R. Lucescu

Paşaport

Prenume
Răzvan
Nume
Lucescu
Naţionalitate
România
Data naşterii
17 februarie 1969
ani
50
Ţara naşterii
România
Locul naşterii
București
Răzvan  Lucescu

Carieră (Antrenor)

Echipa From To
Al Hilal iulie 2019
PAOK Salonic august 2017 iunie 2019
Xanthi septembrie 2014 iunie 2017
Petrolul Ploieşti martie 2014 septembrie 2014
El Jaish iunie 2012 ianuarie 2014
Rapid iunie 2011 mai 2012
Romania aprilie 2009 iunie 2011
Braşov iulie 2007 iunie 2009
Rapid iulie 2004 iunie 2007

Trophies

Competiţii interne
Liga I Runner-up 1x 2005/2006
Super League Câştigător 1x 2018/2019
Runner-up 1x 2017/2018
Cupa Câştigător 2x 2018/2019, 2017/2018
Runner-up 1x 2014/2015
Cupa României Câştigător 2x 2006/2007, 2005/2006
QSL Cup Câştigător 1x 2012/2013
18+ GambleAware