Meciuri amicale

Mondial

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Mi 08/01/20 Dong Thap 1 - 0 Sanna Khanh Hoa Mai multe informaţii
Mi 08/01/20 Bà Ria Vũng Tàu 3 - 1 Long An Mai multe informaţii
Mi 08/01/20 Can Tho 3 - 0 An Giang Mai multe informaţii
Vi 10/01/20 Dong Thap 1 - 2 An Giang Mai multe informaţii
Vi 10/01/20 Long An 5 - 2 Tay Ninh Mai multe informaţii
Vi 10/01/20 Can Tho 2 - 0 Sanna Khanh Hoa Mai multe informaţii
Vi 10/01/20 Boeung Ket 1 - 4 Kedah Mai multe informaţii
Sb 11/01/20 Dandenong Thunder 4 - 0 Melbourne Knights Mai multe informaţii
Sb 11/01/20 Szombathelyi Haladás 2 - 0 Siófok Mai multe informaţii
Sb 11/01/20 Soroksár SC 1 - 3 Szolnoki MÁV Mai multe informaţii
Sb 11/01/20 Soroksár SC 0 - 1 Kazincbarcika Mai multe informaţii
Du 12/01/20 An Giang 0 - 3 Sanna Khanh Hoa Mai multe informaţii
Du 12/01/20 Can Tho 1 - 1 Dong Thap Mai multe informaţii
Du 12/01/20 Angkor Tiger 0 - 1 Kedah Mai multe informaţii
Ma 14/01/20 Nam Dinh 3 - 1 Hai Phong Mai multe informaţii
Ma 14/01/20 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 3 - 1 Sai Gon Mai multe informaţii
Ma 14/01/20 Tay Ninh 1 - 4 Pho Hien Mai multe informaţii
Ma 14/01/20 Bà Ria Vũng Tàu 2 - 1 Bình Phước Mai multe informaţii
Ma 14/01/20 Quang Nam 1 - 2 Viettel Mai multe informaţii
Ma 14/01/20 Hoang Anh Gia Lai 1 - 3 Than Quang Ninh Mai multe informaţii
Ma 14/01/20 Ho Chi Minh City 0 - 1 Jeonnam Dragons Mai multe informaţii
Ma 14/01/20 Phnom Penh Crown 1 - 2 Kedah Mai multe informaţii
Mi 15/01/20 Kazincbarcika 1 - 0 Minai Mai multe informaţii
Jo 16/01/20 Bình Phước 1 - 1 Long An Mai multe informaţii
Jo 16/01/20 Bà Ria Vũng Tàu 3 - 0 Pho Hien Mai multe informaţii
Jo 16/01/20 Szombathelyi Haladás 1 - 3 Tiszakécske Mai multe informaţii
Vi 17/01/20 Emelec 2 - 0 ES Sétif Mai multe informaţii
Vi 17/01/20 Ho Chi Minh City 0 - 1 Ulsan Mai multe informaţii
Sb 18/01/20 Dong Thap 0 - 2 Can Tho Mai multe informaţii
Sb 18/01/20 Vasas 1 - 0 Soroksár SC Mai multe informaţii
Sb 18/01/20 Para Hills Knights 2 - 1 West Adelaide Mai multe informaţii
Sb 18/01/20 Dubrava Zagreb 3 - 0 Hrvatski Dragovoljac Mai multe informaţii
Sb 18/01/20 FK Košice 3 - 0 Szolnoki MÁV Mai multe informaţii
Sb 18/01/20 Vasas 0 - 0 Šamorín Mai multe informaţii
Sb 18/01/20 Borec 2 - 2 Rabotnički Mai multe informaţii
Mi 22/01/20 Para Hills Knights 0 - 1 South Adelaide Panthers Mai multe informaţii
Mi 22/01/20 Adelaide Blue Eagles 2 - 1 Western Strikers Mai multe informaţii
Jo 23/01/20 Adelaide City 2 - 0 Cumberland United Mai multe informaţii
Jo 23/01/20 Sūduva 2 - 3 Metta / LU Mai multe informaţii
Vi 24/01/20 MetroStars 7 - 0 West Adelaide Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 Hrvatski Dragovoljac 0 - 3 Kustošija Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 SCM Gloria Buzău 0 - 3 Turris-Oltul T. Măgurele Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 Győri ETO 2 - 1 Šamorín Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 Olimpia Elbląg 1 - 2 Elana Toruń Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 Dubrava Zagreb 2 - 1 Sesvete Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 Ried II 2 - 0 Austria Salzburg Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 VfL Oldenburg 1 - 4 Atlas Delmenhorst Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 Kaan-Marienborn 3 - 1 Düren Merzenich Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 Uherský Brod 3 - 1 Púchov Mai multe informaţii
Sb 25/01/20 Široki Brijeg 1 - 1 Željezničar Mai multe informaţii
Mi 29/01/20 Khimik-Arsenal 2 - 0 Kaluga Mai multe informaţii
Mi 29/01/20 Katowice 0 - 2 Ślęza Wrocław Mai multe informaţii
Mi 29/01/20 Katowice 3 - 0 Stal Brzeg Mai multe informaţii
Jo 30/01/20 KAMAZ 1 - 1 Volga Ulyanovsk Mai multe informaţii
Jo 30/01/20 Hemelingen 1 - 2 TB Uphusen Mai multe informaţii
Vi 31/01/20 Emelec 2 - 0 LDU Portoviejo Mai multe informaţii
Vi 31/01/20 Widzew Lódz 4 - 0 Gryf Wejherowo Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Cumberland United 1 - 1 Sturt Lions Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Adelaide Olympic 3 - 5 Adelaide Comets Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Mt Druitt Town 1 - 1 Blacktown City Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Manly United 2 - 0 Sydney Olympic Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Lions 3 - 0 SC Wanderers Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Podbrezová 3 - 0 Tatran Prešov Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Ruch Chorzów 0 - 1 Garbarnia Kraków Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Grödig 2 - 1 Kufstein Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Nafta 8 - 1 Varteks Varaždin Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Hajduk Split II 3 - 1 Široki Brijeg Mai multe informaţii
Sb 01/02/20 Riteriai 0 - 0 Metta / LU Mai multe informaţii
Du 02/02/20 Rockdale City Suns 4 - 1 Bonnyrigg White Eagles Mai multe informaţii
Mi 05/02/20 Tay Ninh 3 - 3 Dong Thap Mai multe informaţii
Mi 05/02/20 Chernomorets 2 - 3 Tyumen Mai multe informaţii
Mi 05/02/20 Zrinjski 0 - 2 Rudar Prijedor Mai multe informaţii
Vi 07/02/20 Brinkumer SV 3 - 2 Oberneuland Mai multe informaţii
Sb 08/02/20 Saturn Ramenskoye 1 - 0 Ryazan Mai multe informaţii
Sb 08/02/20 Wormatia Worms 5 - 1 Neckarsulmer SU Mai multe informaţii
Du 09/02/20 Khimik-Arsenal 2 - 1 Kvant Mai multe informaţii
Du 09/02/20 Hajduk Split II 1 - 1 Dugopolje Mai multe informaţii
Ma 11/02/20 Sturm Graz II 2 - 5 Admira II Mai multe informaţii
Jo 13/02/20 Saburtalo 3 - 1 Alcoyano Mai multe informaţii
Sb 15/02/20 Krško 1 - 2 Lučko Mai multe informaţii
Sb 15/02/20 Khimik-Arsenal 3 - 0 Ryazan Mai multe informaţii
Sb 15/02/20 Široki Brijeg 3 - 2 Tuzla City Mai multe informaţii
Lu 17/02/20 Legion Dynamo 2 - 1 Spartak Nal'chik Mai multe informaţii
Ma 18/02/20 Chernomorets 1 - 2 Akron Mai multe informaţii
Ma 18/02/20 Zvezda Perm 1 - 0 Ufa II Mai multe informaţii
Ma 18/02/20 Hessen Dreieich 7 - 0 Bad Vilbel Mai multe informaţii
Mi 19/02/20 Weiz 0 - 14 Rapid Wien II Mai multe informaţii
Jo 20/02/20 Long An 3 - 1 Tay Ninh Mai multe informaţii
Vi 21/02/20 Legion Dynamo 3 - 1 Dinamo Stavropol Mai multe informaţii
Sb 22/02/20 Can Tho 2 - 1 An Giang Mai multe informaţii
Sb 22/02/20 Kaluga 0 - 0 Urozhay Mai multe informaţii
Sb 22/02/20 Torpedo Vladimir 3 - 3 Ryazan Mai multe informaţii
Sb 22/02/20 ASU Poli Timişoara 2 - 1 Zemun Mai multe informaţii
Du 23/02/20 Chernomorets 0 - 0 Sokol Saratov Mai multe informaţii
Du 23/02/20 Žilina II 2 - 1 Dubnica Mai multe informaţii
Du 23/02/20 VfB Stuttgart II 8 - 0 Oberachern Mai multe informaţii
Ma 25/02/20 Legion Dynamo 0 - 0 Dinamo Bryansk Mai multe informaţii
Vi 28/02/20 Biolog 1 - 3 Zenit Izhevsk Mai multe informaţii
Sb 29/02/20 Znamya Truda 0 - 3 Dinamo Bryansk Mai multe informaţii
Sb 29/02/20 Strogino 1 - 1 Ryazan Mai multe informaţii
Du 01/03/20 Žilina II 1 - 0 Dukla Banská Bystrica Mai multe informaţii
Lu 02/03/20 Dolgoprudny 1 - 1 Sokol Saratov Mai multe informaţii
Vi 06/03/20 Chernomorets 1 - 3 Lada Dimitrovgrad Mai multe informaţii
Vi 06/03/20 Zorkiy 3 - 4 Saturn Ramenskoye Mai multe informaţii
Sb 07/03/20 Luki-Energiya 2 - 2 Kaluga Mai multe informaţii
Sb 07/03/20 Strogino 2 - 1 Kolomna Mai multe informaţii
Ma 10/03/20 Kaluga 0 - 0 Lada Dimitrovgrad Mai multe informaţii
Ma 10/03/20 Volga Ulyanovsk 2 - 1 Luki-Energiya Mai multe informaţii
Ma 17/03/20 Volga Ulyanovsk 1 - 0 Saturn Ramenskoye Mai multe informaţii
Mi 18/03/20 Lada Dimitrovgrad 3 - 2 Sakhalin Mai multe informaţii
Jo 19/03/20 Sokol Saratov 0 - 0 Dolgoprudny Mai multe informaţii
Vi 20/03/20 Lunds SK 4 - 3 Skabersjö Mai multe informaţii
Sb 21/03/20 Eslov 1 - 1 Högaborg Mai multe informaţii
Sb 21/03/20 IFK Malmö 2 - 3 Torns Mai multe informaţii
Sb 21/03/20 Sylvia 0 - 2 Värnamo Mai multe informaţii
Du 22/03/20 Znamya Truda 0 - 0 Saturn Ramenskoye Mai multe informaţii
Du 22/03/20 Sokol Saratov 0 - 0 Olimp Khimki Mai multe informaţii
Lu 23/03/20 Znamya Truda 1 - 1 Rotor-2 Mai multe informaţii
Ma 24/03/20 Saturn Ramenskoye 4 - 2 Sakhalin Mai multe informaţii
Mi 25/03/20 Saturn Ramenskoye 3 - 0 Rotor-2 Mai multe informaţii
Mi 25/03/20 Chita 1 - 2 Kuban Kholding Mai multe informaţii
Vi 27/03/20 Zenit Moskva 0 - 4 Kraskovo Mai multe informaţii
Vi 27/03/20 Balashikha 2 - 5 Vityaz Noginsk Mai multe informaţii
Vi 27/03/20 Lund 3 - 1 IFK Malmö Mai multe informaţii
Sb 28/03/20 NFK Minsk 1 - 0 Smorgon Mai multe informaţii
Sb 28/03/20 Nike 0 - 0 Flagg Mai multe informaţii
Du 29/03/20 Sylvia ANUL Assyriska Turabdin Mai multe informaţii
Lu 30/03/20 Näshulta ANUL Eskilstuna FC Mai multe informaţii
Lu 30/03/20 Västra Ingelstad 1 - 1 Skabersjö Mai multe informaţii
Jo 02/04/20 Helsingkrona ANUL GoF Mai multe informaţii
Jo 02/04/20 Kullavägen ANUL Åstorp Mai multe informaţii
Jo 02/04/20 Härlanda Prisoners ANUL Argo Mai multe informaţii
Jo 02/04/20 Nacka Iliria ANUL Rinkeby United Mai multe informaţii
Sb 16/05/20 Binh Dinh 2 - 2 Quang Nam Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45

Partener

18+ GambleAware