Meciuri amicale

Mondial

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
Du 06/01/19 AD Confiança 2 - 1 ASA Mai multe informaţii
Mi 09/01/19 Eintracht Mahl… 3 - 5 Union Fürstenwalde Mai multe informaţii
Jo 10/01/19 HEBC 2 - 0 Altonaer FC Mai multe informaţii
Vi 11/01/19 Adelaide Raiders 2 - 1 Dandenong City Mai multe informaţii
Sb 12/01/19 Soroksár SC 0 - 1 Tiszakécske Mai multe informaţii
Sb 12/01/19 Dorogi 1 - 2 Vác Mai multe informaţii
Sb 12/01/19 Hamrun Spartans 2 - 2 Monza Brianza Mai multe informaţii
Du 13/01/19 SSVg Velbert 2 - 5 Erndtebrück Mai multe informaţii
Du 13/01/19 TuRU 1880 Düss… 2 - 3 Ennepetal Mai multe informaţii
Du 13/01/19 Schonnebeck 0 - 5 Straelen Mai multe informaţii
Jo 17/01/19 Victoria Hamburg 11 - 1 HEBC Mai multe informaţii
Vi 18/01/19 Concordia ANUL Teutonia Ottensen Mai multe informaţii
Sb 19/01/19 Broadmeadow Magic 3 - 1 Cooks Hill United Mai multe informaţii
Sb 19/01/19 Vanløse 0 - 2 Avarta Mai multe informaţii
Sb 19/01/19 Victoria Hamburg 1 - 1 St. Pauli II Mai multe informaţii
Du 20/01/19 BFC Preussen 1 - 5 Viktoria Berlin Mai multe informaţii
Lu 21/01/19 Sūduva 3 - 1 Metta / LU Mai multe informaţii
Lu 21/01/19 Barcelona 4 - 2 César Vallejo Mai multe informaţii
Vi 25/01/19 Komárno 0 - 1 Csákvári TK Mai multe informaţii
Vi 25/01/19 Herd 2 - 4 Hødd Mai multe informaţii
Vi 25/01/19 Lyn 2 - 2 Bærum Mai multe informaţii
Sb 26/01/19 Chrudim ANUL Štěchovice Mai multe informaţii
Sb 26/01/19 Vranov nad Topľou 3 - 3 Partizán Bardejov Mai multe informaţii
Sb 26/01/19 Poprad 1 - 2 Dukla Banská B… Mai multe informaţii
Sb 26/01/19 Würzburger Kic… 1 - 2 Ilshofen Mai multe informaţii
Sb 26/01/19 Eidsvold 1 - 3 Oppsal Mai multe informaţii
Sb 26/01/19 Tianjin Teda 1 - 4 Ventspils Mai multe informaţii
Sb 26/01/19 Riteriai 2 - 1 Metta / LU Mai multe informaţii
Du 27/01/19 Osdorf 4 - 1 Condor Hamburg Mai multe informaţii
Du 27/01/19 Urozhay 0 - 2 Torpedo Moskva Mai multe informaţii
Mi 30/01/19 Cumberland United 2 - 3 White City Woo… Mai multe informaţii
Vi 01/02/19 White City Woo… 0 - 0 MetroStars Mai multe informaţii
Sb 02/02/19 Werribee City 2 - 0 Hume City Mai multe informaţii
Sb 02/02/19 Hamilton Olympic 1 - 3 Wollongong Wolves Mai multe informaţii
Sb 02/02/19 Rockdale City Suns 5 - 1 Weston Bears Mai multe informaţii
Sb 02/02/19 Adelaide Olympic 1 - 3 Adelaide Comets Mai multe informaţii
Sb 02/02/19 Sutherland Sharks 2 - 1 Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Sb 02/02/19 Akademisk Boldklub 3 - 0 Hillerød Mai multe informaţii
Sb 02/02/19 Asker ANUL Follo Mai multe informaţii
Sb 02/02/19 FC Köln II 3 - 0 Frechen Mai multe informaţii
Sb 02/02/19 Kvik Halden 1 - 2 Frigg Mai multe informaţii
Du 03/02/19 Sydney United 2 - 3 Sydney Olympic Mai multe informaţii
Du 03/02/19 Blacktown City 3 - 1 APIA Leichhard… Mai multe informaţii
Du 03/02/19 HEBC 2 - 0 Eichede Mai multe informaţii
Du 03/02/19 Meiendorfer SV 3 - 4 Osdorf Mai multe informaţii
Du 03/02/19 Germania Ratingen 1 - 1 ASC Dortmund Mai multe informaţii
Du 03/02/19 Sasel 0 - 3 Heider SV Mai multe informaţii
Ma 05/02/19 Líšeň 0 - 2 Písek Mai multe informaţii
Mi 06/02/19 Stjørdals-Blink 5 - 0 Verdal Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Rockdale City Suns ANUL Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Vi 08/02/19 Campbelltown City 4 - 1 Adelaide Olympic Mai multe informaţii
Vi 08/02/19 Skalica 1 - 0 Frýdek-Místek Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Adelaide City 2 - 1 Adelaide Comets Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Canberra Olympic 1 - 0 Sydney Olympic Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 South Adelaid… 2 - 2 Sturt Lions Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Manly United 0 - 1 Sutherland Sharks Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Mt Druitt Town 1 - 1 Bonnyrigg Whit… Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Blacktown Spartans 4 - 2 Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Mashuk-KMV 2 - 2 Alaniya Vladik… Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 West Adelaide 0 - 2 South Melbourne Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Skive 1 - 0 Jammerbugt Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Veles 0 - 0 Ryazan Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 UTA Arad 1 - 1 Luceafărul Oradea Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Hillerød 1 - 2 Frem 1886 Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Asker 2 - 1 Oppsal Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Bærum 2 - 2 Follo Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Sturm Graz II 1 - 0 Schwechat Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Sotra 4 - 1 Djerv Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Sogdiana 1 - 1 Fredrikstad Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Lyn 1 - 4 Kjelsås Mai multe informaţii
Sb 09/02/19 Norrby 3 - 3 Mjøndalen Mai multe informaţii
Du 10/02/19 Blacktown City 0 - 3 Mounties Wanderers Mai multe informaţii
Du 10/02/19 Marienlyst 0 - 4 Tarup-Paarup Mai multe informaţii
Du 10/02/19 Legion Dynamo 1 - 2 Biolog Mai multe informaţii
Du 10/02/19 Ufa II 4 - 2 Khimik Vurnary Mai multe informaţii
Lu 11/02/19 Ufa II ANUL Nosta Mai multe informaţii
Lu 11/02/19 Sarajevo 0 - 2 Astana Mai multe informaţii
Ma 12/02/19 Volga Ulyanovsk ANUL Nosta Mai multe informaţii
Ma 12/02/19 Staaken ANUL Luckenwalde Mai multe informaţii
Mi 13/02/19 Volga Ulyanovsk ANUL Khimik Vurnary Mai multe informaţii
Mi 13/02/19 APIA Leichhard… 4 - 1 Northern Tigers Mai multe informaţii
Mi 13/02/19 Kaluga 0 - 4 KAMAZ Mai multe informaţii
Mi 13/02/19 Arendal 3 - 3 Vindbjart Mai multe informaţii
Mi 13/02/19 Tennis Borussi… 0 - 2 Ludwigsfelde Mai multe informaţii
Mi 13/02/19 Vidar 0 - 3 Madla Mai multe informaţii
Jo 14/02/19 Ringkøbing 5 - 2 Kjellerup Mai multe informaţii
Vi 15/02/19 Adelaide Blue … 1 - 3 Adelaide United II Mai multe informaţii
Vi 15/02/19 Weiz 0 - 3 Mattersburg II Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 APIA Leichhard… 1 - 0 Bonnyrigg Whit… Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 West Adelaide 3 - 1 MetroStars Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Strogino 4 - 1 Ryazan Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Hansa Rostock II 0 - 0 Greifswalder FC Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Frem 1886 3 - 2 Skovshoved Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Kaluga 0 - 3 Biolog Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Alaniya Vladik… 0 - 3 Spartak Nal'chik Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Kolstad 1 - 13 Nardo Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Kvik Halden 4 - 1 Moss Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Bærum 1 - 2 Frigg Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Elverum 0 - 0 Oppsal Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Hødd 3 - 1 Spjelkavik Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Šibenik 2 - 0 Lučko Mai multe informaţii
Sb 16/02/19 Åsane 2 - 2 Sotra Mai multe informaţii
Du 17/02/19 Belconnen United 0 - 2 Wollongong Wolves Mai multe informaţii
Du 17/02/19 Rockdale City Suns 0 - 2 Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Du 17/02/19 Sydney United 2 - 1 GHFA Spirit Mai multe informaţii
Du 17/02/19 Manly United 2 - 1 Sydney Olympic Mai multe informaţii
Du 17/02/19 KAMAZ 1 - 2 Biolog Mai multe informaţii
Ma 19/02/19 Nam Dinh 3 - 2 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh Mai multe informaţii
Ma 19/02/19 Ayutthaya United 0 - 2 Changchun Yatai Mai multe informaţii
Ma 19/02/19 Skiljebo 0 - 0 Västerås IK Mai multe informaţii
Ma 19/02/19 Tvååker 1 - 4 Ljungskile Mai multe informaţii
Ma 19/02/19 BSF ANUL Avarta Mai multe informaţii
Mi 20/02/19 APIA Leichhard… 2 - 0 Sydney United Mai multe informaţii
Mi 20/02/19 Khimik-Arsenal 1 - 3 Ryazan Mai multe informaţii
Mi 20/02/19 KAMAZ 4 - 2 Chernomorets Mai multe informaţii
Jo 21/02/19 Saturn Ramenskoye 4 - 0 Dolgoprudny Mai multe informaţii
Jo 21/02/19 SKA Rostov 1 - 0 Chernomorets Mai multe informaţii
Jo 21/02/19 Brodd 3 - 5 Vidar Mai multe informaţii
Vi 22/02/19 Třinec 1 - 0 Frýdek-Místek Mai multe informaţii
Vi 22/02/19 Dinamo Stavropol 1 - 0 Legion Dynamo Mai multe informaţii
Vi 22/02/19 Fredrikstad 0 - 2 Kvik Halden Mai multe informaţii
Sb 23/02/19 Bałtyk Gdynia 1 - 4 Olimpia Grudziądz Mai multe informaţii
Sb 23/02/19 Boldklubben 1893 1 - 0 Skovshoved Mai multe informaţii
Sb 23/02/19 Åsane 4 - 0 Fyllingsdalen Mai multe informaţii
Sb 23/02/19 Veles 5 - 0 Khimik-Arsenal Mai multe informaţii
Sb 23/02/19 Strogino 3 - 1 Luki-Energiya Mai multe informaţii
Sb 23/02/19 Brabrand 3 - 0 Kjellerup Mai multe informaţii
Sb 23/02/19 Moss 2 - 4 Ørn Horten Mai multe informaţii
Sb 23/02/19 Fremad Amager 2 - 2 Hillerød Mai multe informaţii
Du 24/02/19 Rockdale City Suns 2 - 1 Wollongong Wolves Mai multe informaţii
Du 24/02/19 Mashuk-KMV 1 - 1 Spartak Nal'chik Mai multe informaţii
Du 24/02/19 Blacktown City 0 - 1 Sydney Olympic Mai multe informaţii
Du 24/02/19 Ullern 1 - 1 Moss Mai multe informaţii
Du 24/02/19 Armavir ANUL Anzhi Mai multe informaţii
Lu 25/02/19 Legion Dynamo 0 - 0 Spartak Nal'chik Mai multe informaţii
Lu 25/02/19 Brabrand 1 - 1 Odder Mai multe informaţii
Ma 26/02/19 Torpedo Vladimir 1 - 2 Ryazan Mai multe informaţii
Mi 27/02/19 Alaniya Vladik… 2 - 0 Chernomorets Mai multe informaţii
Mi 27/02/19 Torpedo Moskva 2 - 0 Saturn Ramenskoye Mai multe informaţii
Jo 28/02/19 Sokol Saratov 1 - 0 Chelyabinsk Mai multe informaţii
Jo 28/02/19 Weiz 1 - 2 Rapid Wien II Mai multe informaţii
Jo 28/02/19 Stjørdals-Blink 6 - 0 Steinkjer Mai multe informaţii
Vi 01/03/19 Chernomorets 2 - 0 Rotor-2 Mai multe informaţii
Vi 01/03/19 Brabrand 2 - 3 Skive Mai multe informaţii
Sb 02/03/19 Akademisk Boldklub 4 - 0 Frem 1886 Mai multe informaţii
Sb 02/03/19 Vanløse 2 - 4 Boldklubben 1893 Mai multe informaţii
Sb 02/03/19 Oppsal 0 - 2 Lørenskog Mai multe informaţii
Sb 02/03/19 Egersund 5 - 1 Brodd Mai multe informaţii
Sb 02/03/19 Kjelsås 3 - 0 Bærum Mai multe informaţii
Sb 02/03/19 Admira II 3 - 2 Sturm Graz II Mai multe informaţii
Sb 02/03/19 Kvik Halden 1 - 0 Tønsberg Mai multe informaţii
Du 03/03/19 Sydney United 0 - 3 Hakoah Sydney City Mai multe informaţii
Du 03/03/19 Manly United 2 - 3 Marconi Stallions Mai multe informaţii
Lu 04/03/19 Fredrikstad ANUL Grorud Mai multe informaţii
Ma 05/03/19 SF Baumberg 3 - 3 Deutz Mai multe informaţii
Mi 06/03/19 Angusht 1 - 5 Chayka Mai multe informaţii
Mi 06/03/19 Dinamo Stavropol 0 - 4 Chayka Mai multe informaţii
Mi 06/03/19 Sokol Saratov 3 - 1 Chelyabinsk Mai multe informaţii
Mi 06/03/19 Kaluga 2 - 2 Luki-Energiya Mai multe informaţii
Jo 07/03/19 Nardo 1 - 2 Byåsen Mai multe informaţii
Vi 08/03/19 Asker 4 - 0 Bærum Mai multe informaţii
Vi 08/03/19 Fredrikstad 4 - 1 Alta Mai multe informaţii
Sb 09/03/19 Spartak Nal'chik 2 - 3 Chayka Mai multe informaţii
Sb 09/03/19 Kjelsås 4 - 2 Grorud Mai multe informaţii
Sb 09/03/19 Egersund 3 - 1 Madla Mai multe informaţii
Sb 09/03/19 Luki-Energiya 0 - 3 Chernomorets Mai multe informaţii
Sb 09/03/19 SKA Rostov 1 - 0 Zenit Izhevsk Mai multe informaţii
Du 10/03/19 Hønefoss 1 - 2 Alta Mai multe informaţii
Lu 11/03/19 Sakhalin 4 - 0 Chernomorets Mai multe informaţii
Ma 12/03/19 Sokol Saratov 1 - 2 Syzran-2003 Mai multe informaţii
Ma 12/03/19 Chernomorets 1 - 2 Zenit Izhevsk Mai multe informaţii
Vi 15/03/19 Bærum 3 - 1 Elverum Mai multe informaţii
Sb 16/03/19 Byåsen 0 - 0 Tiller Mai multe informaţii
Sb 16/03/19 Stjørdals-Blink 1 - 1 Oppsal Mai multe informaţii
Sb 16/03/19 Viking II 5 - 1 Vidar Mai multe informaţii
Sb 16/03/19 Asker 3 - 1 Kjelsås Mai multe informaţii
Du 17/03/19 Zenit Izhevsk 2 - 0 Dinamo Bryansk Mai multe informaţii
Du 17/03/19 Viking 4 - 0 Egersund Mai multe informaţii
Lu 18/03/19 Sokol Saratov 2 - 1 Syzran-2003 Mai multe informaţii
Mi 20/03/19 Chernomorets 1 - 2 Dinamo Bryansk Mai multe informaţii
Mi 20/03/19 Badajoz 0 - 1 Belenenses Mai multe informaţii
Vi 22/03/19 Khimik-Arsenal 2 - 2 Kaluga Mai multe informaţii
Sb 23/03/19 Ryazan 2 - 0 Murom Mai multe informaţii
Sb 23/03/19 Kjelsås 4 - 3 Oppsal Mai multe informaţii
Sb 23/03/19 Elverum 3 - 2 Moss Mai multe informaţii
Ma 26/03/19 Saturn Ramenskoye 2 - 0 Dinamo Bryansk Mai multe informaţii
Sb 30/03/19 Zvezda Perm 2 - 0 Ural II Mai multe informaţii
Sb 30/03/19 Kolomna 2 - 3 Ryazan Mai multe informaţii
Sb 30/03/19 Sotra 0 - 2 Vard Mai multe informaţii
Sb 30/03/19 Fredrikstad 3 - 0 Bærum Mai multe informaţii
Du 31/03/19 Murom 4 - 1 Nizhny Novgorod Mai multe informaţii
Mi 03/04/19 Zenit Irkutsk 0 - 3 Sakhalin Mai multe informaţii
Sb 06/04/19 Bærum 0 - 2 Moss Mai multe informaţii
Sb 06/04/19 Kjelsås 6 - 0 Kvik Halden Mai multe informaţii
Sb 06/04/19 Sotra 2 - 3 Os Mai multe informaţii
Sb 06/04/19 Arendal 2 - 1 Asker Mai multe informaţii
Sb 06/04/19 Egersund 4 - 3 Sola Mai multe informaţii
Du 07/04/19 Fredrikstad 3 - 2 Fram Mai multe informaţii
Du 16/06/19 Emelec 1 - 1 Barcelona Mai multe informaţii
Du 16/06/19 Aucas 1 - 0 LDU Quito Mai multe informaţii
Lu 17/06/19 Saturn Ramenskoye 8 - 1 Kolomna Mai multe informaţii
Ma 18/06/19 Hertha Berlin II 9 - 1 Einheit Bernau Mai multe informaţii
Mi 19/06/19 Salamander Kor… 0 - 11 Sonnenhof Groß… Mai multe informaţii
Mi 19/06/19 Garching 4 - 0 Garmisch-Parte… Mai multe informaţii
Vi 21/06/19 LDU Quito 4 - 2 Aucas Mai multe informaţii
Vi 21/06/19 Sonsbeck 0 - 6 MSV Duisburg Mai multe informaţii
Sb 22/06/19 Hellern 0 - 11 VfL Osnabrück Mai multe informaţii
Sb 22/06/19 Valletta 1 - 3 Gzira United Mai multe informaţii
Du 23/06/19 Bad Vilbel 1 - 3 Gonsenheim Mai multe informaţii
Du 23/06/19 Kolomna ANUL Kvant Mai multe informaţii
Lu 24/06/19 Barcelona 1 - 0 LDU Quito Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 Chelyabinsk 0 - 1 Tyumen Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 Concordia Chiajna 0 - 1 Rapid Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 Volga Ulyanovsk 1 - 0 Veles Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 Khimik-Arsenal 1 - 0 Kaluga Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 Pskov 747 0 - 0 Luki-Energiya Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 Győri ETO 7 - 0 Púchov Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 1919 Münster 0 - 8 SV Darmstadt 98 Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 Saturn Ramenskoye 2 - 1 Kvant Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 Metalist 1925 … 1 - 2 Rukh Vynnyky Mai multe informaţii
Sb 29/06/19 Deutschlandsbe… 0 - 1 Allerheiligen Mai multe informaţii
Du 30/06/19 Ryazan 2 - 2 Torpedo Vladimir Mai multe informaţii
Du 30/06/19 SKA Rostov 0 - 1 Irtysh Mai multe informaţii
Lu 01/07/19 LDU Quito 1 - 1 Barcelona Mai multe informaţii
Lu 01/07/19 Səbail 0 - 1 Makedonija GjP Mai multe informaţii
Mi 03/07/19 Septemvri Sofia 0 - 2 Teuta Durrës Mai multe informaţii
Mi 03/07/19 Hertha Zehlendorf 3 - 2 Eintracht Mahl… Mai multe informaţii
Jo 04/07/19 Široki Brijeg 1 - 1 Željezničar Mai multe informaţii
Vi 05/07/19 Köttmannsdorf 2 - 3 Wolfsberger AC II Mai multe informaţii
Vi 05/07/19 Kitzbühel 1 - 2 Pinzgau Saalfelden Mai multe informaţii
Sb 06/07/19 Komárno 0 - 0 Csákvári TK Mai multe informaţii
Sb 06/07/19 Hradec Králové 3 - 2 Sparta Praha II Mai multe informaţii
Sb 06/07/19 Hampton & Richmond 1 - 2 Harrow Borough Mai multe informaţii
Sb 06/07/19 Lippstadt 08 0 - 1 Preußen Münster II Mai multe informaţii
Sb 06/07/19 Kvant 4 - 3 Irtysh Mai multe informaţii
Sb 06/07/19 Haringey Borough 1 - 2 St Albans City Mai multe informaţii
Sb 06/07/19 AEK Larnaca 1 - 1 Ethnikos Achna Mai multe informaţii
Sb 06/07/19 Sloboda Tuzla 0 - 0 Velež Mai multe informaţii
Du 07/07/19 Unión Española 1 - 0 Colo Colo Mai multe informaţii
Du 07/07/19 Mashuk-KMV 2 - 1 Legion Dynamo Mai multe informaţii
Du 07/07/19 Barmbek-Uhlenhorst 3 - 1 Niendorfer TSV Mai multe informaţii
Du 07/07/19 Hiltrup 3 - 3 SC Verl 1924 Mai multe informaţii
Du 07/07/19 Hiltrup 0 - 3 VfB Oldenburg 1897 Mai multe informaţii
Lu 08/07/19 Chernomorets 3 - 0 Rotor-2 Mai multe informaţii
Lu 08/07/19 Tuzla City 2 - 2 NŠ Drava Mai multe informaţii
Ma 09/07/19 Irtysh 3 - 0 Akron Mai multe informaţii
Ma 09/07/19 Vasas 0 - 2 Komárno Mai multe informaţii
Ma 09/07/19 Bognor Regis Town 1 - 3 Havant & Water… Mai multe informaţii
Ma 09/07/19 Stalybridge Celtic 1 - 3 Curzon Ashton Mai multe informaţii
Ma 09/07/19 Haringey Borough 0 - 7 Chelmsford City Mai multe informaţii
Mi 10/07/19 Rot-Weiß Hadamar 2 - 0 FV Engers 07 Mai multe informaţii
Mi 10/07/19 Sasel 1 - 6 Drochtersen / … Mai multe informaţii
Mi 10/07/19 Viktoria Jüche… 0 - 3 Mönchengladbach II Mai multe informaţii
Vi 12/07/19 Venados P 2 - 2 P Deportivo Saprissa Mai multe informaţii
Vi 12/07/19 Septemvri Sofia 1 - 1 Borec Mai multe informaţii
Vi 12/07/19 Le Puy Foot 2 - 2 Villefranche Mai multe informaţii
Vi 12/07/19 Delbrücker SC 0 - 7 Paderborn Mai multe informaţii
Vi 12/07/19 Enfield Town 3 - 1 United of Manc… Mai multe informaţii
Vi 12/07/19 Chester 1 - 2 Dulwich Hamlet Mai multe informaţii
Vi 12/07/19 Widnes 0 - 2 Southport Mai multe informaţii
Vi 12/07/19 Frickley Athletic 2 - 6 East Stirlingshire Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Vasas 2 - 4 Šamorín Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Sesvete 1 - 1 Kustošija Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Luceafărul Oradea 1 - 2 UTA Arad Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Rapid Wien II 4 - 3 Sturm Graz II Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Ajka 1 - 2 Csákvári TK Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Stamford 1 - 5 King's Lynn Town Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Barwell 0 - 7 Brackley Town Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Hednesford Town 5 - 0 Bangor City Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Dorking Wanderers 3 - 2 Kingstonian Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Lewes 2 - 1 United of Manc… Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Koper 5 - 0 Nyíregyháza Sp… Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Komárno ANUL Dorogi Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Komárno 2 - 1 Ménfőcsanak Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Floriana 1 - 2 Santa Lucia Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Gurten 1 - 1 Wals-Grünau Mai multe informaţii
Sb 13/07/19 Malacateco 1 - 1 Jicaral Mai multe informaţii
Du 14/07/19 Ennepetal 3 - 3 TuRU 1880 Düss… Mai multe informaţii
Du 14/07/19 Bissingen 2 - 0 SGV Freiberg Mai multe informaţii
Lu 15/07/19 AEK 1 - 1 Maccabi Netanya Mai multe informaţii
Lu 15/07/19 Worksop Town 1 - 3 Boston Mai multe informaţii
Ma 16/07/19 Boulogne 1 - 3 Quevilly Rouen Mai multe informaţii
Ma 16/07/19 Atherton Colli… 2 - 2 Altrincham Mai multe informaţii
Ma 16/07/19 Biggleswade Town 2 - 0 St Albans City Mai multe informaţii
Ma 16/07/19 Lincoln United 0 - 1 Alfreton Town Mai multe informaţii
Ma 16/07/19 Bedford Town 1 - 0 Kettering Town Mai multe informaţii
Ma 16/07/19 Hampton & Richmond 1 - 5 Chesham United Mai multe informaţii
Mi 17/07/19 Dubrava Zagreb 2 - 1 Sesvete Mai multe informaţii
Mi 17/07/19 SCM Gloria Buzău 1 - 3 Hapoel Haifa Mai multe informaţii
Mi 17/07/19 Ripensia Timişoara 0 - 1 CSM Reşiţa Mai multe informaţii
Mi 17/07/19 Hapoel Ironi K… 1 - 0 Szolnoki MÁV Mai multe informaţii
Mi 17/07/19 Ginsheim 2 - 5 Wehen Wiesbaden Mai multe informaţii
Mi 17/07/19 Hilden 4 - 0 Ennepetal Mai multe informaţii
Mi 17/07/19 Grays Athletic 2 - 7 Billericay Town Mai multe informaţii
Jo 18/07/19 Gloucester City 4 - 0 Aberystwyth Town Mai multe informaţii
Vi 19/07/19 Motril 0 - 1 Granada II Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 ASU Poli Timişoara 1 - 1 CSM Reşiţa Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Real Sociedad II 4 - 0 Beasain Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Stalowa Wola 0 - 1 Hapoel Katamon Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Ashton United 4 - 2 Droylsden Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Frickley Athletic 2 - 2 Matlock Town Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Cirencester Town 0 - 4 Chippenham Town Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Alvechurch 1 - 4 Leamington Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Lewes 3 - 1 Eastbourne Borough Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Oxford City 3 - 1 AFC Rushden & … Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Halesowen Town 1 - 2 Stourbridge Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Villefranche 3 - 1 Yverdon Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Béziers 0 - 1 Le Puy Foot Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Croatia Zmijavci 2 - 2 Šibenik Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Avranches 0 - 3 Concarneau Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 As Pontes P 1 - 1 P Racing Ferrol Mai multe informaţii
Sb 20/07/19 Naraya 1 - 5 Ponferradina Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Al Hilal 2 - 0 Ilirija Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Meerbusch 0 - 2 Hürth Mai multe informaţii
Du 21/07/19 SSVg Velbert 6 - 0 Wiedenbrück Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Dynamo Hamburg 2 - 17 Hamm United Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Virtus Entella 8 - 0 Gemonese Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Pescara 8 - 1 Il Delfino Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Krka 2 - 5 Universitatea Cluj Mai multe informaţii
Du 21/07/19 Palamós 1 - 1 Al Sadd Mai multe informaţii
Lu 22/07/19 Badajoz 0 - 0 Lleida Esportiu Mai multe informaţii
Lu 22/07/19 Eichede 2 - 4 Dassendorf Mai multe informaţii
Lu 22/07/19 Stourbridge 4 - 0 Kidderminster Mai multe informaţii
Ma 23/07/19 Akademisk Boldklub 2 - 0 Skovshoved Mai multe informaţii
Ma 23/07/19 Hertha Zehlendorf 3 - 3 Luckenwalde Mai multe informaţii
Ma 23/07/19 Grantham Town 0 - 0 Boston Mai multe informaţii
Ma 23/07/19 Beaconsfield Town 0 - 2 Oxford City Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Dubrava Zagreb 2 - 0 Kustošija Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Metaloglobus 2 - 0 Mioveni Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Crotone 6 - 2 Atleti Cosenz… Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Juve Stabia 4 - 0 F. Andria Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Szombathelyi H… 0 - 0 Sárvári Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 FC Cartagena 9 - 0 El Palmar Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Olot 2 - 1 Al Sadd Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Germania Ratingen 4 - 2 Sprockhövel Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Real Valladolid II 3 - 1 La Virgen del … Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Guijuelo 5 - 1 Atlético Torde… Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Compostela 0 - 4 Celta de Vigo II Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Atherton Colli… 2 - 0 Al Ittihad Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Antoniano 1 - 2 Sanluqueño Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 RSD Alcalá 1 - 5 Talavera Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Buxton 0 - 0 Trafford Mai multe informaţii
Mi 24/07/19 Pontevedra 1 - 0 Racing Ferrol Mai multe informaţii
Jo 25/07/19 Pescara 11 - 0 RC Angolana Mai multe informaţii
Jo 25/07/19 Monheim ANUL Deutz Mai multe informaţii
Jo 25/07/19 Puente Genil 0 - 2 Cordoba Mai multe informaţii
Vi 26/07/19 Cosenza 3 - 1 Atleti Cosenz… Mai multe informaţii
Vi 26/07/19 Vicenza 4 - 0 Union Feltre Mai multe informaţii
Vi 26/07/19 UD Santa Marta 1 - 1 Unionistas de … Mai multe informaţii
Vi 26/07/19 Farsley Celtic ANUL Ossett United Mai multe informaţii
Vi 26/07/19 Widnes 1 - 5 Warrington Town Mai multe informaţii
Vi 26/07/19 Huétor Vega 1 - 2 Granada II Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 ASU Poli Timişoara 1 - 3 Ripensia Timişoara Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Argeș 3 - 1 Metaloglobus Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Sevilla FC II 0 - 3 Al Rayyan Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Real Unión 1 - 0 Vitoria Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Sporting Gijón II 2 - 0 Caudal Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Skovshoved 0 - 0 Hillerød Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Leioa 4 - 0 JD Somorrostro Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Real Zaragoza II 0 - 0 Calahorra Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Ceares 0 - 2 Langreo Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 SSVg Velbert 3 - 2 Sportfreunde S… Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Guiseley 6 - 0 South Shields Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Burgess Hill Town 1 - 5 Eastbourne Borough Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Trafford 1 - 3 Chester Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Weymouth 2 - 1 Gosport Borough Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Halesowen Town 4 - 1 Kidderminster Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Hemel Hempstea… 3 - 2 Berkhamsted Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Virtus Entella 4 - 1 Cjarlins Muzane Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Vis Pesaro 5 - 0 Sangiustese Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 SS Reyes 2 - 2 Villarreal II Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Varea 1 - 2 Real Sociedad II Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Real Valladolid II 2 - 2 Burgos Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Terrassa P 1 - 1 P Espanyol II Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Palamós 2 - 0 Al Arabi Mai multe informaţii
Sb 27/07/19 Silla 0 - 0 Levante II Mai multe informaţii
Du 28/07/19 SF Baumberg 6 - 0 Blau-Weiß Frie… Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Pergolettese 3 - 1 Piacenza Mai multe informaţii
Du 28/07/19 Pozoblanco 1 - 5 Cordoba Mai multe informaţii
Lu 29/07/19 SS Reyes 2 - 1 Atlético Baleares Mai multe informaţii
Lu 29/07/19 TEC 5 - 2 Al Khor Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Athletic Club II 1 - 1 Arenas Getxo Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Juve Stabia 3 - 1 Città di Campo… Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Rogaška 1 - 2 Vardar Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 San Martín 1 - 4 Langreo Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Muleño 0 - 2 Murcia Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Villanueva CF 1 - 0 Ebro Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Bembibre 1 - 4 Cultural Leonesa Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Harrow Borough 4 - 3 Potters Bar Town Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Belper Town 0 - 0 Mickleover Sports Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Coria CF 1 - 1 Sevilla FC II Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Maldon & Tiptree 3 - 1 Leiston Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 United of Manc… 4 - 1 Chester Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Metropolitan P… 2 - 3 Merstham Mai multe informaţii
Ma 30/07/19 Lebrijana 2 - 2 Sanluqueño Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Amorebieta 4 - 0 Durango Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Virtus Entella 3 - 0 San Luigi Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Bursaspor 2 - 1 Altay Izmir Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Međimurje Čakovec 3 - 0 Dubrava Zagreb Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Real Zaragoza II ANUL Lleida Esportiu Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Racing Santand… 0 - 0 Real Sociedad II Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Burgos 6 - 0 Real Burgos Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Celta de Vigo II 1 - 0 Ourense CF Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Levante II 1 - 0 Al Arabi Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Atletico Madrid II 2 - 3 Real Valladolid II Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Balmaseda 2 - 4 Leioa Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Union Nettetal 1 - 2 Hürth Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Real Oviedo II 5 - 0 Vallobín Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Cacereño 0 - 2 Badajoz Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Varea 1 - 2 Haro Deportivo Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 L'Hospitalet 0 - 0 Sabadell Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 UD Santa Marta 2 - 0 Guijuelo Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Teruel 0 - 1 Castellon Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Orihuela 0 - 0 FC Cartagena Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Algeciras 1 - 0 Granada II Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Racing Ferrol 1 - 2 Ponferradina Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Prat 1 - 1 Espanyol II Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Alzira 1 - 0 Valencia II Mai multe informaţii
Mi 31/07/19 Grays Athletic 5 - 3 Kingstonian Mai multe informaţii
Jo 01/08/19 Al Wasl 4 - 2 Apollon Larissa Mai multe informaţii
Jo 01/08/19 Pontevedra 0 - 2 Real Madrid II Mai multe informaţii
Jo 01/08/19 Gubbio 2 - 1 Ternana Mai multe informaţii
Jo 01/08/19 Tamaraceite 1 - 3 Las Palmas II Mai multe informaţii
Vi 02/08/19 Dubrava Zagreb 1 - 0 Dinamo Zagreb II Mai multe informaţii
Vi 02/08/19 Portugalete 0 - 2 Leioa Mai multe informaţii
Vi 02/08/19 Real Valladolid II 2 - 1 Cultural Leonesa Mai multe informaţii
Vi 02/08/19 Croatia Zmijavci P 0 - 0 P Solin Mai multe informaţii
Vi 02/08/19 Ebro 1 - 2 Tarazona Mai multe informaţii
Vi 02/08/19 Antoniano 3 - 0 Sevilla FC II Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Real Oviedo II 1 - 1 Langreo Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Real Sociedad II 1 - 0 Real Unión Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Alvechurch 3 - 3 Evesham United Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Leek Town 2 - 1 Buxton Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Prescot Cables 1 - 5 Warrington Town Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Tamworth 0 - 0 Basford United Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Lewes 3 - 1 Whitehawk Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Nantwich Town 1 - 1 Stourbridge Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Hyde United 2 - 0 Frickley Athletic Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Stalybridge Celtic 2 - 1 Marine Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Badalona 3 - 1 Vilafranca Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Sporting Gijón II 5 - 1 Zamora Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Scandicci 2 - 2 Pistoiese Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Birkirkara 0 - 0 Senglea Athletic Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Arenas Getxo 2 - 1 Barakaldo Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Becerril Campos 0 - 4 Unionistas de … Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Al Arabi 1 - 4 Shabab Al Ahli Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Orihuela 3 - 2 UCAM Murcia Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Cristo Atlético 0 - 0 Guijuelo Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Atlético Baleares 2 - 3 FC Cartagena Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Talavera 1 - 2 Atletico Madrid II Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Xerez 0 - 3 Recreativo Huelva Mai multe informaţii
Sb 03/08/19 Villanovense 3 - 1 Mérida Mai multe informaţii
Du 04/08/19 Fredrikstad 5 - 1 Ørn Horten Mai multe informaţii
Du 04/08/19 UD Santa Marta 0 - 2 Salamanca UDS Mai multe informaţii
Du 04/08/19 Pisa 0 - 0 Flora Mai multe informaţii
Lu 05/08/19 Atlético Baleares 0 - 3 Shabab Al Ahli Mai multe informaţii
Lu 05/08/19 Sturm Graz II 0 - 1 Al Fateh Mai multe informaţii
Lu 05/08/19 Malaga II 3 - 3 Melilla Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Anif 0 - 2 Al Wasl Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Leioa 6 - 1 Deusto Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Espanyol II 2 - 1 Gimnastic Tarr… Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Xerez 0 - 1 Sanluqueño Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Mossley 0 - 2 Stalybridge Celtic Mai multe informaţii
Ma 06/08/19 Stamford ANUL Nuneaton Borough Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 FeralpiSalò 2 - 0 Ciliverghe Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Portosummaga 2 - 6 Pordenone Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Hertha Zehlendorf 4 - 6 Hertha Berlin II Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Barakaldo 2 - 0 Sporting Gijón II Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Deportivo 1 - 0 Unionistas de … Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Al Arabi 1 - 3 Intercity Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Levante II 1 - 1 FC Cartagena Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Lenense 1 - 2 Marino de Luanco Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Real Sociedad II 3 - 2 Osasuna II Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Gimnástica Seg… 4 - 2 Real Valladolid II Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Valencia II 0 - 1 Castellon Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Calahorra 0 - 2 Burgos Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Llagostera 1 - 2 Sabadell Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Xerez Deportivo 1 - 2 San Fernando CD Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 Yeclano P 0 - 0 P Hercules Alicante Mai multe informaţii
Mi 07/08/19 San Roque Lepe 2 - 3 Recreativo Huelva Mai multe informaţii
Jo 08/08/19 Alondras 1 - 2 Coruxo Mai multe informaţii
Jo 08/08/19 Kidsgrove Athletic 6 - 1 Ramsbottom United Mai multe informaţii
Jo 08/08/19 Lebrijana P 1 - 1 P Sevilla FC II Mai multe informaţii
Vi 09/08/19 Yeclano 1 - 2 Águilas Mai multe informaţii
Vi 09/08/19 Villarreal II 1 - 2 Shabab Al Ahli Mai multe informaţii
Vi 09/08/19 Melilla ANUL Cádiz II Mai multe informaţii
Vi 09/08/19 Valencia II 1 - 0 Levante II Mai multe informaţii
Vi 09/08/19 Marine 1 - 1 Witton Albion Mai multe informaţii
Vi 09/08/19 Buxton 3 - 0 Widnes Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Sporting Gijón II 3 - 1 Marino de Luanco Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Stamford 0 - 1 Grantham Town Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Nantwich Town 1 - 2 Leek Town Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Glossop North End 0 - 5 Stalybridge Celtic Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Pontefract Col… 1 - 0 Frickley Athletic Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Ossett United 0 - 5 South Shields Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Hyde United P 1 - 1 P Droylsden Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Atherton Colli… 0 - 0 Workington Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Gainsborough T… 0 - 0 Cleethorpes Town Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Amorebieta 1 - 2 Leioa Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Cristo Atlético 2 - 2 Unionistas de … Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Šibenik 0 - 0 Dugopolje Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Salamanca UDS 1 - 0 Badajoz Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Gimnástica Seg… 1 - 3 Getafe II Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 San Roque Lepe 0 - 1 Algeciras Mai multe informaţii
Sb 10/08/19 Sanluqueño 2 - 1 Real Betis II Mai multe informaţii
Du 11/08/19 Villalbés P 1 - 1 P Pontevedra Mai multe informaţii
Du 11/08/19 Ibiza 2 - 0 Castellon Mai multe informaţii
Lu 12/08/19 Udinese 9 - 2 San Luigi Mai multe informaţii
Lu 12/08/19 Los Barrios 0 - 1 Linense Mai multe informaţii
Ma 13/08/19 Essingen 2 - 6 Stuttgarter Ki… Mai multe informaţii
Ma 13/08/19 Banyoles 1 - 3 FC Barcelona II Mai multe informaţii
Ma 13/08/19 Navarro 0 - 3 Marino de Luanco Mai multe informaţii
Ma 13/08/19 Ebro 3 - 0 Calamocha Mai multe informaţii
Ma 13/08/19 UD Ourense 0 - 4 Atletico Madrid II Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Enosis 4 - 2 Ermis Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Anagennisi Der… 0 - 4 Anorthosis Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 FC Cartagena 1 - 2 Hercules Alicante Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 UCAM Murcia 2 - 2 Valencia II Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Langreo P 1 - 1 P Caudal Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Levante II 2 - 1 Castellon Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Laredo 1 - 1 Barakaldo Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Rota 2 - 3 Sanluqueño Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Real Ávila 3 - 2 Unionistas de … Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Ourense CF 4 - 3 Coruxo Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Cultural Leonesa 3 - 0 Real Madrid II Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Zamora 1 - 0 Salamanca UDS Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Talavera 1 - 1 SS Reyes Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Yeclano P 0 - 0 P Orihuela Mai multe informaţii
Mi 14/08/19 Jaen 4 - 1 Villarrobledo Mai multe informaţii
Jo 15/08/19 Lenense 0 - 1 Real Oviedo II Mai multe informaţii
Vi 16/08/19 Real Unión 1 - 1 Lagun Onak Mai multe informaţii
Vi 16/08/19 Sevilla FC II 0 - 0 Cordoba Mai multe informaţii
Vi 16/08/19 Güímar 2 - 1 Las Palmas II Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Amorebieta 3 - 2 Real Unión Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Ebro 1 - 0 Tudelano Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Haro Deportivo 0 - 1 Gernika Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Sporting Gijón II 1 - 0 Osasuna II Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Murcia 0 - 0 Villarreal II Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Barakaldo 2 - 0 Athletic Club II Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Real Valladolid II 3 - 1 Real Sociedad II Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Real Oviedo II 2 - 1 Racing Ferrol Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Recreativo Huelva P 3 - 3 P Real Betis II Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Hercules Alicante P 0 - 0 P UCAM Murcia Mai multe informaţii
Sb 17/08/19 Sanluqueño 1 - 0 Xerez Deportivo Mai multe informaţii
Du 18/08/19 Ibarra 1 - 2 Las Palmas II Mai multe informaţii
Du 18/08/19 La Bañeza 0 - 6 Cultural Leonesa Mai multe informaţii
Du 18/08/19 Unionistas de … 1 - 2 Mérida Mai multe informaţii
Du 18/08/19 Algeciras 0 - 1 Ceuta Mai multe informaţii
Du 18/08/19 Arosa 0 - 4 Pontevedra Mai multe informaţii
Du 18/08/19 Linares Deportivo 1 - 2 Cordoba Mai multe informaţii
Mi 21/08/19 Atlético Torde… 2 - 1 Real Valladolid II Mai multe informaţii
Sb 31/08/19 Giannina ANUL Panachaiki Mai multe informaţii
Du 01/09/19 Detroit City 1 - 0 Philadelphia Fury Mai multe informaţii
Du 01/09/19 Giannina 2 - 1 Karaiskakis Mai multe informaţii
Lu 09/09/19 Sturm Graz II ANUL Schwechat Mai multe informaţii
Ma 10/09/19 Schalke 04 II 6 - 0 Schonnebeck Mai multe informaţii
Du 15/09/19 Giannina 2 - 0 Kerkyra