I. Hašek

Paşaport

Prenume
Ivan
Nume
Hašek
Naţionalitate
Cehia
Data naşterii
6 septembrie 1963
ani
55
Ţara naşterii
Cehia
Locul naşterii
Mestci Králové
Înălţime
171 cm
Greutate
65 kg
Ivan  Hašek

Carieră (Antrenor)

Echipa From To
Al Fujairah iunie 2018
Emirates decembrie 2016 aprilie 2018
Al Fujairah decembrie 2014 martie 2016
Qatar SC iulie 2014 septembrie 2014
Al Hilal ianuarie 2012 mai 2012
Shabab Al Ahli Dubai iunie 2011 noiembrie 2011
Czech Republic iulie 2009 octombrie 2009
Saint-Etienne mai 2006 iunie 2007
Strasbourg iulie 2001 iulie 2003

Trophies

Competiţii interne
Liga II Runner-up 1x 2001/2002
Supercupa Runner-up 1x 2001/2002
Cupa Prinţului Câştigător 1x 2011/2012
Competitii internaţionale
Campionatul Cluburilor Golfului Persic Runner-up 1x 2011
18+ GambleAware