D. Kühbauer

Paşaport

Prenume
Dietmar Didi
Nume
Kühbauer
Naţionalitate
Austria
Data naşterii
4 aprilie 1971
ani
48
Ţara naşterii
Austria
Locul naşterii
Heiligenkreuz
Dietmar Didi  Kühbauer

Carieră (Antrenor)

Echipa From To
Rapid Viena octombrie 2018
Sankt Pölten aprilie 2018 octombrie 2018
Wolfsberger AC septembrie 2013 noiembrie 2015
Admira aprilie 2010 iunie 2013

Trophies

Competiţii interne
Liga I Câştigător 1x 2010/2011
Cupa ÖFB Runner-up 1x 2018/2019
18+ GambleAware