M. Radulović

Paşaport

Prenume
Miodrag
Nume
Radulović
Naţionalitate
Muntenegru
Data naşterii
23 octombrie 1967
ani
52
Ţara naşterii
Muntenegru
Miodrag  Radulović

Carieră (Antrenor)

Echipa From To
Zob Ahan ianuarie 2020
Myanmar aprilie 2019 octombrie 2019
Lebanon ianuarie 2015 mai 2019
Atyrau decembrie 2012 noiembrie 2013
Budućnost iulie 2011 iunie 2012
Pakhtakor decembrie 2009 mai 2010

Trophies

Competiţii interne
Prva Liga Câştigător 1x 2011/2012
18+ GambleAware