J. Löw

Paşaport

Prenume
Joachim
Nume
Löw
Naţionalitate
Germania
Data naşterii
3 februarie 1960
ani
57
Ţara naşterii
Germania
Locul naşterii
Schönau
Joachim  Löw

Carieră (Antrenor)

Echipa From To
Germany iulie 2006
Austria Viena iulie 2003 martie 2004
Wacker Innsbruck octombrie 2001 iunie 2002
Adanaspor decembrie 2000 martie 2001
Karlsruher SC octombrie 1999 aprilie 2000
Fenerbahce iulie 1998 mai 1999
Stuttgart august 1996 mai 1998

Trophies

Competiţii interne
DFB Pokal Câştigător 1x 1996/1997
Liga Pokal Runner-up 1x 1997