Unterhaching
St. Pauli vs. Tianjin Tianhai
Vålerenga vs. Strømmen
Sturm Graz vs. Blau Weiss Linz
Stabæk vs. Asker
Sturm Graz vs. Blau Weiss Linz
Hibernian vs. Willem II
Union Berlin vs. Wehen Wiesbaden
SV Darmstadt 98 vs. Würzburger Kickers
SBV Vitesse vs. Hearts
Holstein Kiel vs. Sint Truidense
Thun vs. Rapperswil-Jona
AZ Alkmaar vs. Sankt Gallen
Heracles Almelo vs. Karlsruher SC
Partick Thistle vs. Shanghai Shenhua
Neuchâtel Xamax vs. Breitenrain
FC Salzburg vs. Wals-Grünau
Sigma Olomouc vs. Prostějov
Leverkusen vs. Sportfreunde Lotte
Vyškov vs. FC Brno
MFK Karviná vs. Górnik Zabrze
Mladá Boleslav vs. Zápy
Žilina vs. Pohronie
Piast Gliwice vs. Jastrzębie
Chemnitzer vs. Henan
Spišská Nová Ves vs. Tatran Prešov
Senica vs. Dunajská Lužná
Sigma Olomouc vs. Hlučín
AGF Aarhus vs. Aarhus Fremad
Spartak Trnava vs. SFC Opava
Bischofshofen vs. Hartberg
Lucan United vs. Shamrock Rovers
Zlaté Moravce vs. Sereď
HJK vs. Hammarby
Brøndby vs. Roskilde
Baník Ostrava vs. Trenčín
Nordsjælland vs. Helsingør
Tigre vs. Fénix
FC Slovácko vs. Teuta Durrës
Miedź Legnica vs. Arka Gdynia
Hansa Rostock vs. SønderjyskE
Chacarita Juniors vs. Colegiales
Viktoria Plzen vs. Baník Sokolov
Sonnenhof Großaspach vs. Jahn Regensburg
Dukla Praga vs. Oberlausitz Neugersdorf
Rheindorf Altach vs. WSG Tirol
Lillestrøm vs. Florø
Puszcza Niepołomice vs. MKS Cracovia
San Martín de San Juan vs. Alvarado
Austria Viena vs. Wiener Neustadt
Spartak Trnava vs. SFC Opava
Olimpo vs. Instituto AC Córdoba
Floridsdorfer AC vs. Ebreichsdorf
Thun vs. Wohlen
Rapid Viena vs. Zlín
Parma vs. Livorno
Venezia vs. Pordenone
Novara vs. Albinoleffe
Mestre vs. Cittadella
Südtirol vs. Wacker Innsbruck
Admira vs. Gyirmót
Empoli vs. Pontedera
Frosinone vs. Avellino
Pro Vercelli vs. Cuneo
Siena vs. Virtus Entella
Pogon Szczecin vs. Chojniczanka Chojnice
Cremonese vs. Giana Erminio
Cobh Ramblers vs. Cork City
Hearts vs. FC Nürnberg
Belgrano vs. Newell s Old Boys
FC Wil vs. Austria Lustenau
FC Groningen vs. SG Dynamo Dresden
Arsenal Sarandí vs. Estudiantes La Plata
Defensa y Justicia vs. Rivadavia Necochea
Lech Poznan vs. Polonia Środa
Victoria Hamburg vs. LSK Hansa
Emmen vs. Twente Enschede
FC Lugano vs. Chiasso
Kickers Offenbach vs. TSV Steinbach
Monza Brianza vs. Renate
Energie Cottbus vs. Magdeburg
Catania vs. FC Sion
LASK Linz vs. FC Heidenheim 1846
SV Sandhausen vs. Young Boys
FC Basel vs. Tianjin Tianhai
Independiente Santa Fe vs. River Plate
Sport Recife vs. Atlético Tucumán
LASK Linz vs. Vaduz
Liefering vs. Wolfsberger AC
MSV Duisburg vs. Beijing Guoan
VVV Venlo vs. Venray
Linfield vs. Sligo Rovers
Arsenal Sarandí vs. San Telmo
Mondial
Meciuri amicale
2018
Club Friendlies 4
Club Friendlies 3
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Campionatul Mondial
Cupa Confederaţiilor
Jocurile Olimpice
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM
Olympics Intercontinental Play-offs
Amical
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Jocurile Pan-Arabe
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Cupa Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Campionatul Mondial al Cluburilor
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Meciuri amicale
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Liga Campionilor Arabă
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Cupa Intercontinentală
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Campionatul Pan-Pacific
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
Campionatul Suruga Bank
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Festivalul Mondial de Tineret Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Jocurile Pan-Americane
Islamic Solidarity Games
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
Campionatul Arab U20
Campionatul Arab U17
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
INFO
Union Berlin
L
L
L
D
W
FT
2 - 3
Wehen Wiesbaden
D
L
L
L
W
12/01/2018
Meciuri amicale
KO
15:00
Stadion
Oliva Nova Golf & Beach Resort Campo 1 (Oliva)
Excitement Index
General Game Stats Chart
Meciuri Union Berlin
Competiţie:
Tot
Bundesliga
DFB Pokal
Meciuri amicale
Liga Campionilor UEFA
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
21/03/24
MEA
Union Berlin
3 - 1
Magdeburg
30/03/24
BUN
Frankfurt
0 - 0
Union Berlin
06/04/24
BUN
Union Berlin
0 - 1
Leverkusen
Vezi evenimente
12/04/24
BUN
Augsburg
2 - 0
Union Berlin
Vezi evenimente
20/04/24
BUN
Union Berlin
1 - 5
Bayern München
Vezi evenimente
28/04/24
BUN
Borussia Mönchengladbach
15 : 30
Union Berlin
05/05/24
BUN
Union Berlin
15 : 30
Bochum
11/05/24
BUN
FC Köln
15 : 30
Union Berlin
18/05/24
BUN
Union Berlin
15 : 30
Freiburg
Meciuri Wehen Wiesbaden
Competiţie:
Tot
Bundesliga II
DFB Pokal
Play-offs 2/3
Meciuri amicale
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
21/03/24
MEA
Wehen Wiesbaden
3 - 1
SV Waldhof Mannheim 07
31/03/24
BUI
Wehen Wiesbaden
0 - 1
VfL Osnabrück
Vezi evenimente
05/04/24
BUI
Hansa Rostock
3 - 1
Wehen Wiesbaden
Vezi evenimente
13/04/24
BUI
Wehen Wiesbaden
0 - 2
Fortuna Düsseldorf
Vezi evenimente
20/04/24
BUI
Kaiserslautern
1 - 1
Wehen Wiesbaden
Vezi evenimente
28/04/24
BUI
Wehen Wiesbaden
13 : 30
Greuther Fürth
05/05/24
BUI
Wehen Wiesbaden
13 : 30
Holstein Kiel
12/05/24
BUI
Eintracht Braunschweig
13 : 30
Wehen Wiesbaden
19/05/24
BUI
Wehen Wiesbaden
15 : 30
St. Pauli
Clasament Bundesliga
#
Echipa
MJ
GV
P
12
Borussia Mönch…
30
-7
31
13
Wolfsburg
30
-15
31
14
Union Berlin
30
-24
29
15
Mainz
30
-17
27
16
Bochum
30
-26
27
Clasament Bundesliga II
#
Echipa
MJ
GV
P
13
Schalke 04
30
-10
36
14
Eintracht Brau…
30
-8
34
15
Wehen Wiesbaden
30
-9
32
16
Hansa Rostock
30
-23
31
17
Kaiserslautern
30
-13
30
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.