O. Sevidov

Paşaport

Prenume
Oleksandr
Nume
Sevidov
Naţionalitate
Ucraina
Data naşterii
18 iulie 1969
ani
49
Ţara naşterii
Ucraina
Locul naşterii
Donetsk
Oleksandr  Sevidov

Carieră (Antrenor)

Echipa From To
Vereya ianuarie 2019
Illychivets Mariupol iulie 2016 septembrie 2017
Metalist Harkov iunie 2015 aprilie 2016
Karpaty Lviv iulie 2013 iunie 2014
Zakarpattia Uzhhorod aprilie 2011 iunie 2013

Trophies

Competiţii interne
Liga I Câştigător 2x 2016/2017, 2011/2012
18+ GambleAware