V. Miriuță

Paşaport

Prenume
Vasile Laszlo
Nume
Miriuță
Naţionalitate
Ungaria
Data naşterii
19 septembrie 1968
ani
51
Ţara naşterii
România
Locul naşterii
Baia Mare
Poziţie
Mijlocaş
Vasile Laszlo  Miriuță

Carieră (Antrenor)

Echipa From To
Hermannstadt ianuarie 2020
Kisvárda iulie 2019 octombrie 2019
Hermannstadt octombrie 2018 iunie 2019
Dinamo Bucureşti septembrie 2017 februarie 2018
Concordia Chiajna iulie 2017 septembrie 2017
CFR Cluj iunie 2016 iunie 2017
Energie Cottbus septembrie 2015 aprilie 2016
Târgu Mureş iulie 2015 septembrie 2015
Győri ETO noiembrie 2014 iunie 2015
CFR Cluj decembrie 2013 noiembrie 2014
Ceahlăul Piatra Neamţ iunie 2013 decembrie 2013
Energie Cottbus II iulie 2011 iunie 2013

Trophies

Competiţii interne
Supercupa Runner-up 1x 2016/2017
18+ GambleAware