Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Meciuri viitoare
Competiţii
Competiţii interne
Premier League
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Liga I
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Vezi Toate
Competitii internaţionale
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
Cupa AFC
America de Sud
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Vezi Toate
National
Campionatul Mondial
Jocurile Olimpice
Campionatul European
Copa America
Gold Cup
Cupa Asiei
Cupa Africii pe Naţiuni
Cupa Confederaţiilor
Campionatul Mondial U20
Euro U21 Champ
Vezi Toate
Tineret
National
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
Campionatul European U21
Campionatul European U19
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Vezi Toate
Echipe
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester Utd
Arsenal
Liverpool
Vezi Toate
Inter Milan
AC Milan
Bayern München
FC Porto
Boca Juniors
Echipe naţionale
Spania
Țările de Jos
Germania
Anglia
Brazilia
Vezi Toate
Argentina
Italy
Portugalia
Franța
Rusia
Mai mult
FIFA Rankings
H2H Comparison
Jucători
Competiţii
Competiţii interne
Premier League
Serie A
Primera Division
Bundesliga
Liga I
Eredivisie
Super Liga
Liga Sagres
Championship
Serie A
Vezi Toate
Competitii internaţionale
Europa
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
Cupa AFC
America de Sud
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Vezi Toate
National
Campionatul Mondial
Jocurile Olimpice
Campionatul European
Copa America
Gold Cup
Cupa Asiei
Cupa Africii pe Naţiuni
Cupa Confederaţiilor
Campionatul Mondial U20
Euro U21 Champ
Vezi Toate
Tineret
National
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
Campionatul European U21
Campionatul European U19
Sudamericano U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Vezi Toate
Echipe
Jucători
RO Competiţii
Liga I
Liga II
Liga III
Cupa României
Cupa Ligi
Supercupa
Play-offs 1/2
Liga de Tineret
Cupa de Tineret
Liga 1 Feminin
Liga II Feminin
Cupa României Feminin
Liga Elitelor U19
Cupa României U19
Competiţii interne
Afganistan
Africa de Sud
Albania
Algeria
Andorra
Anglia
Angola
Antigua şi Barbuda
Antilele Olandeze
Arabia Saudită
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaidjan
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgia
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia-Herţegovina
Botswana
Brazilia
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodgia
Camerun
Canada
Cehia
Chile
China Taipei
Ciad
Cipru
Coasta de Fildeş
Columbia
Congo
Coreea de Sud
Costa Rica
Croaţia
Cuba
Danemarca
Djibuti
Ecuador
Egipt
El Salvador
Elveţia
Emiratele Arabe Unite
Estonia
Etiopia
Fiji
Filipine
Finlanda
Franţa
Gabon
Gambia
Georgia
Germania
Ghana
Gibraltar
Grecia
Grenada
Guadelupa
Guam
Guatemala
Guiana Franceză
Guinea
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
India
Indonesia
Insulele Capului Verde
Insulele Cayman
Insulele Cook
Insulele Faroe
Insulele Solomon
Insulele Turks şi Caicos
Insulele Virgine Britanice
Iordania
Irak
Iran
Irlanda de Nord
Islanda
Israel
Italia
Jamaica
Japonia
Kârgâzstan
Kazahstan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Laos
Lesotho
Letonia
Liban
Liberia
Libia
Liechtenstein
Lituania
Luxemburg
Macao
Macedonia
Madagascar
Malaezia
Malawi
Maldive
Mali
Malta
Maroc
Martinica
Mauritania
Mauritius
Mexic
Moldova
Mongolia
Mozambic
Muntenegru
Myanmar
Nepal
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norvegia
Noua Caledonie
Noua Zeelandă
Olanda
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Papua Noua Guinee
Paraguay
Peru
Polonia
Portugalia
Puerto Rico
Qatar
Republica Democrată Congo
Republica Dominicană
Republica Irlanda
Republica Populară Chineză
Reunion
România
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
São Tomé şi Príncipe
Scoţia
Senegal
Serbia
Serbia şi Muntenegru
Sierra Leone
Singapore
Siria
Slovacia
Slovenia
Somalia
Spania
Sri Lanka
St. Kitts şi Nevis
Statele Unite
Sudan
Suedia
Surinam
Swaziland
Tadjikistan
Tahiti
Tanzania
Ţara Galilor
Thailanda
Togo
Trinidad şi Tobago
Tunisia
Turcia
Turkmenistan
Ucraina
Uganda
Ungaria
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Competitii internaţionale
Liga Campionilor CAF
Cupa Confederaţiei CAF
Supercupa CAF
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
Liga Campionilor CONCACAF
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Cupa Campionilor CFU
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cupa Cupelor CONCACAF
Cupa Giganţilor CONCACAF
Super Liga
Cupa Cluburilor UNCAF
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Recopa Sudamericana
CONMEBOL Libertadores U20
Copa Libertadores (feminin)
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Liga Campionilor Asiei
Cupa AFC
Campionatul Cluburilor Golfului Persic
UAE-Qatar Super Shield
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
Cupa Preşedintelui AFC
Liga Campionilor UEFA
Cupa UEFA
UEFA Europa Conference League
Supercupa UEFA
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
Cupa Feminină UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
Cupa UEFA Intertoto
The NextGen Series
Cupa Irlandeză Setanta
Liga Baltică
Cupa Campionilor Baltici
Livonia Cup
Livonian Winter League
Liga Regală Scandinavă
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Campionatul Mondial al Cluburilor
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Meciuri amicale
Hybrid Friendlies
Liga Campionilor Arabă
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Cupa Intercontinentală
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Campionatul Pan-Pacific
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
Campionatul Suruga Bank
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Campionatul Cluburilor OFC
Echipe naţionale
Cupa Africii pe Naţiuni
Preliminarii Cupa Africii pe Naţiuni
Preliminarii CM Africa
Campionatul Naţiunilor Africane
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Jocurile Panafricane
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Campionatul African U20
Africa U20 Cup of Nations Qualification
Campionatul African U17
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Cupa Africii pe Naţiuni
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
Cupa CECACAFA
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Turneul Bazinul Nilului
CONCACAF Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Preliminarii CM America de Nord şi Centrală şi Caraibe
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Cupa Naţiunilor UNCAF
Cupa Caraibelor
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice
CA Games
CONCACAF sub 20 ani
Concacaf U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani
Concacaf U17 Qualification
CONCACAF Gold Cup (feminin)
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Cupa CONCACAF sub 20 ani (feminin)
Concacaf Women's U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani (feminin)
Concacaf Women's U17 Qualification
Cupa Naţiunilor CONCACAF
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Copa America Qualification
Campionatele Pre-CONCACAF
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Copa America
Preliminarii CM America de Sud
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
Sudamericano U17
South American Youth Games
Preliminarii CM Feminin America de Sud
South American Women's Games
Sudamericano U20 (feminin)
Sudamericano U17 (feminin)
Cupa Asiei
Preliminarii Cupa Asiei
Preliminarii CM Asia
Jocurile Asiatice
Campionatul ASEAN de fotbal
AFF Championship Qualification
Cupa Asiei de Sud
Cupa Asiei de Vest
CAFA Nations Cup
Cupa Asiei de Est
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Cupa Golfului
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Cupa Olimpica a Golfului
Jocurile Asiei de Sud-Est
Cupa Asiei AFC U22
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
Campionatul Asiei U19
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Cupa Golfului U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
Campionatul Asiei U17
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
Jocurile Asiatice/Calificare Cupa Mondială
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Jocurile Asiatice (Feminin)
Southeast Asian Games Women
Cupa Asiei de Est (feminin)
EAFF Football Championship Women Qualification
Campionatul Feminin AFF
Campionatul Feminin SAFF
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Cupa Nehru
Campionatul European
Preliminarii EURO
Preliminarii CM Europa
UEFA Nations League
Cupa Baltică
Campionatul European U21
UEFA U21 Championship Qualification
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
EURO (feminin)
UEFA Women's Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Women Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Cupa Naţiunilor
Campionatul Mondial
Cupa Confederaţiilor
Jocurile Olimpice
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM
Olympics Intercontinental Play-offs
Amical
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Jocurile Pan-Arabe
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Cupa Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Campionatul Mondial U20
Campionatul Mondial U17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Festivalul Mondial de Tineret Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Jocurile Pan-Americane
Islamic Solidarity Games
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
Campionatul Arab U20
Campionatul Arab U17
Bolivarian Games Men
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Cupa Naţiunilor OFC
Preliminarii CM Oceania
Jocurile Pacifice
Olympic Qualifying Oceania
Campionatul OFC U20
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Campionatul OFC U17
1 octombrie 2011
Meciuri 1 octombrie 2011
«
01/10 Sb
22/03 Vi
23/03 Sb
24/03 Du
25/03 Lu
26/03 Ma
27/03 Mi
28/03 Jo
Azi
30/03 Sb
31/03 Du
01/04 Lu
02/04 Ma
03/04 Mi
04/04 Jo
05/04 Vi
»
Tot
RO
Favorite
România
Liga I
18:00
FL
Gaz Metan
U Cluj
2
1
5
3
0 - 1
5'
Adrian Cristea
0 - 2
13'
Adrian Cristea
0 - 3
19'
L. Marinescu
C. Bud
34'
1 - 3
1 - 4
63'
A. Nwakaeme
1 - 5
77'
Adrian Cristea
O. Hoban
90'
2 - 5
20:30
FL
Dinamo
Concordia
2
1
0
0
I. Dănciulescu
40'
1 - 0
E. Bakaj
90+3'
2 - 0
Anglia
Premier League
13:45
FL
Everton
Liverpool
0
0
2
0
J. Rodwell
23'
0 - 1
71'
A. Carroll
0 - 2
82'
L. Suárez
16:00
FL
Aston Villa
Wigan
2
1
0
0
G. Agbonlahor
36'
1 - 0
D. Bent
62'
2 - 0
16:00
FL
Blackburn
Manchester City
0
0
4
0
0 - 1
57'
A. Johnson
0 - 2
59'
M. Balotelli
0 - 3
73'
S. Nasri
0 - 4
87'
S. Savić
16:00
FL
Manchester Utd
Norwich
2
0
0
0
Anderson
68'
1 - 0
D. Welbeck
87'
2 - 0
16:00
FL
Sunderland
West Brom
2
2
2
2
0 - 1
4'
J. Morrison
0 - 2
5'
S. Long
N. Bendtner
24'
1 - 2
Ahmed El Mohamady
26'
2 - 2
16:00
FL
Wolverhampton
Newcastle Utd
1
0
2
2
0 - 1
17'
D. Ba
0 - 2
38'
J. Gutiérrez
S. Fletcher
88'
1 - 2
România
Liga II
10:00
FL
FCM Bacău
Iaşi
1
1
0
0
M. Luncanu
3'
1 - 0
10:00
FL
Viitorul
Callatis Mangalia
2
0
0
0
A. Chițu
85'
1 - 0
C. Pantelie
90'
2 - 0
10:00
FL
CS Otopeni
Snagov
1
1
2
1
F. Manea
22'
1 - 0
1 - 1
27'
C. Cristea
1 - 2
79'
V. Dinu
10:00
FL
Astra Giurgiu
Gloria Buzău
4
1
0
0
B. Rusu
20'
1 - 0
B. Rusu
64'
2 - 0
M. Tigoianu
67'
3 - 0
C. Budescu
75'
4 - 0
10:00
FL
Victoria Brăneşti
Dinamo II
1
0
1
0
R. Marincău
72'
1 - 0
1 - 1
82'
G. Păun
10:00
FL
Săgeata
Farul Constanţa
0
0
0
0
10:00
FL
Dunărea
Dacia Unirea
2
0
1
1
0 - 1
24'
G. Bosoi
C. Borbely
53'
1 - 1
R. Chelaru
90+3'
2 - 1
10:00
FL
Turnu Severin
Unirea Alba Iulia
0
0
3
2
0 - 1
20'
B. Bucurică
0 - 2
23'
B. Bucurică
0 - 3
50'
C. Cornea
10:00
FL
Maramureş
Olt
3
0
0
0
A. Roman
62'
1 - 0
A. Roman
68'
2 - 0
A. Gego
81'
3 - 0
10:00
FL
Luc. Oradea
Olt
1
0
2
1
0 - 1
1'
I. Grosu
T. Moldovan
55'
1 - 1
1 - 2
75'
M. Pasăre
10:00
FL
Mureşul Deva
Râmnicu Vâlcea
2
2
1
0
C. Deaconescu
12'
1 - 0
I. Melcea
25'
2 - 0
2 - 1
74'
C. Stoica
10:00
FL
FC Argeş Piteşti
Arieşul Turda
2
2
2
1
R. Cârstea
10'
1 - 0
1 - 1
35'
J. Vajda
A. Popa
37'
2 - 1
2 - 2
50'
A. Hadăr
10:00
FL
Daco-Getica
Gl Bistriţa
1
1
1
0
A. Marin
33'
1 - 0
1 - 1
86'
P. Anton
Anglia
Championship
16:00
FL
Ipswich
Brighton & Hove
3
0
1
0
0 - 1
53'
Vicente
M. Chopra
59'
1 - 1
I. Sonko
70'
2 - 1
M. Chopra
73'
3 - 1
16:00
FL
Millwall
Burnley
0
0
1
1
0 - 1
37'
J. Rodríguez
16:00
FL
Peterborough
Doncaster
1
1
2
0
G. McCann
19'
1 - 0
1 - 1
55'
B. Stock
1 - 2
67'
K. Bennett
16:00
FL
Barnsley
Coventry
2
1
0
0
A. Gray
42'
1 - 0
A. Gray
55'
2 - 0
16:00
FL
Crystal Palace
West Ham
2
1
2
1
D. Ambrose
6'
1 - 0
1 - 1
16'
K. Nolan
G. Murray
52'
2 - 1
2 - 2
80'
J. Carew
16:00
FL
Leeds Utd
Portsmouth
1
1
0
0
D. Pugh
14'
1 - 0
16:00
FL
Reading
Middlesbrough
0
0
0
0
16:00
FL
Southampton
Watford
4
1
0
0
R. Lambert
22'
1 - 0
R. Lambert
55'
2 - 0
Guly
69'
3 - 0
L. Holmes
88'
4 - 0
16:00
FL
Blackpool
Bristol
5
1
0
0
G. Taylor-Fletcher
37'
1 - 0
J. Shelvey
65'
2 - 0
D. Bogdanović
83'
3 - 0
B. Ormerod
90+2'
4 - 0
D. Bogdanović
90+4'
5 - 0
16:00
FL
Hull
Cardiff
2
1
1
0
M. Fryatt
39'
1 - 0
1 - 1
62'
J. Ralls
N. Barmby
71'
2 - 1
18:20
FL
Leicester
Derby
4
2
0
0
D. Nugent
21'
1 - 0
D. Vassell
44'
2 - 0
J. Schlupp
88'
3 - 0
L. Dyer
90'
4 - 0
Franţa
Liga I
19:00
FL
Caen
Nice
1
0
1
0
P. Frau
81'
1 - 0
1 - 1
89'
E. Mouloungui
19:00
FL
Dijon
Ajaccio
1
1
1
1
0 - 1
18'
M. Mostefa
É. Bauthéac
41'
1 - 1
90+1'
J. Pierazzi
19:00
FL
Lorient
Valenciennes
2
1
0
0
J. Campbell
23'
1 - 0
Y. Jouffre
68'
2 - 0
19:00
FL
Nancy
Evian TG
1
0
1
0
L. Karaboué
53'
1 - 0
1 - 1
62'
C. Mongongu
19:00
FL
Saint-Etienne
Auxerre
1
1
1
1
0 - 1
5'
B. Sahar
J. Guilavogui
38'
1 - 1
19:00
FL
Sochaux
Toulouse
3
1
0
0
M. Maïga
9'
1 - 0
M. Maïga
87'
2 - 0
C. Bakambu
90'
3 - 0
21:00
FL
Bordeaux
Montpellier
2
1
2
0
C. Diabaté
18'
1 - 0
M. Planus
25'
M. Ciani
50'
2 - 0
80'
M. Yanga-Mbiwa
2 - 1
88'
Y. Belhanda
2 - 2
90'
Hilton
Germania
Bundesliga
15:30
FL
Dortmund
Augsburg
4
2
0
0
R. Lewandowski
30'
1 - 0
R. Lewandowski
44'
2 - 0
M. Götze
75'
3 - 0
R. Lewandowski
78'
4 - 0
15:30
FL
Leverkusen
Wolfsburg
3
1
1
0
G. Castro
14'
1 - 0
1 - 1
59'
M. Mandžukić
E. Derdiyok
65'
2 - 1
S. Kießling
85'
3 - 1
15:30
FL
FC Nürnberg
Mainz
3
2
3
2
M. Feulner
6'
1 - 0
R. Mak
20'
2 - 0
2 - 1
32'
N. Bungert
2 - 2
45'
E. Choupo-Moting
2 - 3
52'
A. Ivanschitz
T. Pekhart
82'
3 - 3
15:30
FL
Freiburg
Borussia Mönchengladbach
1
1
0
0
J. Flum
19'
1 - 0
15:30
FL
Hoffenheim
Bayern München
0
0
0
0
18:30
FL
Hertha Berlin
FC Köln
3
3
0
0
P. Lasogga
14'
1 - 0
P. Lasogga
26'
2 - 0
Raffael
34'
3 - 0
Italia
Serie A
18:00
FL
AS Roma
Atalanta
3
2
1
0
Bojan Krkić
20'
1 - 0
D. Osvaldo
31'
2 - 0
2 - 1
48'
G. Denis
Fábio Simplício
81'
3 - 1
20:45
FL
Inter Milan
Napoli
0
0
3
1
J. Obi
41'
0 - 1
43'
H. Campagnaro
0 - 2
56'
C. Maggio
0 - 3
75'
M. Hamšík
Spania
Primera Division
18:00
FL
Osasuna
Mallorca
2
1
2
1
0 - 1
34'
T. Hemed
Raúl García
45+1'
1 - 1
Raúl García
59'
2 - 1
72'
Emilio Nsue
2 - 2
80'
T. Hemed
18:00
FL
Villarreal
Zaragoza
2
1
2
2
0 - 1
35'
Luis García
G. Rossi
41'
1 - 1
1 - 2
45'
P. Barrera
80'
M. Lanzaro
H. Pérez
84'
2 - 2
18:00
FL
Racing Santander
Rayo Vallecano
1
0
1
1
0 - 1
20'
Raúl Tamudo
Adrián
59'
1 - 1
20:00
FL
Valencia
Granada
1
1
0
0
Sergio Canales
4'
1 - 0
22:00
FL
Malaga
Getafe
3
0
2
0
0 - 1
55'
Pedro León
R. van Nistelrooij
64'
1 - 1
1 - 2
75'
M. Fedor
76'
M. Lacen
E. Maresca
88'
2 - 2
Júlio Baptista
90+2'
3 - 2
Anglia
Cupa FA
16:00
FL
Northwich V
Nantwich
1
2
16:00
FL
Stalybridge
Guiseley
1
2
16:00
FL
Workington
Droylsden
1
2
16:00
FL
Halifax
Tadcaster
2
1
16:00
FL
Wakefield
Kendal
1
4
16:00
FL
Stocksbridge
Colwyn Bay
3
1
16:00
FL
Clitheroe
Radcliffe
1
3
16:00
FL
Staveley
Hyde Utd.
0
3
16:00
FL
Blyth
Bedlington T.
2
1
16:00
FL
Ashton Utd
Spennymoor
0
3
16:00
FL
Fylde
Gainsborough
2
2
16:00
FL
Hebburn
Runcorn L
1
0
16:00
FL
Utd Manchester
Lancaster
0
1
16:00
FL
Bradford Park Avenue
Warrington
3
1
16:00
FL
Whitby
North Ferriby
2
1
16:00
FL
Frickley
Harrogate
1
1
16:00
FL
Altrincham
Witton Albion
0
2
16:00
FL
Ashington
Vauxhall
3
3
16:00
FL
Histon
Corby
1
1
16:00
FL
Mickleover
Barrow
1
4
16:00
FL
Deeping
Leek
0
2
16:00
FL
Buxton
Rushall
1
2
16:00
FL
Matlock
Hinckley Utd
1
3
16:00
FL
Eastwood
Evesham Utd
0
3
16:00
FL
Barwell
Stourbridge
0
2
16:00
FL
Chasetown
Grantham
1
2
16:00
FL
Slough
Boreham Wood
3
2
16:00
FL
Bridgnorth Town
Long Buckby
0
2
16:00
FL
Carlton
Hednesford
0
1
16:00
FL
Daventry
Leamington
2
1
16:00
FL
Boston
Kidsgrove
0
0
16:00
FL
King's Lynn
Quorn
4
2
16:00
FL
Chipstead
Billericay
0
3
16:00
FL
Oxhey
Hendon
1
2
16:00
FL
Redbridge
Bury Town
1
0
16:00
FL
Solihull
Loughborough
2
0
16:00
FL
Arlesey
Hampton Richm
6
2
16:00
FL
Hanworth
Aveley
1
0
16:00
FL
Southend M
Chertsey
2
4
16:00
FL
N Greenford
Hythe
2
1
16:00
FL
Wroxham
Concord
2
2
16:00
FL
Margate
Thamesmead
0
0
16:00
FL
Dover
Carshalton
3
0
16:00
FL
Sutton Utd
Dulwich Hamlet
5
1
16:00
FL
Dartford
Harrow
5
0
16:00
FL
Staines
Beaconsfield
0
0
16:00
FL
Chelmsford
Tonbridge
3
0
16:00
FL
Bromley
Welling Utd
2
1
16:00
FL
Dunstable
Chesham Utd
1
2
16:00
FL
Biggleswade
Leatherhead
1
1
16:00
FL
Maidstone Utd
Bognor Regis
2
3
16:00
FL
Merstham
AFC Sudbury
0
2
16:00
FL
Weymouth
Hungerford
3
3
16:00
FL
Worthing
Beckenham
0
0
16:00
FL
Yate
Bodmin
1
1
16:00
FL
Poole
Cadbury
4
0
16:00
FL
Hartley
Bideford
2
1
16:00
FL
Clevedon
Totton
1
2
16:00
FL
Canvey Island
Bishop's Stort
0
1
16:00
FL
VCD
Thurrock
2
2
16:00
FL
Havant&Waterl
Sholing
4
1
16:00
FL
Bournemouth
Truro
0
0
16:00
FL
Dorchester
Weston-super-M
0
1
16:00
FL
Whitchurch Utd
Gloucester
0
2
16:00
FL
Wells
Woking
0
7
16:00
FL
Salisbury
Supermarine
3
0
16:00
FL
Maidenhead Utd
Farnborough
1
1
16:00
FL
Eastleigh
Cinderford
3
1
16:00
FL
Godalming
Worcester
2
1
16:00
FL
Thame Utd
Oxford
1
3
16:00
FL
Frome
Basingstoke
0
0
16:00
FL
Lowestoft
Hempstead
3
0
16:00
FL
Whitehawk
Maldon
0
0
16:00
FL
East Thurrock
St Albans
3
3
16:00
FL
Needham
Nuneaton
0
3
16:00
FL
Burnham
Horsham
2
2
16:00
FL
Leighton
Hatfield
3
0
16:00
FL
Stafford
Stratford
2
4
Belgia
Pro League
20:00
FL
Gent
OHL
6
1
1
1
Z. Ljubijankič
27'
1 - 0
1 - 1
40'
J. Remacle
César Arzo
48'
2 - 1
Z. Ljubijankič
62'
3 - 1
T. Smolders
71'
4 - 1
E. Coulibaly
90+1'
5 - 1
Y. Soumahoro
90+2'
6 - 1
20:00
FL
Kortrijk
Mechelen
1
0
0
0
D. Veselinović
76'
1 - 0
81'
A. Ghomsi
20:00
FL
Mons
Lokeren
3
1
3
2
0 - 1
6'
B. Mokulu Tembe
0 - 2
10'
K. Persoons
J. Perbet
15'
1 - 2
1 - 3
64'
I. Gueye
M. Lépicier
84'
2 - 3
M. Lépicier
90+4'
3 - 3
20:00
FL
Westerlo
Zulte Waregem
1
1
1
1
S. Arbeitman
23'
1 - 0
1 - 1
45+1'
G. Rossini
20:00
FL
Cercle Brugge
Sint Truidense
2
0
2
1
0 - 1
23'
R. Ghoochannejhad
63'
K. Daerden
H. Cornelis
71'
1 - 1
Amido Baldé
87'
2 - 1
2 - 2
89'
Nuno Reis
Olanda
Eredivisie
18:45
FL
FC Utrecht
RKC Waalwijk
3
1
0
0
R. Sneijder
16'
1 - 0
41'
G. Castillion
J. Mårtensson
63'
2 - 0
J. Mulenga
80'
3 - 0
19:45
FL
SBV Vitesse
Hereenveen
1
0
1
0
W. Bony
88'
1 - 0
1 - 1
90+1'
J. Gouweleeuw
20:45
FL
Roda JC
NAC Breda
4
3
3
1
Sanharib Malki
10'
1 - 0
L. Delorge
27'
2 - 0
2 - 1
32'
Ö. Bayram
Sanharib Malki
36'
3 - 1
3 - 2
54'
N. Gudelj
R. Vormer
63'
4 - 2
4 - 3
80'
A. Schalk
Portugalia
Liga Sagres
21:30
FL
Benfica
Paços de Ferreira
4
2
1
0
J. Saviola
22'
1 - 0
J. Saviola
43'
2 - 0
2 - 1
51'
Michel
Luisão
65'
3 - 1
Nolito
66'
4 - 1
Rusia
Premier League
12:00
FL
Akhmat
Spartak
0
0
1
1
0 - 1
18'
M. Mitrishev
13:30
FL
Rostov
Krylya
1
0
0
0
I. Smolnikov
86'
1 - 0
14:15
FL
Volga
Amkar
0
0
0
0
75'
G. Peev
D. Bondarv
90+3'
16:30
FL
Dinamo M
Krasnodar
2
1
1
1
0 - 1
29'
E. Shipitsin
A. Voronin
32'
1 - 1
A. Voronin
75'
2 - 1
Turcia
Super Liga
14:00
FL
Karabukspor
Orduspor
1
0
2
2
0 - 1
21'
B. Stancu
0 - 2
24'
F. Tekke
M. Batdal
89'
1 - 2
18:00
FL
Fenerbahce
Istanbul BB
4
0
2
0
M. Stoch
47'
1 - 0
Alex
59'
2 - 0
G. Gönül
70'
3 - 0
3 - 1
79'
P. Webó
3 - 2
87'
P. Webó
Cristian Baroni
90+2'
4 - 2
19:00
FL
Antalyaspor
Sivasspor
2
1
2
1
0 - 1
6'
K. Grosicki
N. Ateş
29'
1 - 1
N. Ateş
60'
2 - 1
2 - 2
79'
M. Eneramo
Africa
Liga Campionilor CAF
21:00
FL
Wydad AC
Enyimba
1
0
0
0
P. Angan
89'
1 - 0
România
Liga III
Africa de Sud
Divizia I
Albania
Super Liga
Albania
Divizia I
Algeria
Divizia I
America de Nord/Centrală
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Anglia
Liga I
Anglia
League Two
Anglia
Conference National
Anglia
Non League Premier
Anglia
Non League Divizia I
Anglia
U18 Premier League
Angola
Girabola
Argentina
Primera Division
Argentina
Prima B Națională
Argentina
Prima B Metropolitană
Argentina
Argentino B
Argentina
Prima C Metropolitană
Argentina
Prima D Metropolitană
Armenia
Prima Ligă
Asia
Campionatul Asiei U17
Austria
Bundesliga
Austria
Liga Regională
Austria
Landesliga
Austria
Liga feminină de fotbal
Austria
Liga II (feminin)
Azerbaidjan
Liga II
Belarus
Liga I
Belarus
Divizia I
Belarus
Divizia II
Belgia
Divizia II
Belgia
Divizia III
Belgia
Divizia IV
Belgia
Provincial
Belgia
I-a Divizie naţională (feminin)
Bosnia-Herţegovina
Premier Liga
Bosnia-Herţegovina
Liga I
Botswana
Premier League
Brazilia
Serie A
Brazilia
Serie B
Brazilia
Serie C
Brazilia
Serie D
Brazilia
Catarinense 2
Brazilia
Paulista Série B
Brazilia
Paulista
Bulgaria
A PFG
Bulgaria
B PFG
Canada
Liga Canadiană de Fotbal
Cehia
Liga
Cehia
Liga II
Cehia
Liga III
Cehia
Liga IV
Cehia
Liga I (feminin)
Cehia
Liga II (feminin)
Chile
Primera Division
Chile
Primera B
Chile
Tercera A
Cipru
Divizia I
Cipru
Divizia II
Cipru
Divizia III
Coasta de Fildeş
Liga I
Columbia
Primera A
Columbia
Primera B
Coreea de Sud
K-League
Coreea de Sud
K2 League
Coreea de Sud
K3 League
Costa Rica
Liga de Ascenso
Croaţia
1. HNL
Croaţia
2. HNL
Croaţia
3. HNL
Danemarca
Superligaen
Danemarca
Divizia I
Danemarca
2nd Division
Danemarca
Serii
Danemarca
Campionat (feminin)
Danemarca
1. Division
Ecuador
Primera A
Ecuador
Primera B
Egipt
Cupa
El Salvador
Primera Division
Elveţia
Super League
Elveţia
Challenge League
Elveţia
Liga I
Elveţia
Liga II Interregională
Elveţia
Nationalliga A
Elveţia
Nationalliga B
Emiratele Arabe Unite
Cupa Emiratelor
Estonia
Meistriliiga
Estonia
II Liiga
Estonia
Women's Play-offs 1/2
Europa
UEFA U17 Championship Women Qualification
Fiji
Liga Naţională de Fotbal
Finlanda
Ykkönen
Finlanda
Kakkonen
Finlanda
Naistenliiga
Finlanda
Naiste Ykkönen
Franţa
Liga II
Franţa
National
Franţa
Championnat National U19
Franţa
Divizia I (feminin)
Georgia
Pirveli Liga
Germania
Bundesliga II
Germania
3. Liga
Germania
Regionalliga
Germania
Oberliga
Germania
U19 Bundesliga
Germania
Regionalliga (feminin)
Grecia
Super League
Grenada
Premier Division
Guadelupa
Campionat
Guatemala
Primera Division
Guiana Franceză
Régional 1
Hong Kong
Senior Shield
Insulele Cook
Round Cup
Insulele Faroe
Meistaradeildin
Insulele Faroe
1 Deild Men
Iordania
Liga
Iran
Pro League
Irlanda de Nord
IFA Premiership
Irlanda de Nord
Campionatul IFA
Irlanda de Nord
Liga Intermediară IFA
Islanda
Landsbankadeild Karla
Israel
Ligat Al
Israel
Liga Leumit
Italia
Serie B
Italia
Serie D
Italia
Coppa Italia Women
Japonia
J League
Japonia
Liga J2
Japonia
Liga Japoniei la Fotbal
Japonia
Women's L1-League
Kârgâzstan
Liga
Kuwait
Cupa Prinţului
Letonia
Virsliga
Letonia
Divizia I
Lituania
Liga A
Lituania
Liga I
Luxemburg
Divizia Naţională
Luxemburg
Division Honour
Luxemburg
Divizia I
Luxemburg
Liga I A (feminin)
Macedonia
Liga I
Malawi
Super League
Malta
Premier League
Malta
Divizia II
Maroc
GNEF 2
Maroc
Cupa
Mexic
Primera Division
Mexic
Liga de Ascenso
Moldova
Divizia Naţională
Moldova
Liga 2
Mondial
Meciuri amicale
Muntenegru
Prva Liga
Myanmar
Liga Naţională
Nicaragua
Divizia I
Norvegia
Tippeligaen
Norvegia
2 Divisjon
Norvegia
1. Divisjon (feminin)
Olanda
Topklasse
Olanda
Hoofdklasse
Olanda
Eerste Klasse
Olanda
Hoofdklasse (feminin)
Olanda
Hoofdklasse Women
Olanda
Dames Eerste Klasse
Oman
Sultan Cup
Pakistan
Premier League
Palestina
West Bank Premier League
Panama
LFP
Polonia
Ekstraklasa
Polonia
Liga I
Polonia
Liga II
Polonia
Liga III
Polonia
Ekstraliga (feminin)
Polonia
I Liga Kobiety
Portugalia
Liga de Honra
Portugalia
II Divisao
Qatar
Stars League
Republica Irlanda
Premier League
Republica Irlanda
Divizia I
Reunion
D1 Promotionelle
Rusia
Divizia II
San Marino
Campionat
Scoţia
Premier League
Scoţia
Divizia I
Scoţia
Divizia II
Scoţia
Divizia III
Scoţia
Regional Leagues
Scoţia
Cupa
Scoţia
Highland League
Serbia
Super Liga
Serbia
Prva Liga
Serbia
Srpska Liga
Slovacia
Super Liga
Slovacia
Liga I
Slovacia
Liga II
Slovacia
Liga I (feminin)
Slovenia
SNL I
Slovenia
SNL II
Slovenia
SNL III
Spania
Liga Adelante
Spania
Segunda B
Spania
Tercera Division
Spania
Superliga
Spania
Liga I (feminin)
Sri Lanka
Super League
Statele Unite
MLS
Suedia
Allsvenskan
Suedia
Superettan
Suedia
Divizia I
Suedia
Divizia II
Suedia
Damallsvenskan
Suedia
Damer Div 1
Swaziland
MTN Premier League
Tahiti
Divizia I
Tanzania
Ligi kuu Bara
Ţara Galilor
Premier League
Ţara Galilor
Welsh Cup
Thailanda
Premier League
Thailanda
Divizia I
Turcia
Liga I
Turcia
Liga II
Turcia
Liga III
Turcia
Bölgesel Amatör Lig
Ucraina
Premier League
Ucraina
Liga II
Ungaria
NB I
Ungaria
NB II
Ungaria
NB III
Ungaria
Nöi NB I
Ungaria
Noi NB II
Uruguay
Divizia I
Uruguay
Divizia II
Uzbekistan
PFL
Venezuela
Divizia I
Venezuela
Divizia II
Zambia
Superliga
Zimbabwe
Premier Soccer League
Selectează data
Vezi Azi
Video:
Clasamente
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Echipa
MJ
GV
P
1
Arsenal
28
+46
64
2
Liverpool
28
+39
64
3
Manchester City
28
+35
63
4
Aston Villa
29
+18
56
5
Tottenham
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.